Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Katjaa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Ja pierdole , co kurwa pokolenie facetów nieudacznicy, którzy zaspokaja swoje potrzeby gwałtem lub oglądaniem pornosów w Internecie.
 2. Gwałt Skocz do: nawigacji, wyszukiwania Gwałt przemoc fizyczna utożsamiana ze zgwałceniem. Spis treści 1 Gwałt w języku prawniczym 2 Gwałt w języku prawnym 3 Zobacz też 4 Przypisy Gwałt w języku prawniczym W języku prawniczym gwałtem określa się nie każdą przemoc, lecz tylko taką o dużym natężeniu. Gwałt w języku prawnym W języku prawnym, na gruncie nieobowiązującego już Kodeksu karnego z 1969 r., użycie gwałtu stanowiło znamię przestępstw rozbójniczych. Obecnie pojęcie gwałtu występuje w prawie wykroczeń jako reminiscencja dawnej terminologii prawa karnego, a także - co stanowi wyjątek na gruncie prawa karnego w art. 166 k.k. z 1997 roku (przestępstwo piractwa) W orzecznictwie Sądu Najwyższego istniały rozbieżności w kwestii wykładni pojęcia gwałtu na osobie. Wyrażany był pogląd, że gwałt na osobie oznacza szczególnie groźną postać przemocy wobec osoby, charakteryzującą się użyciem siły fizycznej o natężeniu stwarzającym niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia ofiary. O zakwalifikowaniu zachowania sprawcy jako gwałtu na osobie, rozstrzygają takie okoliczności jak sposób i forma przemocy, liczba uderzeń i ich siła, miejsce zadania uderzenia i ważkość tego miejsca dla zdrowia człowieka, gdyż to przede wszystkim siła fizyczna użyta przez sprawcę, wobec jej natężenia, decyduje o stworzeniu niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia człowieka. Istotne są również wiek i uwarunkowania fizyczne pokrzywdzonego oraz doznany uszczerbek na zdrowiu. Narażenie na niebezpieczeństwo co najmniej zdrowia pokrzywdzonego wskutek użycia gwałtu na osobie nie musi łączyć się z doznaniem uszczerbku na zdrowiu. W innych z kolei wypowiedziach Sąd Najwyższy utożsamiał pojęcie gwałtu na osobie ze zwrotem przemoc wobec osoby. To stanowisko zostało ostatecznie uznane za trafne.
 3. Nie jesteś kobietą fakt nigdy ciebie nie badano ginekologicznie.
 4. A wiesz powiedziałabym to arabowi nawet. Feministki niczego się nie boją powiedzieć żadnemu facetowi. Sorry za caps wcześniej ,ale musiałam to wykrzyczeć.
 5. CIEKAWE JAKBYŚCIE CZULI JAKBY WAS KOBIETA POBIŁA, A NASTĘPNIE GWAŁCIŁA PRZEZ CAŁĄ NOC TAK JAK BYŁO W NIEMCZECH. FACET ZOSTAŁ ZMUSZONY DO SEKSU PRZEZ KOBIETĘ TO PÓŹNIEJ NIE MÓGŁ CHODZIĆ POMAGALI MU IŚĆ POLICJANCI
 6. KOBIETA NIE JEST NICZYJĄ WŁASNOŚCIĄ JEST KRUCHĄ ISTOTĄ, KTÓREJ NIE POWINNO SIĘ KRZYWDZIĆ W ŻADEM SPOSÓB. JAK KTÓRYŚ FACET TĄ ZASADĘ ZŁAMIE POWINNI PÓJŚĆ DO WIĘZIENIA O SUROWYM RYGORZE TAK, ABY DOSTAŁ ODPOWIEDNIĄ BOLESNĄ KARĘ.
 7. Nie przejmuj się ja ciebie popieram człowiek ma prawo wyboru życia jakie chce. Jak nie chce żyć z dwoma to zawsze można wybrać tego, co lepszy w łóżku.
 8. Katjaa

  Zgrzewarka do folii

  CLATRONIC to dobra forma
 9. Katjaa

  Podsumowanie 2012

  Co wydarzyło się wam w tym roku, który za niedługo przejdzie do historii. Mnie nic ciekawego.
 10. Mojej koleżanki ciotka dostała rachunek za ponad 9.000 złotych. Okazało się jej sąsiad podpiął się do kabla i on dzwonił na numer 0-700 :o
 11. Katjaa

  Miss Polski 2012

  Ona jest prześliczna: http://www.sadeczanin.info/media/gallery/2012-05-27-kryniczanka-zdobyla-tytul-miss-malopolski-2012/photo_9c2c816a1177fbb0232d.jpg
 12. Katjaa

  Proszę o pomoc!!!

  Szukam szamponetki w kolorze jasny brąz. Nie chce z firmy Palette,Joanny i Marion. Może, któraś z was używała jeszcze z innych firm szamponetek? Mam za ciemne włosy, a cappuccino z Joanny szybko mi z włosów zszedł ten kolor.
×