Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 13

Polecane posty

Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział w niedzielę, że opozycja żyje w błędzie, jeśli sądzi, że zdoła sparaliżować działania w Sejmie swoim protestem w sali plenarnej. Według niego powtórka głosowania budżetu nie jest możliwa, bo - jak zaznaczył - nie ma zgody na to, by rządziła mniejszość. (http://www.tvn24.pl) x x Jarosław K. jak widac nic nie zrozumiał. Może jednak zająłby się kotem a nie polityką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może twojego dzisiejszego nazwiska nie znam ale wiem, że jesteś A.P. i to wystarczy X K.U.R.W.I.U. ide z obcegamismiech.gif xxx.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś nikt nie zmusza Shatyn do bycia tutaj to fakt pelna zgoda,ale sens politycznej dysputy jest wtedy,gdy zderzaja sie rozne poglady polityczne,tylko jak powstaly pierwsze kaczki w 2005 r bodajze,zyla jeszcze Ula i pisalo tu wiecej osob,typu on-warszawa,wielbiciel,sami..teraz zostala ze starej ekipy garstka-szkoda by to bylo stracic,ale coz wszystko sie kiedys konczy jak porzadku nie ma x x Po pierwsze... Ula ze Śląska nie żyje? To o niej piszesz? A po drugie.... Dysputa polityczna jest wtedy kiedy przedstawia się swoje poglądy, swoje oceny POPARTE ARGUMENTAMI a nie obraża się politycznych przeciwników. A na obrażaniu "dysputa" w większosci wypadków tutaj, teraz polega. Jak spytac o argumenty, fakty, konkrety to się urywa owa "dysputa"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arecki.... Gdzie to moje dzisiejsze IP? A gdzie nazwa ulicy przy której mieszkam? Przecież wg twoich własnych słow możesz te dane bez problemu sprawdzić i podać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a shatyn jak się czuje w totalenj opozycji ( czyli cyrku) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Agata i Mirek słuchają disco polo, a Ottulona dodatkowo używa zwrotów w stylu "żeśmy wstali" to nie mam pytań. Człowiek ze wsi wyjdzie..... Białystok z człowieka nigdy :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niewidzialne śmigłowce" – tajna broń Macierewicza. Internet bezlitośnie wypomina szefowi MON obietnicę x Gdy minister obrony składał tę obietnicę w październiku, specjaliści mocno drapali się w głowę. Od początku było wiadomo, że jego deklaracja jest nie do spełnienia. Antoni Macierewicz stwierdził bowiem w fabryce w Mielcu, że jeszcze w tym roku polska armia otrzyma pierwsze śmigłowce typu Black Hawk. Choć ich wyprodukowanie w tak krótkim czasie było niemożliwe. x Rok 2016 dobiegł końca, a o śmigłowcach dla wojska ani widu, ani słychu. Na dzień przed Sylwestrem o obietnicy ministra obrony przypomniał jego poprzednik. x Ale reakcji ze strony szefa MON nie było. Jego ostatni wpis na Twitterze to świąteczne życzenia. x Całość: http://tnij.org/0g22rq3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a shatyn jak się czuje w totalenj opozycji ( czyli cyrku) ??? x x Ponieważ jestem w opozycji, nie "totalnej" i nie w "cyrku" nie mam możliwości ci odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxx.Białystok to fajne miasto.Nawet hejtować trzeba umieć. :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Giżycka i WIEM, jaka w Białymstoku mieszka patola 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białystok to akurat wiocha jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiochą, którą -dodajmy- trzęsą niaziole i łyse pały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie strasz bo się zesrasz leszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać na załączonym obrazku. Nie tylko łyse pały, Białystok patolą stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przelogowal sie k.u.r.w.szmato j****a wyrwe ci te resztki dwoch klow co ci kurwo w tej zasranej mordzie zostaly iftar dawaj adres tego smiecia uwolnie was od tej szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś szmatyn jaki masz znak zodiaku smieciu?? .... Z pod znaku węża. Strażackiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem z Giżycka X bohatir we formie:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlecialy sie mendy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźniar ostrzega: W Polsce budowany jest faszyzm. "Kaczyzm" to jego odmiana x - Idziemy w tę stronę, ale nie wolno gasić ducha. Wierzę, że jednak kaczka orła nie pokona i próba budowy odmiany ustroju faszystowskiego nie uda się - oceniał prof. Roman Kuźniar w Poranku Radia TOK FM. - Polacy są wolnym narodem i nie pozwolą wziąć się za twarz - dodał. x - W wielu miejscach choroba tak naprawdę dopiero zapuszcza korzenie - mówił w Poranku Radia TOK FM prof. Roman Kuźniar, dyplomata, były doradca prezydenta ds. międzynarodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd.... x - W Polsce budowany jest faszyzm - zaznaczył. - "Kaczyzm" to odmiana faszyzmu. Trzeba spojrzeć na definicję faszyzmu takiego, jakim on był w latach 20. we Włoszech - dodał. Jak podkreślił, rozumienie faszyzmu w Polsce "skażone" jest niemieckim nazizmem. x - To, co w Polsce powstaje, to zdecydowanie jest forma ustroju faszystowskiego - powtórzył były dyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. - "Kaczyzm" niewątpliwie jest odmianą faszyzmu, tylko z instynktami neokomunistycznymi - stwierdził. x Zdaniem Kuźniara, wprowadzany ustrój "wypełnia wszystkie elementy faszyzmu z lat 20.". - A więc nacjonalizm, militaryzm, łączenie haseł lewicowych i prawicowych, silny antyliberalizm - wymieniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Jestem z Giżycka X bohatir we formie xx czy jest na sali lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Otulona wygla dyskurs polityczmy w Waszym wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piss spamerzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=DKf_IVGLHwM wywiad z Terlikowskim, Magierowskim i Jethon. kobieta dziwi się że radio Skowrońskiego dostało jakieś pieniądze za czasów PO, a ona od PiS nie. tyle że on działa w medium o profilu konserwatywnym, ona zaś stworzyła którego jedynym celem jest nawalanie w rząd i jeszcze pieniędzy od państwa się za taką działalność domaga. niech do Sorosa się zgłosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn w końcu Ciebie rząd namierzy i zakończył działalność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO zmienia standarty demokracji. teraz demokratycznie jest co twoje to i moje a co moje to nie rusz! rzeczy pozostawione w miejscu , w którym znajduje się PO stają się publiczne. i można je sobie wziąć. ale rzeczy własności PO nigdy!byłby raban!na cały świat !skargi do trybunałów i wysokich komisji. . ot standarty PO [Przestępczej Organizacji] ciekawe , że Shatyn wkleja inne rzeczy a to POmija....co do TK to wybranie wcześniej przed wyborami w panice bo czuli PO , że je przegrają 3 sędziów przed kadencją i nie w terminie oraz ewidentne sprzyjanie upolitycznienie sedziego rzeplińskiego to jest ok. zgodne z czym? może wiesz Shatyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×