Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 13

Polecane posty

zgodne z czym? może wiesz Shatyn? x x Wiem. Z niczym dlatego też PO złożyła wniosek do TK i TK wydał wyrok w którym jest dokładnie opisane co jest zgodne z konstytucją a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO zmienia standarty demokracji. teraz demokratycznie jest co twoje to i moje a co moje to nie rusz! rzeczy pozostawione w miejscu , w którym znajduje się PO stają się publiczne. x x Nie. Rzeczy złożone w miejscu publicznym, jeśli są prywatne to pozostają prywatne a jeśli są państwowe czy publiczne to takimi pozostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryszard Petru przed Sylwestrem został sfotografowany w samolocie lecącym do Portugalii. Obok niego na fotelu siedzi posłanka Nowoczesnej - Joanna Schmidt. Wyjazd udało się potwierdzić - pod numerem Ryszarda Petru zgłasza się portugalska poczta głosowa. Internauci pytają, czy była z nimi jego żona... xx Spust Iftary na N. i PO za 1....2......3.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest! Jedynie słuszne jest medium TVP i nawalanie w opozycję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś a co do obrazania,przypominam Shatyn,ze jak przylazles na pierwsze kaczki twoj pierwszy post do mnie,zaczal sie od obrazania mnie,wiec milcz na ten temat x x Nie wiem, nie pamiętam. Masz może kopie? A moze to nie było obrażanie tylko coś na co zasługiwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym okupantem Polski jest Warszawa. Wielkopolska ,Śląsk, Woj Pomorskie i wszyscy inni POŁĄCZMY SIŁY i popędźmy te warszawskie łajzy. Te gnidy trzymają wszystkie połączenia lotnicze tylko dla siebie . Inwestycje tylko dla siebie Węgiel powinien kosztować 500 zł tona ale łajzy warszawskie doliczają jeszcze 400 na swoje wygłupy. Powiesić tych kasjerów warszawskich czym prędzej . Ja jestem z Wielkopolski i przykro mi że nie potrafimy się połączyć i popędzić to całe ścierwo stoliczne. Pozdrawiam Ślązaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś Może twojego dzisiejszego nazwiska nie znam ale wiem, że jesteś A.P. i to wystarczy o o a tego D.L to sie nawet nie da skomentowac inaczej jak tak smiech.gif x x x A dlaczego własnie tak? Może powiesz dlaczego to wydaje ci się śmieszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ryszard Petru przed Sylwestrem został sfotografowany w samolocie lecącym do Portugalii. Obok niego na fotelu siedzi posłanka Nowoczesnej - Joanna Schmidt. Wyjazd udało się potwierdzić - pod numerem Ryszarda Petru zgłasza się portugalska poczta głosowa. Internauci pytają, czy była z nimi jego żona... x x To Petru ma telefon portugalskiej sieci? A nie polskiej? Na służbowe wyjazdy rzadko zabiera się żonę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego własnie tak? Może powiesz dlaczego to wydaje ci się śmieszne? x Daj spokój, Szatyn. Musk Otulonej budzi się dopiero po trzech browarach, a mamy niespełna 14:00. Tak skomplikowane związki przyczynowo-skutkowe zostaw jej do analizy na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie wiesz co napisałem i dlaczego to skad wiesz, że to były kretynizmy? :D Sama wiesz, że to ja byłem jednym z częściej kasowanych nicków z powodu, jak to napisałaś, podpieprzania mnie przez innych i to moje topiki były najczęściej kasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś no ,ale Pan Bog nie rychliwy,ale sprawiedliwy do tej pory masz nieustajacego bana na Shatyna,pewnie za niewinnosc x x Pewnie tak. Może nie do końca za niewinność ale raczej za poglady polityczne niezgadzające się z poglądami cenzury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. I nie zostałem królem śmietnika. Takie miano nadali mi ci którzy mnie obrażali co zgłaszałem cenzurze. A że było to czeste (i teraz też jest) to czesto musiałem bywac na śmietniku, gdzie było ich miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś zostales na topicu glosowali ludzie z kafeterii i to ciebie wybrali na najwiekszego donosiciela na kafe x x Nie. Byłem jednym z częściej zgłaszającym posty do kasowania bo to były posty których autorzy usiłowali mnie obrażać... M.in. ty za co dostałas bana... I gdzie z ? A odpowiedź na moje pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze Zdzisławem Szramikiem, wiceprzewodniczącym Zarządu Krajowego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy, rozmawia Mariusz Kamieniecki Panie Doktorze, jaki był miniony rok w ochronie zdrowia? x – Jeśli miałbym odpowiedzieć jednym słowem, to powiedziałbym, że był to rok stracony. Zresztą jak wiele poprzednich. Niestety, nie zarysowała się żadna droga, nie widać też światełka w tunelu, a wszystko to zebrane do kupy pokazuje, że ten rząd, jeśli chodzi o politykę zdrowotną, właściwie uprawia czy też kontynuuje politykę poprzedników. x Artykuł opublikowany na stronie: http://naszdziennik.pl/polska-kraj/173447,bez-zwiekszenia-puli-pieniedzy-nic-sie-nie-zmieni.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata - gwoli ścisłości, żeby nie wyszło, że jesteś hipokrytką - a twoje topiki o pierwszym dziecku to są, przepraszam bardzo GDZIE? :D :D No wiesz, te, na których pocieszałaś dziewczyny w 2004-tym, żeby nie martwiły się poronieniem, bo ty już je przeszłaś i masz zdrowego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata??? Pijawka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, Ksenofaryna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J. Kaczyński nie chce męczenników na opozycji, ale Sejm szykuje się na powtórkę z kryzysu x Jeśli posłowie opozycji będą wciąż blokować Salę Plenarną, to marszałek Sejmu jest gotowy ponownie przenieść obrady do Sali Kolumnowej. Głosowania mogłyby być wówczas jednak prowadzone elektronicznie, a nie poprzez podnoszenie dłoni. - Marszałek na pewno nie pozostanie bierny - mówi WP Andrzej Grzegrzółka z Kancelarii Sejmu. x x Mam nadzieje, że i tam opozycja zablokuje mównicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogło się wydawać, że satyra polityczna przeżywa głęboki kryzys i zostaliśmy skazani wyłącznie na prorządowe kabarety. Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju przychodzi na ratunek z miniserialem o Kaczyńskim i PiS-ie. x Jest szansa, że powszechne zażenowanie po szopce "Szopce Noworocznej" i żartach z otyłości żony prezydenta Komorowskiego może zmyć miniserial "Ucho prezesa". Stoi za nim doskonale znany publiczności Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona zawsze wpada, ośmiesza się, i idzie zadowolona chooy wie z czego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze cieszy się dziewucha z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fronda oburzona... x We Wrocławiu ma powstać pierwsza neopogańska świątynia rodzimowierców. Będzie to miejsce kultu demonicznego - słowiańskich wierzeń przedchrześcijańskich. x Rodzimowiercy bazują na mitologii pogańskiej. Odwołują się do wierzeń etnicznych tradycji słowiańskiej, germańskiej czy bałtyckiej. Jest to pomieszanie politeizmu - wiary w wielu bożków z panteizmem, czyli oddawaniem czci naturze. W praktyce jest to bałwochwalstwo, czczenie wydumanych herosów, bożków z drewna, często połączone z praktykami okultystycznymi. x Nikt nie miałby nic przeciwko nowemu skansenowi, przybliżającego Polakom obyczaje ich przodków. Jeśli jednak ktoś traktuje na serio prymitywne wierzenia, pokłada w nich nadzieje, oddaje się czarom czy wróżbiarstwu i chce na dodatek propagować je w społeczeństwie - musi spodziewać się, że tego typu pomysły napotkają na opór. x x To ciekawe. Kk może to robic a inni już nie....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadek stara szkola forumowania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×