Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobitki jakie seriale ogladacie

Polecane posty

Gość gość

Tak z ciekawości macie czas zerknąć na cos w tv?ja czasem mimo zmęczenia muszę chwilę posiedzieć przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ja Trudne sprawy Ukryta prawda Dzięki temu wiem, kto na kafeterii siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walking dead, Spartakusa a z pl to ost krew z krwi a od czasu do czasu m jak miłość hehe tak dla równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsddd
"Miś w dużym, niebieskim domu", "Marta mówi", "My little pony" itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barwy szczescia na Polonii Kosci na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryminalne Zagadki Miami/Las Vegas/Nowego Jorku, Zabójcze umysły, powtórki Doktora House i Chirurgów na internecie, powtórki Kasi i Tomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie seriale ale od rana ogladam tak: najpierw dr haus, pozniej ostry dyzur, chwile przeczekam na trudnych sprawach i szpital. Reszte dnia zero tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak mój Maluszek zaśnie włączam sobie: -pierwsza miłość -na wspólnej -rodzina zastępcza (to moja "bajka na dobranoc"-zasypiam przy tym) -magde Gessler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr House, Ostry dyzur, a w poludnie wlaczam Comedy Center i podczas sprzatania czy karmienia spogladam na to co leci- wszystkie seriale tam lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie wlaczyc francuskie seriale takie jak horoskop smierci, kamienie smierci, david nollande, laura smierc zapisana w kartach, sekrety wulkanu. Z polskich to ranczo i rodzinka pl i kiedys twarza w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądam w necie...zeby dziecko za dużo się w tv nie patrzyło, no i już się tak przyzwyczaiłam :) Na Wspólnej M jak miłość Na dobre i na złe Barwy Szczęscia Klan (dużo przewijam) Szkoła życia (czasem) W11 (czasem) _ Jak jest nowy sezon (teraz są tylko stare odcinki), to również Prawo Agaty Lekarze Szpital Ojciec Mateusz Czasem włączę Magazyn Ekspresu Reporterów czy Jaworowicz.. _ Lubię też Detektywa Monka, Diagnozę morderstwo, Katastrofy w przestworzach i jeszcze jakiś o podobnym tytule. Kiedyś oglądałam Kryminalne Zagadki czegoś tam (już nie pamiętam które), Bez śladu itp, ale nie mam już czasu. W tv głównie oglądam wiadomośc****ogodę, sport i czasem jakiś program przyrodniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K
Zależy od okresu w roku. Teraz Supernatural (z przyzwyczajenia), Grimm, Arrow, OUAT, Sleepy Hollow, Dracula, OUAT in Wonderland, Csi, czekam na GoT i inne. W tv to jeżeli chodzi o teraz - Hercules, Spartakus BaS i coś z rana na tv4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i z polskich jeszcze MAMUSKI :) uwielbiam jak mam dola to ogladac zawsze sie humor poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K
Polskich badziewi nie oglądam, wystarczy zerknąć raz na pół roku w Klan czy Pierwszą m i prawie nadal to samo się dzieje. Z farnc. mogę polecić Kaboul Kitchen, z tych nowszych, tamte wszystkie wymienione znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama2
Ja tez "My little pony" :D ... z corka :) A z mezem ogladam tylko "Breaking Bad" i od czasu do czasu Dr House... reszte omijam szerokim lukiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
American horror story ,Walking dead,Haven,oglądałam Bates motel ale nie nowego sezonu jak na razie . Te seriale lecą dosyć późno więc mam czas oglądać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja seriale to mniej, ale lubię za to programy pokazujące życie innych, np. ostatnio obczaiłam, że w MTV będzie leciał polski Teen Mom! Już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć nastoletnie matki w akcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio tylko Inną/Awkward na MTV, poza tym w nic się nie wkręciłam. Czasem zerknę na stare odcinki Seksu w wielkim mieście na Comedy Center, a kiedyś oglądałam Falę Zbrodni na Polsacie (o policjantach) i Pierwszą Falę na nie wiem jakim kanale (o kosmitach). Te o codziennym życiu polskich rodzin jakoś mnie nie wciągają, chyba że Rodzina Zastępcza, ale jak w serialu nie ma kontynuacji fabuły z poprzedniego odcinka, to nie jest jakiś super, tylko tak na luzie można rzucić okiem jeśli akurat leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat to swietne zobrazowanie inteligencji mamusiek na tym forum. szkola zycia, klan, barwy szczescia. masakra poprostu... gdzie sa kur/wa ludzie z pasja, ogladajcy dobre kino, dobre serie? az serce peka czlowiekowi ze sie zyje miedzy takim ograniczonym narodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre kino bywa męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihihihiiiiiiiii
"gość ten temat to swietne zobrazowanie inteligencji mamusiek na tym forum. szkola zycia, klan, barwy szczescia. masakra poprostu... gdzie sa kur/wa ludzie z pasja, ogladajcy dobre kino, dobre serie? az serce peka czlowiekowi ze sie zyje miedzy takim ograniczonym narodem." No to teraz mądra istotko pochwal się jakie ty oglądasz dobre seriale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeKo
Pierwsza miłość i Galeria .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam tylko "Chirurgów", czekam na nowe odcinki i mam nadzieję że jeszcze pociągną trochę serial, a to już 10. sezon jest. I jedyny serial przy którym czekałam kiedy nowe odcinki będą :) I "Zabójcze umysły" ale to ot tak, jak nie mi się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabójcze umysły, przekraczając granice. A gdzie oglądasz francuskie seriale, kiedyś były w TVP, ale już dawno ich nie widziałam. Chodzi mu o horoskop śmierci i tp. W AXN lec**profil, ale to kryminał z innej bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadnych, nie mam na to czasu bo pracuję. Wieczorami wolę poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×