Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kociamamakocia

Kocham koty do szaleństwa

Polecane posty

Gość kociamamakocia

To najwspanialsze stworzenia na świecie. Gdy byłam mała miałam kotkę, która co roku rodziła nowe kociaczki. kochałam ta kotkę, czułam ze tez mnie bardzo kocha, byłyśmy ze soba bardzo związane. Niestety los nas rozdzielił. Moze jeszcze kiedyś się spotkamy w innym świecie:( Teraz też mam cudowną kotkę, jest trochę nieufna, ponieważ jest obca, dopiero niedawno ją przygarnęłam, ale mam coraz lepszy kontakt. Urodziła mi 2 cudowne kociaczki, którymi zajmuję sie codziennie, buduję z nimi silną więź,sa takie słodkie... Kocham koty od zawsze i zawsze bede je kochać Wolę je nawet od małych dzieci. Przypuszczam ze nigdy nie bede miala dzieci, bo wolę wychowywać kociaczki :) Są one dla mnie istotami wyzszymi. Czy ze mna jest cos nie tak? czy moze tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamamakocia
Nie powiecie mi chyba ze wolicie małe obsrane dzieci, które wiecznie czegoś chcą? Przecież taki kociaczek puszysty jest o wiele bardziej słodszy od człowieka. Taki mały dzieciak byc moze wyrośnie na potwora, bedzie robił krzywdę innym ludziom badz zwierzętom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka mi ukradła nicka
Też tak prawie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamamakocia
Ludzie to zło, na szczescie ja jestem dobrym człowiekiem, kocham koty i pragnę im dac swoje szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolwiekja
jakbyś naprawdę kochała koty do szaleństwa, tobyś wiedziała, że nie potrzebują one żadnego szczęścia od ciebie, są w 100% samowystarczalne i mają gdzieś to, czy je lubisz czy nie. i żeby nie było, ja też jestem starą kociarą :D ale mądrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie male zwierzeta,ale bez przesady.wiadomo,ze male ludzkie dziecko jest nagie, obslinione i placze..ale mama kotka tez musi lizac tylki swoim kociakom.ludzkie dziecko nijak sie nie da porownac do kociaka-to nie zabawka,nie pupil,a czlowiek,osobna jednostka,kotra kiedys zacznie samodzielne zycie,ktora moze byc przyjacielem,tobie pomoc itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamamakocia
nie prawda!!!! koty potrzebuja miłosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam koty
i coś ci powiem, gdybyś na prawdę kochała, to zamiast pozwalać na płodzenie kolejnych kotów brałabyś te niechciane ze schroniska. Ty nie kochasz kotów tylko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamamakocia
za to przygarniam niechciane koty, nie majace domu z mojej okolicy! Jak bede mieszkała sama to wezme sobie kotka ze schroniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam koty
bardzo dobrze robisz, że ratujesz kotki; niepotrzebnie pozwalasz im jednak na rozród, koty się kastruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamamakocia
cudowny kotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ma nadwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
ale mi to nie przeszkadza, bo też mam nadwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Świetny podszyw :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo. od zawsze uwielbialam koty. teraz mam 2 kocury. jeden 7 lat drugi 4 miesiace. sa slodkie i kochane. to prawda ze koty zyja jednak swoim zyciem ale wlasnie za to je kocham, za ta niezaleznosc, tajemniczosc. kocham wszystkie zwierzeta, ale ponad wszystko kocham koty. wole je od ludzi a juz napewno od dzieci i wole zajmowac sie kotami niz dziecmi ktorych miec nie bede. ludzie nie lubiacy kotow sa dla mnie podejrzani. naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara,,
uwielbiam koty, od kilku dni mam znajde maluszka (mysle że za szybko odstawiony od mamy) mój syn go przytargał bo mu bylo szkoda, urwanie głowy, noce nie przespane jak z nowordkiem co 2 godziny sie budzi,chce sie bawic,wtula na chama i szuka cyca mamy,ale jest słodki,mamy nocne dyzury z synem,aby wyspac sie co druga noc, uważam że ludzie którzy nie lubią zwierząt nie są dobrymi ludźmi, są gorszym gatunkiem zwierzęcia na tej planecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wolę papugi
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraverra
gdzie twoja kotka rucha sie z tymi kocurami ? teraz marzec to pewnie znowu bedzie mrauczeć ze chcicą ostatnio dwa koty mi sie pod domem marcowały i wyły , wstałam w nocy i pierdoInełam w nie starym kaloszem aż bekło i uciekły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwusska
Kochacie kotki, ja także kocham, sprawdzcie proszę profil facebookowy Romka - ślicznego kocurka, który szuka przyjaciela na całe życie, kotek wiele przeszedł i potrzebuje wreszcie stabilizacji. Liczę na Was. Iwona;)))) Facebook - miauczacyromekireszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martulla
Mam Tak samo uwielbiam koty mam dwa niebieskie brytyjskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlota
dziki kot to dziki kot ale gdy rozwijasz z nim relacje bliską jego rozwój nabiera tempa i zaczyna być jak człowiek ,a nawet lepiej od niego odgadnie Twoje humorki :-) też je uwielbiam i prawda taki kot potrzebuje miłości ale najbardziej to chyba ten pokrzywdzony przez los,chory pokaleczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to i dziwne ale ja też wolę towarzystwo kota od dzieci,jego towarzystwo jest takie ciche delikatne bez tej całej paplaniny hałasu uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z Wami koty są cudowne, chwilami niezależne i odważne, innym razem bezbronne i delikatne louna.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z innej planety
A ja myślałem, że to tylko ze mną jest coś nie tak. Facet, a zakochany po uszy w swojej kotce :-) Aż żona pozazdrości ... Jak wracam do domu turla się po podłodze, robi fikołki, chce żeby po brzuszku ją pomiziać (kotka, nie żona!) i nikt mi nie powie, że to nie jest okazanie uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×