Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tesi

Korekcja nosa dr irena grobelny

Polecane posty

Gość Tesi

Czesc.W pt za tydzien bede miala operacje plastyczna nosa u dr ireny grobelny.Moze ktos wie czy robi ladne noski :)? Chcialabym znac czyjes opinie bo lepiej bym sie czula.samej operacji nie boje sie, tylko martwie sie skutkiem.Piszcie jak cos wiecie na ten temat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ona
Czemu ona... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesi
czemu nie ona?slysalam o niej same dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżambalaya
Chyba najpierw powinnaś poznać opinie, a później wybrać sobie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesi
niestety nie mialam takiej mozliwosci :) mial ktos robiony nos u tej pani?prosze o jakies opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzi
Jak robi nosy nie wiem... mojej znajomej zrobiła brzydkie cycuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pier dolita
Grobelny - to nazwisko kojarzy mi się raczej z przekrętami finansowymi niż z chirurgią kosmetyczną :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idhjiwdhjw
ja uwazam ze to jest tak,jedni twierdza ze pani g,robi piekne piersi itd.a innym sie nie podobaja.moze to po prostu zalezy od osoby a nie od tego ze nie umie bo gdyby nie umiala nic raczej nie moglaby pracowac jako ch.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idhjiwdhjw
a no i dodam jescze ze wiele osob twierdzi ze jest uczciwa osoba i ze nie naciaga nikogo na operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuskaniezadowolona
Mi robiła nos, jestem bardzo niezadowolona, pieniądze wyrzuone w błoto, a nos to totalna klapa. Zasugerowałam się jednym pozytywnym komentarzem, który mowił o tym, jak pieknie zrobiła nos po innym chirurgu, widziałam inne negatywne komenatrze, ale kurczowo przyczepiłam się tamtego, który chyba sama sobie napisała. Byłam już na konsultaji u innego (tym razem bardziej znanego i z prestiżem lekarza), ktory stwierdził, że powilania ktore mnie spotkały to nie byly normalne powikłania- to byl niumiejetnie wykonany zabieg psedo lekarzyka!!! Pani ta na dodatek wiecznie się spóźnia, co jest wyrazem braku szacunku do klienta. ona ma szacunek ale tylko do pieniądza. Swoja historię parę razy już opisałam na innych portalach i ku mojemu zdziwieniu za parę dni wszystkie komentarze zniknęly, a jeżeli nie udało się z tego komentarza usunać z poratalu, nagle pojawiło sie kilka nowych wychwalających jej umiejętności, żeby mój zepchnąć wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem ciekawa u kogo poprawiałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

 Dr. Grobelny , bardzo niesympatyczna osoba , miałam okazje rozmawiać z nią przez telefon . Osoba bardzo uniosła , zadufana w sobie ,może jest dobrym chirurgiem nie wiem i na pewno się o tym nie przekonam , ponieważ po minucie rozmowy miałam wrażenie że dla pani dr. (bo tak kazała się określać )osoba potrzebująca pomocy  to nikt !! jestem bardzo zniesmaczona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala la

zadzwoniłam  do pani Ireny dzisiaj  , przywitałam się ,  dodam że byłam strasznie zestresowana ta rozmową powiedziałam :dzień dobry Pani Ireno i w tym momencie usłyszałam tylko ... nie życzę sobie żebyś zwracała się do mnie po imieniu ponieważ nie jesteśmy koleżankami i jeśli chcesz ze mną rozmawiać to mów do mnie pani doktor...... zatkało mnie totalnie . kiedy troszkę ochłonęłam zapytałam o konsultacje ale dopiero za 3 miesiące ponieważ mieszkam  za granicą ...w tym momencie znów mi przerwała i powiedziałam że wie że dzwonie z zagranicy bo nie jest głupia i widzi przecież numer . po tych słowach zdecydowałam się zakończy rozmowę bo stwierdziłam że z tak nie wychowana i okropną osoba nie chcę mieć nic do czynienia . Jednym słowem zadufane babsko które myśli że jest lepsze od innych zwykłych ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera

wszystkie komentarze typu wspaniała , cudowna i miła to chyba jakiś żart . Okropna kobieta . Człowiek sie zniechęca do zabiegu po minucie rozmowy z tą kobietą a może o to tej pani chodzi 🙂 jeśli tak to gratuluje to działa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×