Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bogusia111

KOSMETYKI NATURALNE

Polecane posty

Gość Bogusia111

Drogie Panie! Poszukuję kosmetyku, który przyjemnie otuli moje ciało po zimowych mroźnych katuszach. Moja skóra jest przesuszona, a twarz wydaje się napięta i zmęczona. Przyznaję, że przez ostatnie 4 miesiące się zaniedbałam i nie miałam czasu się o siebie zatroszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz tłustych produktów do twarzy to krem dynamiczny Dr Nona Ci się spodoba - ma taką fajną, maślaną konsystencję, a jak nanosi się go na wilgotną twarz to ma się wrażenie że jest cały czas "mokra". Taka przyjemna i świeża. Do ciała mi bardziej pasuj****lsam tonizujący, ale wiem że babeczki z reguły sięgają po Solaris. Mało osób zna tę markę, dużo zepsuli konsultanci (te produkty sprzedawane są katalogowo jak avon czy oriflame), ale można się rozejrzeć po sklepach internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyna91r
jak do twarzy to spróbuj może jakiegoś serum nawilżającego? do ciała masło, albo regenerujący balsam, np. z Bielendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuustina
Zerknij sobie www.kosmetyki-lecznicze.pl tam mają szeroką ofertę kosmetyków naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ogólnie napisałaś, więc ciężko powiedzieć, jaki kosmetyk będzie CI odpowiadał,. No ale spróbuję coś podpowiedzieć. Zerknij sobie tu: http://www.magiczne-indie.pl/40-naturalne-kosmetyki-himalayaherbals , może akurat coś wpadnie CI w oko. Sporo naturalnych kosmetyków mają w ofercie, no i ceny też całkiem przystępne. Ja bardzo lubię ten sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na www.muabeautystore.com. Ja kupuje tam kosmetyki naturalne Ambre Botanicals i Beyond Organic. Moim zdaniem najlepsze naturalne i ekologiczne kosmetyki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×