Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurierka

KTÓRY KURIER NAJLEPSZY I NAJTAŃSZY? PRZESYŁKA

Polecane posty

Gość kurierka

Poleccie szybko jakiegos dobrego i taniego kuriera do dostarczenia przesylki krajowej. W soboty oni pracuja? Do ktorej godziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurierka
no prosze o podpowiedz, musze dzisiaj nadac przesylke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz dobrej firmy kurierskiej, to wydaje mi się, że AIN będzie odpowiedni. Mają bardzo atrakcyjną ofertę, niskie w porównaniu z innymi firmami ceny. Osobiście najbardziej spodobał mi się mechanizm na ich stronie, który umożliwia szybkie obliczanie kosztów przesyłki. Zerknij sobie na ich stronkę, może akurat przypadną ci do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam bardzo pozytywne doświadczenia ze współpracy z AIN. Po pierwsze są terminowi i ostrożni, nie przywożą rozwalonych paczek, zrzucając na sortownie. Po drugie mają najtańsze przesyłki zagraniczne, które bardzo łatwo obliczyć na stronie. Wystarczy znać wagę paczki i już znasz kwotę za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem która firma
jest dobra ale wiem która z całą pewnością jest chujowa SIÓDEMKA :O:O:O nigdy więcej tej firmy i tych kurierów nie chce widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, potwierdzam! A dobry jest podobno UPS, ale to trzeba sie wywiedzieć dokładnie. Mój kolega zachwala i mówi, że są niedrodzy, a my ich mamy w pracy i są bardzo niezawodni, ale nie znam cennika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolo876a
Najtaniej i najszybciej można wysłać paczkę przez firmę wysylamtaniej.pl Ja korzystam z ich usług już drugi rok i nigdy nie nawalili. Paczki dochodzą szybko, a ostatnio dostałem nawet zniżkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiennnna
Też z tego korzystałąm i ychodzi taniej , zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1264287
a UPS też niezły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość999999999
wysyłamtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_yoanna
Ja mam stale do czynienia z DPD bo przywożą mi raz w miesiącu karmę dla psów, ale zdecydowanie przy wysyłaniu czegokolwiek polecę ten Clicktrans.pl co pytasz OZIMINKA faktycznie korzystne ceby no i bez szukania i wydzwaniania kuriera, szybciutko i wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oziminkaa
A jak dokładnie działa ten CLICKTRANS? Możesz mi napisać? Tzn jak chce coś wysłać to co mam zrobić? No i czy to bezpieczne? I czy dużo taniej wychodzi niż u popularnych kurierów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam siódemkę i moge to potwierdzić własnymi danymi!!!!!!!!! 2 razy z rzędy cwel z siódemki oszukał mnie na przesyłce, mówił że trzeba dopłacić coś, zgłosiłem to do sprzedawców i samej siódemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siódemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w soboty nie rpacuja chyba ze zaplacisz extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam DPD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_yoanna
OZIMINKA, clictrrans dziala tak że wystawiasz tam przesylkę tzn wpisujesz jakby takie ogloszenie i to zza darmo. No i czekasz , a ferty same do Ciebie splyną. Przewoźnicy odpowiadają już z ceną , a ze to aukcje to ceny sa ni zsze bo kto da niższa ten ma większa szanse na kurs) No i sie dogadujesz juz z konktrtna firma co wybierzesz a czy bezpieczne? no firmy sa tak sprawdzane przez ten serwis, no i opinie mozesz o nich poczytac ja wysy lalam kilka razy paczki w ten sposob i wszystko poszlo ok, stad mog e polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam zawsze biorę DPD, bo najtańszy, a i jakość niezła bo jeszcze niczego nie uszkodzili. Przez sendit.pl standardowa paczka do 31,5 kg kosztuje 16,47.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarab
Jak dla mnie najlepszy jest Wysyłam Taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepszym kurierem jest Wysyłam Taniej. Naprawdę dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_kik
Dla mnie najlepszy i najtańszy kurier to AlleKurier- http://www.allekurier.pl/ ponieważ często wysyłam paczki dla męża do Niemiec a oni mają jedne z najniższych cen przesyłek eksportowych w obrębie Unii Europejskiej oraz posiadają własne magazyny dystrybucyjne, składy i magazyn celny. Są bardzo doświadczeni w organizacji transportu, ci ludzie pracują w tej branży już ponad 20 lat, naprawdę wszystko sprawnie i na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli o to chodzi, to zgadzam się z poprzednikami. Wysyłam Taniej, to bardzo dobry kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co racja to racja. Sam korzystałem z jego usług i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywiste, że Wysyłam Taniej to dobry wybór. Jeżeli chodzi o takiego brokera, to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan sam sobie zachwalac te cholerne wysylamtaniej!!! mozesz i ze 100 postów takich samych wkleic a i tak widac, ze to ty! idiota :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wysyłam przez firmę allepaczki.pl i sobie chwalę, zawsze wszystko wytłumaczą i pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wole korzystac z firm niszowych, kiedys mialam do czynienia z tymi kurierami "bardziej znanymi" i paczki nie dochodzily do mnie na czas, a nawet sie gubily :/ pff, teraz korzystam z uslug tej firmy www.pol-art.pl i jak na razie wszystko super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porównywarka cen kurierów: www.kurierem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o kuriera? Wysyłam Taniej, zdecydowanie stosunek ceny do jakości jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×