Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lacibios Femina

Polecane posty

Gość gość

Stosowałyście może ten probiotyk? Kupiłam dwa opakowania, zaczęłam brać już w trakcie leczenia infekcji. Czy to dobra ochrona? Jak długo brać? Na razie nic się niby nie dzieje, wprawdzie odczuwam nadal lekkie swędzenie ale to chyba nie jest spowodowane infekcją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ich żel do higieny intymnej, całkiem fajny. O probiotyku nic nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
probiotyku nie znam, bo z doustnych stosuję provag. Lekarz mówił że przy leczeniu najlepiej wziąść serię 20dniową-jedna kapsułka dziennie.Wtedy flora zostaje dobrze odbudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co później? właśnie kończę powoli drugie opakowanie. Kupię trzecie ale czy jest sens brać co drugi dzień? Nie chcę znowu wpakować się w infekcję a drogo te tabletki wychodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię Lacibios, wkurza mnie jedynie jego wysoka cena ;) mój ginekolog polecił mi go po leczeniu grzybicy. Profilaktycznie mozna go tez brać po miesiączce, kiedy nasza flora w pochwie jest "wyplukana". Zużywam wtedy po jednej sztuce przez 5 dni. Ale można od razu brać po 2 dwa razy dziennie tez. W zależności od Twoich potrzeb. Zauważam po zwiększona ilosc śluzu (jak kurze białko), który ma ładny ( w sensie...hm...fizjologicznym oczywiście) zapach. Nic nie swędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też cos swędziało przy stosowaniu LF, może to jakieś uczulenie albo po prostu mi nie spasował. Ja się przerzuciłam na doustny provag plus provag żel po kapieli i ten żel własnie jest super jak coś zaczyna swędziec czy piec, bo szybko zmniejsza dyskomfort, no i aplikacja jest "niekłopotliwa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lacibios tez sie przyjmuje doustnie. Chyba nie robilas inaczej..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Ale dziś przepłaciłam za Lacibios... 24 zł (wcześniej kupiłam za 17 w innej aptece). No trudno. Myślicie, że jest sens brać go co drugi dzień? Zbankrutuję biorąc go codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak jest z lacibiosem bo stosuje provag, ale przy nim jest zalecenie żeby stosować ciągle przez 20 dni-bo to skutecznie odbudowuje florę a za jakiś czas/np.za 2 m-ce/ można taką kurację powtórzyć.Ja provag kupowałam w promocji za mniej niż 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×