Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konwalia2007K

LOVELY LOOK W BYTOMIU

Polecane posty

Gość konwalia2007K

Cześć.Co sądzicie o salonie Lovely Look w Bytomiu?Jesteście zadowolone z efektu ich pracy nad Waszymi włosami?Ja mam zamiar się tam wybrać(jutro)ale proszę o Wasze opinie.Słyszałam,że podobno wszystko zależy od fryzjerki.Czy jest tam jakaś, którą szczególnie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia2007K
Nie ma nikogo kto korzysta z usług tego salonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie było chętnych,którzy chcieliby się podzielić ze mną swoimi wrażeniami po wizycie w tym salonie ale ja i tak poszłam.Jestem zadowolona.Nie tam jakaś wielka przemiana ale mam to co na dzień dzisiejszy chciałam.Na pewno się tam jeszcze wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniaaa
Ja tam chodzę :). Z obcięć włosów jestem zawsze zadowolona - ale denerwuje mnie jak panie fryzjerki na siłę chcą po obcięciu modelwać włosy (usługa wliczona w cenę). Zawsze mówie - proszę tylko wysuszyć, a one i tak modelują tymi szczotami . G łowa potem jest jak dynia ....i to mi się u nich nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam korzystanie z usług Lovely Look w Bytomiu! Niemiłe doświadczenie mam z Panią Sandra, ktora źle zafarbowala, a raczej nie zafarbowala mi włosów - po koloryzacji odrost nadal był widoczny. Mimo tego twierdziła, że wszystko jest w porządku... ręce opadają! Wyrzucone 140 zł... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×