Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luksusowa_EMI

luxusowi opinie

Polecane posty

Gość luksusowa_EMI

luxusowi.pl opinie - słucham. co myślicie o kolejnym już sklepie z luksusową odzieżą? czy w dzisiejszych czasach kogoś stać na takie marki? zastanawiam się jakie są wasze opinie o takich miejscach w sieci? czy wolicie kupować takie rzeczy na żywo czy zamawiać na stronach typu luxusowi.pl ? dużo jest wątków zapalonych wielbicielek escady, butów baldinini itp. dlatego pytam. ja np. wolę towar chyba zobaczyć jeśli wiem, że taki zakup będzie mnie kosztował więcej niż w sieciówce. co myślicie o takich stronkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojna polsko ruska pod flaga
nie wiem, nie odwiedzam moja luxusowa krawcowa uszyje mi wszystko o co poprosze i do tego tylko w jednym egzemplarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny sklepik ale nie ma moich bucikow na ktore dostalam od mamusi marne 500 zl ale teraz kaze rodzicom zeby mi dali 1100 zl na fajne spodnie oraz bluze i adasie bo mi sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden taki sklep nie sprzedaje oryginalnych ubrań czy butów. To są podrobione ubrania z Chin i tyle... A ludzie ktorzy kupują takie ubrania maja problemy emocjonalne bo jak mozna kupic buty czy bluzkę za 1000zl a gdzieś na świecie za te 1000 zł przeżyło by kilka biednych dzieci cały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja lubię takich idiotów, którzy piszą o tych dzieciach, jakby je tu nakarmić za buty. Mam odmawiać sobie lepszych rzeczy bo w Etiopii głodują? No przestań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że wysyłasz tym dzieciom swoje nadwyżki gotówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena31
jak widzę jak ktoś porównuje znane marki do sieciówek to wiem, że te osoby po prostu nie miały przyjemności nosić luksusowych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie1402
racja. gatunek niebo a ziemia. ale nie ma co oceniać siebie nawzajem. jeśli kobiety stać na marki typu ralph lauren escada to dlaczego nie mają sobie pozwolić na taką przyjemność. są pewne rzeczy które będą dla niektórych nieosiągalne a dla innych osiągalne. stąd wyjątkowość tych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra797
Dla mnie to nie byłaby przyjemność nosić sukienkę uszytą od krawcowej i wmawiać komuś że to escada... jak mnie nie stać to trudno. Wtedy noszę Zarę, aczkolwiek marzę o rozwoju swojej kariery i takich standardach życia, na jakie pozwalają sobie np. Francuzki, Włoszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrrianna
stronka jak luxusowi.pl wydaje się przyzwoita. buty od baldinini maja fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oktawia24
ja narzekam na brak czasu ze wzgledu na charakter mojej pracy. co za tym idzie jedyna opcja na zakupy to internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka00
dziewczyny, a co to jest dokladnie za stronka tzn. luxusowi.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaq
Osobiście uważam, ze takie sklepy powinny funkcjonowac. Dobrze wiem, ze lepiej postawić na jakosc produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachellaa
całkowicie się z toba zgadzam. czasem wydaje mi się, ze sieciowki wogole nie mysla o jakości. natomiast w markowych ubraniach ewidentnie widac roznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inngaa1
wiesz, to jest oczywiste ze takie zakupy beda kosztowac duzo więcej niz w sieciowce, ale musisz sie zastanowic nad jakoscia ubran z wyżej polki jakie sa np. w tym sklepie luxusowi a nie w jakies sieciowce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizzaaa
ojj tych watkow o ubraniach jest od zatrzesienia, ale to bardzo dobra rzecz. przynajmniej istnieje maly klub wielbicielek znanych marek.;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja009
zajrzalam na luxusowych no i od razu spodobaly mi się ich buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaaG
lepiej zainwestować w porządne ubrania czyli droższe. jakość gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ubieram się tylko w dobre rzeczy, trwałe, z naturalnych materiałów i oczywiście niekoniecznie markowe, np. sukienki szyję u dobrej krawcowej, są to oryginalne, niepowtarzalne wzory, które często projektujemy razem, pomagają mi wyrazić swój indywidualizm. Buty z reguły kupuję, tylko ze skóry, mam kilka ulubionych marek. Do tego sklepu luxusowi.pl z ciekawością zajrzałam i od tej chwili myślę, że większość opinii na tym wątku to nieudolna próba wypromowania nowopowstałej firemeczki. Może najpierw uzupełnijcie swój KIEPSKI ASORTYMENT zanim się weźmiecie za reklamę (lepiej zainwestujcie w specy od marketingu, bo to żal.pl). Krótko mówiąc stronka jest w budowie, większość marek ma dopiero pojawić się w tym sklepie, są tam same buty, bo przejrzałam kilka działów i w opcji sukienki nie było żadnego modelu. Kiepsko, kiepsko. Moja ocena portalu luxuxowi.pl: MIERNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe przecież pisała wyżej dziewczyna, że jest w budowie i to nowa stronka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafiara
ja jeszcze nic nie kupowałam,bo za drogo... ale czytam ich facebooka facebook.com/Luxusowi?ref=hl mam przynajmniej info z pierwszej ręki co w modziepiszczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt nic wczesniej nie pisal
ze stronka jest w budowie i nowa, kiepska osobo od marketingu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe no racja, z tego co wiem ich ciuchy nosi jessie mercedes. wiec marketing tak jak mówisz, ale jessie się połasiła buahaha:D ale ona zawsze nosiła takie marki byleby najbardziej znane no bo kto nosi dres do szpilek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essencie
osoba od marketingu chyba raczej by nie pisala na kafeterii o tym ze strona jest w budowie tylko raczej by napisala cos w stylu zapraszam do sklepu. ciekawy marketing według twojej definicji chyba w szkole miałes spore braki i opuszczales zajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sie sklada ze studiuje
zarzadzanie i marketing i pracuje w marketingu. W zasadzie to jestem poczatkujaca, ale nawet ja nie popelniam takich bledow. Caly czas czytalam ten temat od pierwszego posta i nigdy nie bylo i co najsmieszniejsze wciaz nie ma takiego posta w ktorym zalozyciel pisal, ze strona jest w budowie. Pojawia sie za to przypadkowa osoba z tekstem "przeciez pisala, ze strona jest w budowie", a nie pisala :) - i teraz ponownie przyglupi komentarz na tym samym poziomie - " osoba od marketingu chyba raczej by nie pisala na kafeterii o tym ze strona jest w budowie tylko raczej by napisala cos w stylu zapraszam do sklepu. ciekawy marketing według twojej definicji chyba w szkole miałes spore braki i opuszczales zajecia" Nie, "wcale" nie widać, że to jedna osoba pisze :D :P Przeczytaj może raz jeszcze ten temat i wyciągnij wnioski, bo z taką mózgownicą to Ci kariery w marketingu nie wróżę :D BTW kocham dobre rzeczy i stać mnie na co nieco, ale odstręczają mnie nachalne reklamy, nie wykończone strony i kiepski marketing... To świadczy o całej "jakości" sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meelin
Strona wykonana ładnie, pod względem graficznym. Interfejs niezbyt przyjazny dla użytkownika, ciężko cokolwiek znaleźć. Ceny ubrań... nie są aż takie wysokie, bez przesady. Trudno więc powiedzieć, czy to faktycznie luksus. Praktycznie większość z nas stać żeby mieć co najmniej jedną rzecz z tej strony. Szczerze? Ja bym nie kupiła. Jakoś ten sklep nie wzbudza we mnie zaufania. Poza tym jest mały wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czemu w tym temacie tyle jadu. również obserwując z boku mam ubaw po pachy. sklep internetowy jak każdy inny, strona rzeczywiście ładna, fajnie zrobione zdjęcia. plus za duże przeceny. może kupię może nie, ale buty baldinini są po prostu urocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę temat przyciągnął uwagę konkurencji. ja staram sie nie kupowac w sklepach internetowych, chyba nie jestem az tak nowoczesna. zawsze wole dotknac przymierzyc. choc rozumiem idee - takie marki sa rzadko spotykane w sklepach stacjonarnych i w jednym miejscu wiec jesli kupujecie to rozumiem ze z wygody i lubicie te konkretne marki. ja polecam serdecznie marke tommego hilfigera - jakosc swietna i piękne ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaARS
takie marki? no marki są znane ale ceny nie wydaja mi się cenami z kosmosu. wiec nie rozumiem pytania czy kogoś stać na takie marki. punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. dla ciebie ceny wydają się wysokie, dla kogoś kto rzeczywiście ubiera ciuchy tych projektantów- będą tanie. zwłaszcza że z przecenami. i na pewno znajdzie się grupa kobiet, które na to stać. ja jeszcze z 5 lat temu nie potrafiłam zrozumieć jak można wydać 500 zł na buty. dziś mam już całkiem inną perspektywę. ba! uważam nawet że kupowanie butów za stówkę jest po prostu nielogiczne i nieopłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopdresik
takie to już sa nasze polish studenciaki a co ubioru mercedes dramat! blagam cie dresik do szpilek to modowa zbrodnia, noszenie znanych marek typu ralph lauren czy escada spoko ale żeby laczyc dresik masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×