Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luksusowa_EMI

luxusowi opinie

Polecane posty

Gość MeryLu4
Tamte marki kompletnie nic mi nie mówią, za to ostatnio chyba pojawiły się Casadei. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą marką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelbaGerlba
Buty Casadei znam, chociaż sama nie mam ani jednej pary. W USA są popularne, często piosenkarki czy aktorki je mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Na terenie Polski DARMOWA WYSYŁKA. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firella
Halo halo! Kupowal tam ktos cos ostatnio? Napalilam sie na jedne czolenka ale nie lubie kupowac w sklepach ktorych nie znam wiec wole sobie poszukac opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupowałam bo to same drogie marki ale sklep istnieje już kilka lat i ma swoje butiki w kato i zakopcu. Gdyby coś miało być nie tak to pewnie dawno by już tą stronę zablokowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakaka
Szukaliśmy tam butów na wesele dla mojego narzeczonego i pewnie będziemy zamawiać te bo są fajne przeceny. Sprawdzałam sobie opinie i wszystko jest raczej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja markowe rzeczy od projektantów zamawiam głownie na Via della Spiga, mam już sprawdzone tam wszystko i wiem że paczka szybko dotrze, że z wymiana nie ma problemu i że to orygianly :) A co do butów ballin to też je uwielbiam, teraz mam chrapkę na szpilki jakies https://viadellaspiga.pl/buty/szpilki/projektant-ballin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×