Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luksusowa_EMI

luxusowi opinie

Polecane posty

Gość zurawina natal
wy tam się nie znacie przecież jessica to blogerka pierwsza klasa i wie co w modzie piszy a wy jak zawsze się czepiacie hehe a co do tej stronki to ubrania calkiem calkiem szkoda ze mercedes nie jest zbyt pomyslowa i musi kopiować swoje outfity biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stephenia
Nie każdy ma artystyczny talent żeby pomysły tak same od siebie spadały z nieba to by sie mercedes ucieszyła z pewnością. W tym wypadku jessa powinna sie zastana wic gdzie znaleźć wenę twórcza, a nie kopiować stylizacje z portali plotkarskich choć fakt faktem ciuchy przypadają do gustu. Mam nadzieje, ze w nowym roku nasza blogerka zaskoczy nas jakimś ciekawym zestawieniem niż dresik i szpilki. trzymam za nią kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironiqa
dobrym pomyslem jest przede wszystkim czesciowe czerpanie inspiracji od blogerek a czesciowe polaczenie innych pomysłów z wlasna wizja stylizacji sadze ze tak naprawde sekret outfitow tkwi w wyborze odpowiedniej marki i kolekcji a potem polaczenie materialow i wzorow moze dac piorunujacy efekt. jesli chodzi o ciuchy, nie przeszkadza mi ubieranie sie w sieciowkach, ale mam pewne zboczenie, jeśli chodzi o buty. także sklep przyciaga mnie bardziej butami baldinini i ballin niz samymi ciuchami escady itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eninka
‘zboczenie’ na punkcie butów to ma chyba każda kobieta. Nie da się ukryć, że buty to podstawa, ja akurat wolę postawić na jakieś sprawdzone marki niż kupować buty w sieciówkach. Niestety nie raz zdarzyło mi się na sieciówkach przejechać, kiedy to kupiłam buty, a po dwóch miesiącach już musiałam je zareklamować. Inaczej sprawa wygląda z butami z wyższej półki, można w nich chodzić i na dobrą sprawę nic się z nimi nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyrajka
Cóż od czasu do czasu zdaża mi się zajrzeć na stronki bloger, no wiecie, żeby wiedzieć co dokładnie w trawie piszczy i co potencjalnie mogę założyć. Co do butów całkowicie się zgadzam, mi akurat na tej stronie luxusowi bardziej wpadają buty od ralpha laurena szczególnie te zamszowe, póki co pogoda wygląda obiecująco więc na taką pogode tego rodzaju buty sprawdzają się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TORCIDDA
Ciekawe ile jeszcze taka pogoda potrwa, prawda jest taka, że każdemu to pasuje. Bo po co ubierać zimowe kurtki i marznąć? Lepiej nosić coś lżejszego jak jakiś jesienny płaszczyk, nie mówiąć o butach. Teraz to śmigam w butach na obsasie albo koturnach i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Jak widze te potencjalne prognozy typu minus 10 stopni w marcu to jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puderek
Wiosna to się rozkręca na całego, chociaż z rana nie do końca wiem jak się ubrać. Z rana jest dosyć chłodno, a gdy wracam z pracy to się muszę rozbierać z zimowej kurtki. Wydaje mi się, że to jest raczej kwestia kilku dni i się pogoda jakoś bardziej ustabilizuje i temperatura wyrówna, a póki to już przymierzam się wielkimi krokami co do wymiany garderoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAZYLILKA
Jeszcze tego nie zrobiłaś? Dziewczyno na co czekasz? Ja już i wiosennych butach pomykam, chociaż rozważam zakup jeszcze jakieś nowej pary bo wydaje mi się, że brakuje mi jakiś balerinek albo jazzówek. Sama w sumie nie potrafie się zdecydować. Znając siebie to pewnie kupie sobie obie pary chociaż u luxusowych kilka par rzuciło mi się w oczy. Trudna decyzja mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej kwa konkurencji? Jak ktos nie szcza po nogach widzac ten sklep to konkurencja? Zreszta wklejcie linki do konkurencji, porownamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariAria
Nie wiem nad czym się zastanawiasz kup sobie i baleriny i jazzówki. Obydwa rodzaje obuwia w dalszym ciągu są modne. Tych butów z dnia na dzień to w sklepach obuwniczych wyrosło jak grzyby po deszczu, przynajmniej jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość car00line
dziewczyny wybieram sie w lipcu na wesele mojej najlepszej przyjaciolki, zdecydowalam sie ponownie ubrac sukienke z innego slubu na ktorym bylam w ubieglym roku, tylko ze brakuje mi butow bo moje szpilki sa juz tak znoszone i raczej kolejnej calonocnej zabawy nie przezyja. zastanawiam sie jakie szpileczki beda pasowac do sukienki koktajlowej w kolorze indygo? jezeli chodzi o dodatki to raczej myslalam zeby ubrac jakis krotki srebrny wisiorek i kolczyki na sztyfcie. nie chcialabym zeby dodatki przeszkadzaly mi w zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitya
Szczerze podziwiam, że potrafisz wytrzymać całą noc bawiąc się w szpilkach. Zazwyczaj jak idę na zwykłą imprezę do klubu to zabieram dwie pary butów, najpierw idę w wysokich szpilkach, a w torebce trzymam parę balerinek. Kiedyś się już tak załatwiłam i wracałam z imprezy na bosaka do taksówki. Do sukienki w kolorze indygo możesz wybrać szpileczki nude jak i czarne. Wydaje mi się, że gdybyś zdecydowała się na czerwone dodatki i czerwone buty to również takie połączenie wypadłoby dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość car00line
druga pare zabiore, ale buty na niskim obcasie juz mam. tylko potrzebuje butow do kosciola i na sale weselna. jak nogi zaczna mnie bolec to wtedy buty przebiore na wygodniejsze, nie bralam pod uwage szpilek w kolorze czerwonym. kolczyki w tym kolorze mam, moze zamiast naszyjnika do wlosow przypne jakas czerwona ozdobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaaash
Postanowiłam sprawdzić o co tyle zamieszania z tym sklepem. Były wyprzedaże, asortyment się powiększył, więc sobie coś upatrzyłam. Jakby co prawo konsumenta gwarantuje zwrot. Kupiłam biustonosz, który już kiedyś mierzyłam będąc we Francji. Wysyłka w porządku, podróbki nie dostałam, wszystko okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIids
A koszt dostawy? Nie policzyli sobie za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaaash
Nie, wysyłka jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo nieprzejrzysty. Meczaco sie szuka. Jakosc rzeczy ktore moglyby mnie zainteresowac - kiepska pod wzgledem skladu materialu - poliester w ciuchach to nieporozumienie, kaszmiru kilka procent (co do sposobu uszycia sie nie wypowiadam, bo nic nie kupilam). Podsumowujac - bardzo kiepski wybor ubran zle posortowanych. Z butami lepiej - wiecej ciekawych i lepszy gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaaash
Faktycznie z szukaniem było kiepsko. Nowa strona jest z tego co zauważyłam, znacznie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciuchy mnie mało interesuja ale maja wloskie buty o ktore w naszej polskiej prowincji raczej ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meryennn
Ja zamawiałam podczas ostatniej wyprzedaży. Ceny były na prawdę dobre (biustonosz La Perla za 250 zł), wysyłka darmowa. Paczka porządnie zapakowana, jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrioszkaaa
Dodaja tam jakies nowe rzeczy na bierzaco? Idę na wesele w sierpniu a kiecki dalej nie mam :/ W tym roku chce cos extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlids
Ktos cos jeszcze kupil?? Chcialabym jakas opinie przeczytac im wiecej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAryennn
Ostatnio widzialam dostawe butow i letnich rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie kupowałam buty. Mają Ballin i Baldinini, które ciężko dostać w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka00
To już bardziej przyciagnela moja uwagę Escada. Uwielbiam ta marke za klasyczna elegance no i trwalosc. Nie do zdarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malogosia Bela jest twarza Escady teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaaaaaat
A co sądzicie o marce Ballin w sklepie luxusowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty Ballin? Nie znam... chyba nigdy nie widziałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamja77
Włoskie buty, z doświadczenia mogę z całą pewnością stwierdzić, że Włosi robią najlepsze buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×