Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moze przyszla mamusia

MAJOWKI 2015

Polecane posty

Gość Moze przyszla mamusia

testujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majówki już? Nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba żartujesz Teraz ledwo co na kwiecień dziewczyny się załapią a Ty juz o maju piszesz. Chyba że z ciązy 10 miesięcznej, Ja mam dziecko z 7 maja 2013 i testowałam pod koniec sierpnia jak @ nie przyszła. A wcześniejsza 30 lipca była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ona tak ma: zakłada tematy na każdy kolejny miesiąc. Prawdopodobnie jakaś gimbaza, co ma polewkę z ciężarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah tak, bo każdy planuje w jakim miesiacu chce urodzic, kobieto opanuj się, ileż można wchodzić na najnowsze i cały czas "-ówki 2015", jstes tak sfrustrowana że nie myslisz o niczym innym jak ciaza i nie dziwota że nie możesz zajść, "staraczko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóż odrazu na cały rok najlepiej to tak do 2020roku to bedziesz miała troche czasu żeby się zacząć starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha mamusiu znowu jedna kreseczka ojjjj :( zakladaj wiecej takich tematow to napewno zajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dziewczyny, dajcie spokoj, mnie to bardziej smieszy to ze tak zaklada niz wkurza jesli widze kolejny temat na kolejny miesiac no ale takie ma prawo, kazdy moze zalozyc a My najwyzej nie zwracajmy uwagi :) pozdro dla kazdej z Was i dla Ciebie mamusiu przyszla obys sie doczekala dzidziusia i tkwila juz w jednym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tak chyba od listopada meczy co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zaplanowany wypad do Kołobrzegu – dla mnie to świetne miejsce na odpoczynek. Ja mam czas na relaks, a mąż wybiera się na rejs morski z http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/ - oboje super odpoczywamy i każde z nas może zrealizować swoje hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×