Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneciuś

mam chłopaka . Ale pragne jego kolegi

Polecane posty

Gość aneciuś

Hej mam 17 lat i jestem w związku już od roku . Kocham swojego chłopaka ale nie uprawiam z nim seksu.. ponieważ pociąga mnie jego kolega. Nie chcę z nim zrywać .. a zdrada może sie wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzywaj zycia !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda.Jednemu daj buzię drugiemu pizę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciuś
Jednemu chce dac to i to:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aneciuś dziś To nie zawracaj d**y swojemu chlopakowi rzostan sie z nim niech sobie znajdzie taka co bedzie chciała sie z nim rznać:-) A Ty uderz dojego kolegi irznij sie znim ile chcesz Tak bedzie uczciwie wobec twojego chlopaka a tak kradniesz mu najfajniejszy na rzniecie okres w jego zyciu To co odczuwasz do niego to nie jest milosc tylko wiez emocjonalna jak w przyjazni Zeby mowic o mmilosc musz byc jej 3 najwazniejsze czesi 1. Wiez erotyczna czylii musisz obielbaic sie znim rznac teraz jakby go kochala to wokresie peirwszych 2 lat zwiazku libido kobiety rosnie kilkukrotnie Libido to ilosc orgazmow/ cykl owulacyjny tak zebys nie pragnelo juz ani jednego Ja stale libido masz np 12 to w tracie poczatku milosci moze byc nawet 48 po maksymalnie 2 latach wraca do stalego czyli 12 U cibie to nie wystepuje wiec to nie jest milosc 2.Wiez emocjonalna taka sama jak w przyjazni u cieciebie jest 3. Zaangazowanie czyli swiadoma decyzja ze wlasnie ztym a nie innym facetm chcesz sie rznac zostac jego zona urodzic mu dzieci i spedzic reeszte zycia razem. I robiesz wszystko zeby sie wam udalo Tego tez nie ma u ciebie Wiec to co odczuwwasz dos wojego faceta to napewno nie jest milosc Jak sie nie pojawila w ciagu roku apowinna najpoznie po 6 miesiacach to sie juz nie pojawi Wiec badz wobec niego uczciwa powiedz jak jest i daj mu ulozyc sobie zycie z inna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie ,lecz podobało mi się wdoje kolegów mojego chłopaka.Spytałam raz przed spotkaniam z nimi swego chłopaka co by było gdybym miała ochotr na jego kolegów co nie znaczy że cie nie kocham i nie chcę ztoba być razem.Odpowiedział czemu nie tylko przy mnie możesz to zrobić.Na spotkani u jednego z kolegów chłopaka chata wolna wiec poszaleliśmy.Chłopak mnie właśnie całował i patrzył jak nie penetruje członkiem jego kolega i zmiana na końcu wszedł we mnie mój ukochany.Bailismy się ,że każdy z nich był we mnie dwa razy dosć długo to trawło bo drugi raz nie mogli sie spóścić koledzy i mój chłopak.Bolała mnie dupcia ale warto było spróbowac tym bardziej,ze chłopak został moim mężem.Stał sie mocno zazdrosny po tym seksie więcej juz nie było takich zabaw.Nawet zazdrosny jest o ginekologa wiec jaet przy badaniu cipki i był przy porodzie.Bardzo się kochamy i nie wpływa to na nasz sesk jego obecnosć przy badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×