Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam ochote

Polecane posty

Gość gość

Ale mam ochote... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz brzydki jęzor :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladny :P:P i slodki jak miod :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Subiektywna ocena, czyli każdy żyd swój towar chwali :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie klam :D bo ktos Ci uwierzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Ja też mam ochotę. To co ? Wskoczę na Ciebie i możemy zaczynać nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz,ze mam ochote wlasnie na to o czym Ty myslisz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiadac za mnie :D bardzo prosze :D bo mi sploszysz jednego chetnego.. ogierka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz25l
Ja pomyślałem tylko o całowaniu się. Może potrwać długo więc lepiej leżeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różdżka mu wskazuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscautorka
Buuuu.. ja bym zjadla truskawke :( i co ja mam powiedziec?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ochota – dzielnica Warszawy położona w lewobrzeżnej części miasta. Jest jedną z 18 jednostek pomocniczych m.st. Warszawy Według danych GUS 1 stycznia 2013 Ochota miała powierzchnię 9,72 km², a liczba mieszkańców (stan na 31 grudnia 2012) wynosiła 84 614. Jest najgęściej zaludnioną dzielnicą Warszawy (8705 osób/km²).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra już, dobra. Idę sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie boisz sie mojego brzydkiego jezyka ?:P Ktos juz tak tutaj stwierdzil... :D tez uwielbiam sie cmokac w usteczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
winogrono też lubię ale wolę czereśnie. Oooo, mam 9 bananów do zjedzenia. Dziś sobie kupiłem ;) Może lepiej na kolację nie. Choć dobre są na sen. Pomarańcze lubię i mandarynki ale muszą być takie w sam raz. Czasem to i jabłko może smakować jak dobry deser :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Ale mam ochote... jezyk.gif gość dziś Ale masz brzydki jęzor jezyk.gif gość dziś Ladny jezyk.gifjezyk.gif i slodki jak miod smiech.gifsmiech.gif gość dziś Subiektywna ocena, czyli każdy żyd swój towar chwali jezyk.gif gość dziś Nie klam smiech.gif bo ktos Ci uwierzy jezyk.gif mariusz25l dziś Ja też mam ochotę. To co ? Wskoczę na Ciebie i możemy zaczynać nie ? oczko.gif gość dziś Nie jezyk.gif gość dziś A skad wiesz,ze mam ochote wlasnie na to o czym Ty myslisz?jezyk.gif gość dziś Nie odpowiadac za mnie smiech.gif bardzo prosze smiech.gif bo mi sploszysz jednego chetnego.. ogierka jezyk.gif lubiękiedy dziś Ja mam ochotę na winogrona a biedronka już zamknięta smutas.gif Mariusz25l dziś Ja pomyślałem tylko o całowaniu się. Może potrwać długo więc lepiej leżeć oczko.gif gość dziś Różdżka mu wskazuje jezyk.gif goscautorka dziś Buuuu.. ja bym zjadla truskawke smutas.gif i co ja mam powiedziec?smiech.gif gość dziś Ochota – dzielnica Warszawy położona w lewobrzeżnej części miasta. Jest jedną z 18 jednostek pomocniczych m.st. Warszawy Według danych GUS 1 stycznia 2013 Ochota miała powierzchnię 9,72 km², a liczba mieszkańców (stan na 31 grudnia 2012) wynosiła 84 614. Jest najgęściej zaludnioną dzielnicą Warszawy (8705 osób/km²).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
Tez lubie banany ;D a z warzyw.. ogorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Język na pewno masz cudowny. I cudownie potrafisz nim się posługiwać. No ale po co tu gadać. Tu trzeba działać ! ;) No chodź już ;) KOtkuuuu zjem Cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
Tak szybko chcesz mnie zjesc?:D A moze na poczatek bys skosztowal mnie, czy Ci posmakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
a ja z warzyw to lubię BÓB :D Ohhhh co za łakoć :P Rzodkiewki lubię, pomidory, buraczki. Czasem samą marchewkę pochrupię. Szczypiorek smaczny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
A kto powiedzial,ze zaraz trzeba je jesc :D czasem moga posłuzyc za cos pozyteczniejszego ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi ktos chce zepsuc humor :D jakze dobry ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Już Cię skosztowałem. Gdy spałaś poprzedniej nocy wkradłem się do Twojego pokoju. Skradłem buziaka i tak chodzę cały w skowronkach :P No ale dziś to już zjem, całą Cię zjem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chodz mnie zjesz ;* tylko bez gryzienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Nie rozumiem ludzi, którzy wrzucają takie spamy. I tak będziemy pisać i tak. Spróbujcie usunąć temat. To też nie wiele zmieni bo odrazu założę drugi. Ja albo moja dziewczyna, z którą się całujemy. Idźcie do swoich zajęć i nie traćcie czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×