Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam ochote

Polecane posty

Gość
Nie mów że żartujesz, właśnie to chciała usłyszeć. Tak przy okazji, następny powód dla, którego Cię wzięli za kobietę. Używasz zwrotu Miś, tak się mówi do facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik wieczorowa pora - o co Ci biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Dobrze, smacznego miś ;) Jutro jak już wstaniemy to zrobimy sobie śniadanie. Cały weekend przed nami. To będzie coś. A i pogoda ma sprzyjać. No ja od 4:20 na nogach dziś. Oczy same mi się zamykają. Misiek, idę spać już. Bo tak na zmęczonego to nawet nie wiem co pisać. Dodam sobie ten temat do ulubionych. Odezwę się na pewno pod tym samym nickiem. Może i Ciebie coś natchnie aby pamiętać o mnie. Kto wie ... może akurat coś się rozkręci. Szczęściu tzreba pomagać :D Ale ja głupio piszę :D Młody jestem, wolno mi :P Dobranoc miś, kolorowych snów, karaluchy pod poduchy :D No dobra karaluchów nie bo przecież razem śpimy ;) Ja już Cię objąłem, zamknąłem oczy, zaraz będziemy spać ;) Adin, dwa, tri, czietyri, piać, sex. No dobra six :D Pamiętasz tą reklamę ? Telefony reklamował :P MOżna się przy okazji numerami wymienić też :D Tak na koniec abyś miała co czytać - piszę Ci ;) Miś. Zostaniesz moim misiem. Gdybym miał zgadywać to wybrałbym 3 imiona dla Ciebie. Alicja ( moim zdaniem najpiękniejsze imię żeńskie ), Asia ( strzał ale i popularne ), Monika ( to już tak na chybił trafił ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z ta Asia to akurat byles blisko, ale wciaz daleko :D Hmmm, numerami telefonu.. tu? Chyba zartujesz :D Tez Cie przytulam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Tak chciałem tylko wiedzieć jak się nazywasz ;) A może będziemy mieli kontakt. Zobaczymy ;) To już Anioły zdecydują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyniku nic tu po Tobie :) Widocznie trafił kluczyk do właściwego zamka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Blisko a jednak wciąż daleko ? Teraz to mam kilka dróg do wyboru. Kolejne 3 próby : Basia, Kasia, Czesia :D No dobra, Czesia nie :P Stasia może :D No dobra, nie będę taki :P ANIA ! Basia, Kasia i Ania. Teraz dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I dobrze, ja mam uniwersalny to się nie przejmuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to wie :) Tez postaram sie zagladnac tu.. Dobranoc slonce :) Przytul mnie mooocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Kilka osób tu pisze i te kilka osób jest gościem. Żeby tak każdy się ponumerował chociaż. Gość1, gość2, gość3. Łatwiej byłoby. Na kiepski pomysł ktoś wpadł z tym gotowcem w pseudomimie. Kiedyś tego nie było i każdy wpisywał byle co choćby jakiś nielogiczny ciąg znaków - dskfjh34785t. Ale można było rozróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys moze bede miala okazje zdradzic Ci moje imie :* Na pewno ktores z tych co wymieniles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dokładnie, więc uważaj Podglądaczko, bo Ci otworzę jak będziesz spała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na pewno rozpoznajesz :D Wiec nie denerwuj sie, a reszta do szczescia Ci nie jest potrzebna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Dobranoc. Ty też tul mnie. Jak razem to razem. I przodem do siebie śpimy, tak buziami jedno do drugiemgo :D Tyłem nie bo mi stanie i wiesz co to oznacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce spac tylem, a Ty mnie od tylu przytulisz :D Nie wiem co to oznacza?:P Moze mi powiesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Reszta też jest potrzebna. Niech sobie piszą tu, może im tu dobrze. Chcecie tu być ? CHCEMY. Widzisz jacy zgodni :D Chcą i koniec. Nie pogonisz. Dobrze, że jest cynic. On będzie się z nimi użerał :P Strzelam : Na początek eliminuję imię : ANIA. Zostały dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oni sa bardzo zgodni :D tacy zgodni, ze nie wiem czy jutro bedzie do czego wracac :D albo jeszcze dzis :D Dobry strzal. Dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Jak sobie chcesz. Śpij tyłem. Ciekawe czy uśniesz :D Mi to w sumie obojętne. Na śpiocha lubisz, wyrzutów sumienia więc miał nie będę ;) W sumie to nawet dobrze się składa. Taka grzeczna wtedy będziesz. Ułożę sobie Ciebie jak będę chciał i będę sobie popychał, posuwał Cię :D I do przodu i do tyłu ... i szybciej i wolniej. I mocniej i delikatniej. Heh ... super. Dobrze, że 2 banany zjadłaś, szybko uśniesz ;) Jeszcze kakao Ci zrobię. Albo mleko ugotuję. Też wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, tylko bym udawala,ze spie :D no i.. sama bym sie ukladala :D Hmm.. kakao? A po co?:D Bedzie mi w brzuchu pozniej "plywalo" gdy bedziesz mnie popychal :D Chyba,ze to o to chodzi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Zostaje mi Basia i Kasia. No teraz to już tylko i wyłącznie strzał. Barbara czy Katarzyna. Barbara mi się z sex-em kojarzy. Kasia - mam siostrę Kasię. Hmmmm ... i tak dobrze i tak dobrze. Co by nie było :D Nie ma co główkować. BASIA ;) Jak mi poszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zle Ci poszlo :D otoz moje imie to Katarzyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
No dobra. To bez picia. Jeszcze mi sie obudzisz i do toalety będziesz leciała. Ale by było śmiesznie. Budzisz się i chcesz iść do toalety a tu nagle czujesz, że coś Cię trzyma z tyłu :D Udawałbym, że śpię. Tylko to by mi zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Kasia Kasia :D Ładnie. Mariusz, czy bierzesz za żonę Katarzynę ? Tak. Katarzyno, czy bierzesz sobie za męża Mariusza ? Tak. Hehehehe :D Taką przymiarkę robiłem :D No dobra ... bo głupio znowu gadam. JUż ledwo widzę. Idziemy Kasia spać ? ;) Chodźmy już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm.. smiesznie?:D Zalezy dla kogo :D Przymiarke robiles :D i co.. z tej przymiarki wywnioskowales?:D Przed chwila mi sie jeszcze chcialo spac.. ale juz mi sie odechcialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Kasia. Śpimy, nie ma siedzenia po nocach. Jutro się żenimy :D A my już dziś, jeszcze przed ślubem się bzykaliśmy :D Ale ładnie :D Nie mów nikomu :D Dobra, kładę się za Ciebie. Ułóż się wygodnie, ja Ci wsadzę i możemy spać ;) Ooooo właśnie. Ciekawe czy tak da się zasnąć ;) Spróbujemy kiedyś :) Dobranoc kochanie ;)Mmmmm buziaka jeszcze Ci dam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Jeszcze jedno. Jak się tak popatrzy na cały tekst od góry do dołu ( zwłaszcza ta 4-ta strona ) to my bijemy chyba tu rekordy. Polubiliśmy emotki :D Zobacz jak dużo ich tu siedzi :D Jedna obok drugiej :D No sama zobacz :P:P I kolejne dwie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok,bede milczec jak grob :D Na pewno nikt sie nie dowie:D Zenic? Jutro? Sukni nie mam :D Dobranoc mis ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×