Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam ochote

Polecane posty

Gość gość
Widze :D bardzo duzo emotek :D ale co, ze niby zle to wyglada? Ladnie :D BuziiiaaaaacZek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Dobranoc Kasia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Oj tam dla mnie to możesz i w piżamie przed ołtarzem stanąć ;) Powiemy wszystkim, że się bzykaliśmy i już :D Dobra, lecę kochanie ;) dobranoc ;) Teraz już tak ostatecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobranoc, jutro wam udzielę ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosze :D to bedzie najpiekniejszy slub :D pod sloncem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Jak się spało Kasia ? ;) Chodź na śniadanie. Dzisiaj ślub ... nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spalo sie dobrze :) A Tobie? Tak dzis slub :D Cynik nam go bedzie udzielal :D Cieszysz sie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
No. Chcę już się bawić :D Złożymy sobie przysięgę a później bawić :D Do samego rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Ja też dobrze spałem. Zimno, nie wychodzę dziś z domu. Chodź się tulić, będzie cieplej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dzis jest bardzo zimno :( Przytulam sie do Ciebie, bedzie na pewno cieplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widzę że wszyscy się wyspali. Ślub wieczorem, przygotujcie swoje przysięgi, obrączki, i załatwcie dwóch świadków. Stroje odpowiednie do miejsca ślubu, panna młoda w welonie i podwiązkach, pan młody w krawacie. Uroczystość będzie krótka, pewnie już się nie możecie doczekać nocy poślubnej i miesiąca miodowego. Ach, zapomniałbym o najważniejszym, koperta dla odprawiającego ceremonię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Tak, tak. I już po przysiędze jesteśmy. Możemy tańczyć już i bawić się :D I tort jest i banany są. Wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byla ekspresowa przysiega :D nawet nie zdazylam sie zestresowac :D Ile tych bananow? 7?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Zestresujesz się w życiu ze mną :D No chyba, że będę dobrym mężem ;) Często jem banana na kolację. Gdybym nie urodził się człowiekiem to chciałbym być małpą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jakie tak, tak? Nie obejdzie się bez oficjalnej ceremonii! Tak więc zaczynamy: Rodacy! Bracia i siostry złączeni poszukiwaniem erotycznego spełnienia! Zebraliśmy się dzisiaj, aby pobłogosławić i oficjalnie przypieczętować związek Katarzyny i Mariusza Świętym Sakramentem Małżeństwa! Sakrament ten jest tak Święty, że nawet jego parodia jest poważną sprawą. Cóż mogę powiedzieć o Mariuszu i Katarzynie? Czuję jakbym znał ich ledwie od wczoraj, ale ujęli mnie czułością do siebie i oddaniem. Mariusz codziennie budzi się myśląc o Niej, a Ona budzi się czując Jego na plecach. To jest prawdziwa miłość, jeśli tylko kiedykolwiek jakąś widziałem. Wiem że nie możecie się już doczekać nocy poślubnej. Nie przedłużając niepotrzebnie, życzę wam aby każda noc była poślubną i żebyście brak orgazmu znali tylko z forum! Zapytam jeszcze raz oficjalnie: Czy Ty Mariuszu bierzesz sobie Katarzynę za żonę i ślubujesz jej wierność i miłość i że nie opuścisz jej aż do końca internetu? A czy Ty Katarzyno, bierzesz sobie Mariusza i ślubujesz mu miłość, wierność i że będziesz mu się oddawać aż Ci się znudzi, albo nawet trochę dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bede zona bardzo dobra :D Na sniadanie, obiad i kolacje bede Ci podawac banany w nieskonczonej ilosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Kasia. A jak mi się przyjedzą ? :( A tak w ogóle to ostatnio nachodzi mnie na buraczki z kartofelkami i kotletem. Albo placki ziemniaczane. Uwielbiam takie :D Są pycha :D A Ty co byś zjadła ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik, jestem zaskoczona pozytywnie Twoja przysiega :) No,no.. ile godzin nad nia pracowales? :D Moja odpowiedz na przysiege brzmi :TAK. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez je uwielbiasz :( Ja bym zjadla.. hmm.. pierogi ruskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
cynik. Ty to jesteś ten cynicfm z ogólnego ? Na erotycznym znalazłem się wczoraj przypadkiem. Tak na na ogólnym czasami sobie siedzę. Kasia, Ty tylko tu na erotycznym czy też na innych ? Długo na kafe jesteś ? Ja pierwszy raz znalazłem się tu z 6 lat temu ale z długimi przerwami. Ostatnio znowu trochę regularniej gdy mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Kasia a jeśli przytyję przez te banany ? :D Pierogi ruskie też lubię ;) Będziemy sobie je robić ;) No i małą Kasię też sobie zrobimy :D Albo dwójkę brzdąców to lepiej będą się bawiły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
całą noc nie spałem pisząc to ;) nie mam innych nicków, więc jeśli innego cynika gdzieś widziałeś to nie ja. A teraz oficjalnie ogłaszam was mężem i żoną! Idźcie i rozmnażajcie się! Tylko z umiarem, świat jest przeludniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Eeee tam przeludniony. 7 mld nas jest a ma być w przyszłości 15 :D Ciekawe czy tak będzie. Kasia, chodź się rozmnażać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj podczytuje tylko kafe, w szczegolnosci ogolne.. :) Rzadko sie wypowiadam.. chyba,ze wyjatkowo jakis temat mnie zainspiruje :D Ale wczorajsza nuda przyczynila sie do zalozenia tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rozmnazanie mamy jeszcze duuuzo czasu :D Nie sadzisz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Ja tam nie uważam, że kafe jest tylko dla kobiet. Niektórzy tak twierdzą ale ja nie wiem w jaką oni grę grają :D To tak jakby kobiety były tylko dla kobiet a faceci mieliby się zadawać tylko z facetami. A wczoraj to naprawdę Cię tak naszło na ten sex czy tak z nudy chciałaś zobaczyć czy ktoś odpisze ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×