Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam ochote

Polecane posty

Gość gość
Nie przeszkadzajmy sobie, całujmy sie dalej :D ;*** muah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Nie będę gryzł. No chyba, że będziesz mi uciekać :P Obejmnij mnie rączkami na szyi. Tak lubię. Wtedy lepiej mi się całuje. Ja Cię złapię za biodra, przycisnę do siebie i już sie od siebie nie uwolnimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
To bede uciekac :D uwielbiam jak Twoje zabki wbijaja mi sie w wargi, szyje... niczym wampir:* gryyyyyz mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Taaaaakkk. Skarbie to jak już leżymy to ja Cię wycałuję jeszcze po brzuszku ok ? ;) Najpierw jednak po szyi, odgarnę Ci włoski i po szyi :D Ale ciepełko od Ciebie daje jak się na Tobie leży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo goraca kobieta ze mnie :D nooo i rozpalona :) Całuj mnie, całuj.. łap mocno za posladki :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Wampir Ci się marzy ? No dobra ... Mogę Cię nawet rozszarpać tygrysku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, wszystko z wyczuciem :P rzecz jasna :) Nie chce zginac dzisiejszej nocy, marnie.. na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Ooooo tak !!Masz czarne legginsy na sobie, Twój tyłek zniewala mnie. Ściągam Ci je troszeczkę i wsuwam paluszek w dziórkę :D Ohhhh jeszcze jak Ty słodko pojękujesz ;) Mrrrr ... jak kotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smierdzi mi to rozmowa dwoch kobiet :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mrrr :) Ja tez rozpinam Ci spodnie , wkładam raczke i masuje Twojego misia :):P Lubisz to?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziÓrkę :O OMG analfabeci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Czemu ktoś uważa, że piszę jak kobieta ? Tak w ogóle to nie traktuję tego jak jakiejś głupiej zaczepki ale chcę jakieś argumenty. To już nie pierwszy raz gdy ktoś miał wrażenie jakbym ja jako facet pisał coś jak napisałaby to kobieta. Tak było w kilku tematach gdzie nie podawałem nicka i w żaden sposób nie wiadomo było kim jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jakas inna kobieta jest zazdrosna :P Pewnie tez chce sie z Toba pocałowac dłuuuzej :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Pewnie, że lubię ;) Tak mu dobrze, że zaczyna rosnąć ;) Oj bo zaraz zacznie mną rządzić i Cię ukłuje :D Żeby miał łatwiej to pobawię się języczkiem między twoimi udami ;) Cudowna brzoskwinka ;) Mmmm .... całuski i lizanko. A masz, nie żałuję Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmmm, dłuzej chce :) Uwielbiam to :D Bardzo mnie to cieszy,ze rosnie :) Moja myszka tez jest juz bardzo nawilzona, doczekac sie juz nie moze.. A Ty trzymasz ja w napieciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Może i tak. Zapytałem bo sam jestem ciekaw czemu ktoś tak pomyślał. No i czy to dobrze czy źle. Moim zdaniem lepiej tak obchodzić się z kobietą niż udawać jakiegoś maczo i tak na sucho bez romantyzmu, ciepłych słów zerżnąć i zasnąć. Co to za seks wtedy ? Trzeba sie pośmiać przy tym, poprzytulać ... blisko siebie wtedy być. Myślami, ciałem ... wszystkim. Połączyć sie w jedno :P No ale to zostawmy bo nie czas na wywody. Widzę, że podoba Ci się minetka :D Całuję brzuszek, podchodze wyżej do piersi. Sutki trzeba popieścić. No a za chwilę buzi i tym sposobem wsunę i go do pusi ;) Mrrrrrrrrrrrr ... wchodzę !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jakas bedzie chciala mi odbic Ciebie :D... Nie musiales mnie informowac, poczulam go w pusi bardzo gleboko i dokladnie :D Teraz mnie przytul i daj cmoczka w usteczka :D;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę Cynika ;) Czytać oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
No dobra tygrysku ... Na rozgrzewkę zaczniemy powoli .. ;) Ale później coraz szybciej ;) Płynne ruchy ... Szybszy oddech ... Jest Ci cudownie ... Co chwilę odpływasz ... a ja ujeżdżam Cię dzikusko jak wariat :D I ciągle nam mało... Odwracam Cię na bok i wchodzę od tyłu ;) Cudownie jędrny tyłek na moim k*****e. Ja się chyba w Tobie zakocham najdroższa :D Oooo ... ale z Ciebie poleciało :D Nie wiedziałem, że taka mokra potrafisz być :D Super. Chyba i ja zaraz wystrzelę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sexu się odechciewa jak was czytam :( Pusia, tygrysek panieee ratuuuuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
No i mi sie ulało :D hehehe. Pół żywy jestem. Co Ty ze mną zrobiłaś :D Obejmnijmy się. Przytulmy jak 2 kociaki. I jeszcze ta muzyczka co leci w tle ;) Tak się ludzie relaksują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie tez ostrzej, na pieska, wtedy jestem prawdziwa dzikuska :D i bardzo glosna :D bym Ci jeczala do uszka i lizala je :* Gdzie bys chcial wystrzelic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
a to co ? Za łagodny byłem ? Miałem na OTRO ? Może być i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az tak zniechecamy?:D Przeciez to takie romantyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniechęcacie niestety :O Bez urazy, ale masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec.. co sie wam nie podobalo?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz25l
Kilka osób napisało, że źle mi poszło więc nie wiem. Jedna woli tak, druga siak. To chyba o to chodzi. Ja mogę i tak i tak więc każda z Was byłaby zadowolona. Bez wyjątku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buuu,a ja naiwna myslalam,ze bylam wyjatkowa :D Ok to schodze z drogi, a Ty Mariusz25l testuj nastepna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×