Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna30

Mama chce zebym oddała jej dziecko, chora sytuacja !!

Polecane posty

Napisze w skrócie mieszkałam od narodzin corki do jej 4 roku zycia u mamy. Zostalam sama z dzieckiem, ale nie rozpaczalam z Tego powodu, mala byla naszym swiatelkiem oby dwie szalalysmy na jej punkcie. Mieszkalam na wsi, dom z ogrodkiem, spokoj, duzo zieleni itd. Teraz od pol roku przeprowadzilam sie z corka do miasta, mieszkamy w kamienicy, bez podworka ogolnie zmiana o 180 stopni dla corki. Strasznie teskni za babcia i ciagle mi mowi, ze nie chce tu mieszkac. Ja praktycznie co 2 tyg jezdzilam do mamy , mala zawsze wracała z placzem i dochodzila do siebie z 2 dni :( teraz jest u mamy od 3 dni w ogole za mna nie teskni , nie chce rozmawiac przez telefon jest mi bardzo przykro z tego powodu, Strasznie tesknie , nie moge miejsca sobie znalesc. Dzisiaj mama zadzwonila, ze jest jej lepiej z nia i mam ja "zostawic" na stale u niej. Czy ona oszalala , co to za pomysl w ogole przeciez to nie zwierze jakies:( smutno mi zamiast robic porzadki to siedze i rycze, ze corka mnie "olała" i mama wyskoczyla z czyms takim co ona sobie mysli w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może mama ją buntuje , ja bym porozmawiała z mamą i zabrała małą od niej i nigdy bym jej samej tam nie zostawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buntuje i moze przekupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ochote jej powiedziec, ze jak jest taka dobra czemu nie wychowywala jej od pierwszych dni ?? tylko teraz nagle chce prawie 5 letnie odchowane dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokoj dziewczyno. Znasz matke jak nikt. Napewno jej kszywdy nie zrobi. Wychowala ciebie i z nia se poradzi. Masz wiecej czasu mniejsze wydatki a mala lepiej sie nawsi chowa jak w miescie. Spalin nie musi wdychac. Kontakt z tymi świrami miastowymi ograniczony. Same zalety:-) . A jak zatesknisz i masz czas to wpadnij do malej i niemarodz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam bym tak podejsc do tej sytuacji .. jednak nie moge bez niej zyc, to moje serce male. Ktore ma mnie gdzies...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko tesknota. Nic jej sie niedzieje. Dziecko zawsze bedzie matke kochac,spokojna tfa rozczochrana. Chlopa se znajdz.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×