Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyka

McArthur

Polecane posty

Gość tyka

Gdzie w Krakowie można kupić obuwie McArthur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
widziałam na Karmelickiej przed samym Placem Inwalidów. Jadąc od strony Rynku, sklep mamy po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
a czy w Lublinie w ogóle mozna kupić buty tej firmy? jeśli ktoś coś wie, niech łaskawie napisze:) z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
A czemu się tak napalacie na te buty? Zwykła kiszka baza, tylko chyba reklama Wa nakręca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
dzięki jakubowska :) W sumie to nawet nie widziałam reklamy, po prostu chciałabym zobaczyć czy są dobrej jakości, jak wyglądają, no i nie powiem bo chyba są zdecydowanie tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklamy nie widzialam ale butki tak i sa na prawede dobrej jakosci i dobrze wykonane poza tym bardzo fajne wzornictwo- niestety u mnie w P-niu spotkalam sie z nimi tylko w jednym sklepie i jak na zlosc nie bylo mojego numeru...a buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
to najwygodniejsze buty, jakie w życiu miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja podpisuje listę :)) to bardzo fajne , wygodne , sportowe obuwie :) sama w nim chodzę to wiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akle
Widziałam w krakowie na kleparzu, tzn. idąc z kleparza w kierunku ul. długiej sklep z obuwiem znajduje się po lewej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
Chyba Was to ucieszy Dziewczynki ? http://www.mcarthur.com.pl/ :) Są adresy sklepów oczywiście. Ja się nie zachwycam, ale, ze tanie to fakt i ze każdy lubi, co lubi to też fakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry jegomość
Ja znam sklep McArthur na ulicy Krakowskiej. Tam jest taki jakby tunel i właśnie TAM jest ten SKLEP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
W Lublinie buty tej firmy bywają w Kangurach. Jeden jest w Leklerku na Zana a drugi przy Krakowskim przedmiesciu, obok księgarni Swiat Ksiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w krakowie
w cht (dawna tandeta) jest tego mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Wierzba
ODRADAM. JUŻ NIGDY NIE ZAKUPIĘ BUTÓW W SKLEPIE MACARTHUR. Dla mnie buty firmy producenta MacArthur są tandetne a producent oszukuje swoich klientów mówiąc, że buty są objęte dwuletnią gwarancją skoro nie przyjmuje reklamacji. Niedawno zakupiłam sandały firmy MacArthur na które sprzedawczyni powiedziała mi, że mam 2 lata gwarancji. były to sandały wykonane ze skóry zewnątrz a wewnątrz nie. Niestety już po pierwszym dniu użytkowania pojawiły się ślady wytarcia a w kolejnych dniach otarć przybywało i przybywało dlatego stwierdziłam, że to niedopuszczalne aby buty za około 150zł zniszczyły się po trzech tygodniach. Sandały trafiły do reklamacji i po odczekaniu dwóch tygodni uzyskałam odpowiedź że moja reklamacja NIE ZOSTAŁA PRZYJĘTA. W opinii rzeczoznawcy jest napisane: DOKŁADNE OGLĘDZINY OBUWIA POZWALAJĄ STWIERDZIĆ, IŻ USZKODZENIE JEST MECHANICZNE I POWSTAŁO W SKUTEK OTARĆ JAK RÓWNIEŻ OCIERANIA STOPĄ O WYŚCIÓŁKĘ, CO JEST NATURALNYM ZJAWISKIEM PODCZAS UŻYTKOWANIA. Wkurzyłam się bo skoro reklamacji nie podlegają uszkodzenia buta, który był stosowany zgodnie z przeznaczeniem to w takim razie co podlega reklamacji?!!!! Oprócz tego sprzedawczyni powiedziała mi, że to podwykonawca jest odpowiedzialny za niską jakość. Więc moi drodzy co to za firma, która nie dba o jakość wykonywanych butów pod ich nazwą? Poleciłabym kontrole jakości, żeby Wasi klienci nie musieli się niepotrzebnie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam buty niby ze skóry nie przetrwały miesiacą a teraz latam i się wkurzam z reklamacją OSZUKUJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam ich buty, mają duży wybór i bardzo przystępne ceny. buty ze skóry naturalnej kosztują dwa razy mniej niż u konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×