Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wesoły Teściu

Miałem intymną sytuację z synową co zrobić by to rozwinąć

Polecane posty

Gość Wesoły Teściu

Piliśmy w trójkę, ja, syn i synowa, aż syn się upił i poszedł spać. Synowa była już nieźle pijana, widziałem, że też najchętniej by się położyła, ale z grzeczności chciała dotrzymać mi towarzystwa. Miała sukienkę, przez którą widziałem kształt stringów na jej pięknej pupce, gdy donosiła jedzenie. Dobrałem się do niej bojąc, że dostanę w twarz, ale podniecenie sięgnęło zenitu i poczułem, że muszę dotknąć jej cudownej myszki. Położyłem tam rękę i nie oponowała, więc zrobiłem jej dobrze i zadowolony patrzyłem, jak wzdycha z rozkoszą. Ona w podzięce zaspokoiła mnie oralnie. Jestem w siódmym niebie! Nigdy nie spodziewałem się, że o 50-tce spotka mnie seks z oralny z młodą cizią! Pytanie teraz jak to rozkręcić? Synowa zachowuje się ozięble wobec mnie, mimo że wpadam w odwiedziny, bajeruję SMSami. Czy może to świadczyć o tym, że jej nie zaspokoiłem i już nie chce ze mną? Ja teraz żyję tylko myślami o niej, o jej pięknej pupci. PRAGNĘ JEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła teściowa
10/10 :) widze wyobraznia działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Teściu
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary dziad jak tam mozesz to zona twojego syna.nie pomyslales ze sie nie odzywa bo sie wstydzi i tego zaluje .to jest zdradza jak dla mnie .ona tezz jest nie jest bez winy ale stara sie teraz miec Cie na odleglosc wiec Ty daj jej spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, to prowo. Pare dni temu była ta sama historia na kafe, ale z perspektywy synowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła teściowa
no przeca wiemy ze to prowo, gamoniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha, ha , ha. Ale ludzi można wpuścic w maliny. Moim zdaniem autorka tamtego tematu powinna z hukiem zostac wy...na za drzwi, zniszczyła swoje małżeńwtwo, małżeństwo teścia i relacje ojciec i syn. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Teściu
Zwierzyłem się z tego cudownego przeżycia kumplowi z działki obok, jest to właściwie nasz przyjaciel domu. Widziałem jak mi zazdrości i jak pożądliwe zerka zza drzewek czereśni na moją synową. Wysłałem jej SMSa "Witaj najkochańsza synowo, czy mogłabyś zrobić sałatkę jarzynową? Wszystko co przyrządzasz smakuje wyśmiecie" Nie odpisała na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Teściu
Co mi poradzicie jak rozwinąć naszą intymną przygodę w namiętny romans? Widać, że synowa ma potencjał. Ja czuję się, jakbym przeżywał drugą młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co rujnujesz zycie swojemu dziecku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabij żonke, syna wróc w przestępstwo i trafi do kicia a ty używaj z młóką w najlepsze :) już nie będziecie się musieli ukrywać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Teściu
Żonę kocham, a synowej pożądam. Chcę jedynie małego romansiku ale jak ją przekonać do tego? Synowi nic nie jest, nic nie wie o moich i synowej wspólnych igraszkach. Zresztą, staremu ojcu też się coś od życia należy. Takiej okazji nie zaprzepaszczę , bo już druga taka ognista młódka na pewno na mnie nie poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D to ty? Pisałaś dziś rano że potrafisz pisać głupoty na kafe ? Kilka dni temu założyłaś topik że miałaś intymna sytuację z teściem:Dxd Faktycznie masz jazdy! To ty założyłaś ten topik o uzależnieniu od kodeiny i blantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła Teściowa
Andrzej ty stary zboku! Jeszcze raz cie zobaczę w sadzie z jakąś młodą lafiryndą to pakuj manatki i jedz do niej sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Teściu
Czesławo to tylko seks i pożądanie, nic więcej uwierz! Ona ma piękną pupę i nosi czeerwoną koronkową bieliznę a Ty niestety nosisz te 10 - letnie reformy. Ale to tylko Ciebie kocham Czesiu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrudneSprawy
Uwielbiam was ;) Czekam na świętoszkę synową, która wyznaje zasadę co do rączki to do buzi ;) Może coś nowego się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiad Wesołego Teścia
Kurde, ten to ma szczęście. Taka cizia na niego poleciała! Faktycznie du/pe/cz/kę ma niezłą. tez bym się chętnie załapał. Jak opowiadał, to zaraz mi stanął... :) Alenie ma tego złego.... W sobotę będą mieli grilla. Kolega powiedział, że moge wpaść, że niby pożyczyc kluczy do samochodu. Pod koniec imprezy będę, juz mi prawie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła Teściowa
Jakoś ci te moje reformy nie przeszkadzały dotychczas! A Żebyś wiedział to może i Kazimierz na was się i pogapił zza krzaków ale on fanem niedoświadczonych młódek i stringów to nie jest, o nie...... ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogaty małżonek
Tato, jak mogłeś?? Władnemu synowi żonkę bałamucić. A ja myślałem, że te grille to z sympatii do nas, że przyjaźnić się będziemy. A ty Adeli dajesz pod stołem kiełbaski, tegom się nie spodziewał!! I jeszcze jej bułeczkę wylizujesz. Własny ojciec rodzonemu synowi taki numer?? A bierz sobie Adelę w cholerę, niech ci lachę ciągnie i codziennie, ja się więcej do ciebie nie odzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona sąsiada
Kazik! Bo ci te czereśnie zetnę nie będziesz miał się gdzie chować żeby podglądać Andrzeja i Adeli! Andrzej, a pytałeś Czesi, może by się przyłączyła :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła Teściowa
Ja ci zetne, stara jędzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona sasiada
Sama musisz być jedzą! Mój Kazik tylko podgląda, twój stary korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiad Wesołego Teścia
Pytałem Czesi, najpierw zrobiła oczy jak filiżanki, ale potem zaskoczyła i... nie powiedziała "nie" :) Ale wiesz, droga żoneczko, co innego taka młódka, a co innego w trójkącie z Czesią. Nie wiem, czy bym dał radę. Noooo, chyba że ty byś się też do nas przyłączyła. Ja z synową-młódką, a ty z Czesią. Podobno to ostatnio modne... :) Jutro sobota, jeszcze tylko paręnaście godzin. Oj, będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Teściu
Spokojnie moi drodzy! Proszę bez kłótni. Kupiłem sobie właśnie drogie perfumy i nową koszulę - może uda mi się rozpalić na nowo moją gorącą synową. Czereśnie proszę zostawić w spokoju. Są dobre i nierobaczywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Teściu
Czemu pośmiewiskiem. Sąsiad pochwalił mój dobry gust . Wszystkiego bym się spodziewał, ale nie tego, że po 50 tce na swojej drodze napotkam chętną młódkę,, która mnie zaspokoi jak żadna dotąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiad Wesołego Teścia
A jakże, potwierdzam. Kolega gust ma dobry. Młódka jak się patrzy, niczego sobie. A do tego podobno dobra jest w te klocki. Sam bym chętnie skorzystał A jutro sobota i grill. Wpadnę jak obiecałem niby przypadkiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie jestescie smieszni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona sąsiada
Andrzejku, pomyślę nad Twoją propozycją! Co Ty na to Czesławo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska synowa
jak mozecie tak drwić z mojeje tragedii poalkoholowej zwierzyłam sie wam a wy mnie upokorzyliscie ... tesciu za kare bede teraz robiła loda listonoszowi a Ty zapomnij o mnie na zawsze i o salatce jarzynowej tez p.s nie moge odpisywac na smsy mój zboczony tesciu jestem zajeta wymyslaniem kolejnego po***ierd*lonego teamtu na kafeterii :P czekam tylko az moja schizofrenia osiagnie meritum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×