Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wesoły Teściu

Miałem intymną sytuację z synową co zrobić by to rozwinąć

Polecane posty

Gość Sąsiad Wesołego Teścia
Ależ moja droga, nie denerwuj się tak. Byłoby mi przykro, gdybys nie zrobiła tej sałatki, bo naprawde była wyśmienita. A listonosz... nie rób tego maleńka. Niech on się do naszej rodziny lepiej nie miesza. To jednak jest rodzinna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska synowa
listonosz to tez rodzina jest owocem romansu mojej ciotki Melanii z Malborka z jej tesciem czyli jakby rodzinne no i martwie sie bo jak teraz o tym pomyslałam to sie okazuje ze k***swto mam w genach :P k**wa kolejny temat na kafe:P tesciu pocieszysz mnie ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nualaxxx
A ja sądzę wprost przeciwnie, są śmieszni i to bardzo :) śmieję się od dobrych kilku minut i nie mogę przestać :) :) :) Dobre ! Gratuluję pomysłu i wytrwałości ... Z pełnym przekonaniem powtórzę raz jeszcze : BOSCY JESTEŚCIE ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usmialam się. Super. Sąsiedzie teścia kocham pana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe, znalazlam temat : dziewczyny strasznie mi wstyd mialam intymna sytuacje z wlasnym tesciem, oczywiscie moj link do tego forum zostal uznany za spam. eeeeeeeeeeeeeeeeeeee? nielza prowokacja ze strony kafeterii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej opilam sie..ale nasasiada nie polece xD ani na nikogo innego, a walic to lepiej isc spac <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska synowa
znowu dzisiaj sie grill szykuje juz nie moge sie doczekac :P moze tym razem zalicze lesbijskie trio z tesciowa i zona sasiada marzy mi sie to od kilku dni bo smsy od tescia juz mnie nudza w celu uwiedzenia tesciowej i sasiadki zakupiłam pyszne malibu 2 szt i zrobiłam niepowtarzalna sałteczke z zupek romana moze w ferworze rokminiania sie nad moimi zdolnosciami kulinarnymi tesciowa i sasiadka dostrzegna mój urok osobisty :P moze jakies porady co jeszcze zrobic zeby zaliczyc tesciowa i sasiadke naraz ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiad Wesołego Teścia
Złotko ty moje! Co masz zrobić, żeby zaliczyć teściową i moją Cześkę, to ja ci nie powiem. Ale jeśli o mnie chodzi, to w zasadzie nie musisz nic robić. Po prostu mi nie opieraj się, a ja sobie poradzę... :) W sumie to bym wolał, żeby mojej Cześki i twojej teściowej nie było, no ale cóż, jak mus, to mus. Czesla gotuje dobrze, ale w te klocki to niezbyt dobra jest. A twoja teściowa... w sumie niezła baka, ale zawsze to jednak żona sąsiada. Nie wypada. Za to o tobie maleńka słyszałem róóóóóżne cuda. No, no, jeszcze tylko parę godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiad Wesołego Teścia
Sztaudynger powiedział: "myjcie się dziewczyny, nie znacie dnia, ani godziny" A dalej jest: "I wy panowie, pierzcie i zmieniajcie gacie, bo tez godziny nie znacie. " x Nagrzałem cały bojler wody, będę się kapał :) Życzcie mi powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska synowa
ja sie juz wykąpałam i odliczam godziny do mojej wielkiej przygody trzymajcie kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Teściu
Witajcie moi drodzy. Wybaczcie, że się tak długo nie odzywałem, ale dwa dni balangowałem na działce. Powiem tyle: drogie perfumy i elegancka koszula oraz spora ilość dobrego alkoholu przyniosły rezultat. Synowo - Twoja biała bielizna jest jeszcze ładniejsza od czerwonej! Sąsiad - dziękuję za udostępnienie altanki! Twój pomysł na pomoc w porządkach był świetny! Baaardzo Szczęśliwy Teściu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druga Synowa
Ach tak, to już rozumiem dlaczego teściu tak się na tego grilla wyperfumował i wypindrzył! Wszyscy na luzie, jak to na działkę oprócz teścia i pierwszej synowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiad Wesołego Teścia
O, przepraszam, ja tez byłem wypindrzony! Ale nic mi z tego nie przyszło :( Wesoły Teściu zawładnął młódką na całego, nawet pomacać nie pozwolił, nawet ciut, ciut... Z daleka mogłem tylko popatrzeć, zza czereśni. Ale przyznać muszę, że było na co popatrzeć. Te białe majteczki w kropeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona sąsiada
Kaziu, kupię sobie taką samą bieliznę. I kupie Ci wiagre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiad Wesołego Teścia
Ależ Czesia, kochanie, jak ty byś wyglądała w takich majteczkach? Przecież one byłyby na ciebie za małe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepskie to prowo! Niby synowej było lepsze, bo dużo osób uwierzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto twierdzi pustaku, że to prowo ??? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Teściu
Witajcie moi drodzy! Wybaczcie moją nieobecność, ale miałem kilka spraw na głowie - mianowicie wyjazd nad Bałtyk . Musiałem się nieźle nagimnastykować, żeby wyjechać razem synową. Musiałem też kilka dni zabiegać o jej względy. A to podarowałem własnręcznie wyłowioną muszelkę, a to kamyczek. Aż w końcu otrzymałem zasłużoną nagrodę. Zaproponowałem, by iść dziś oglądać wschód słońca. .Żonka i syn nie chcieli, a synowa ... powiedziała, że chętnie zobaczy! Na plazę dotarliśmy godzinę przed wschodem słońca. Wziąłem wino, koc i materac. Po kilku kieliszkach pocałowałem synową, a ona nie oponowała, więc położyłem ją na materac, materac na fale i zdobyłem ją! Potem okryliśmy się kocem , jaśniało już, więc przenieśliśmy się na wydmy i tam była powtórka! Takiego romantycznego wchodu słońca jeszcze nigdy nie przeżyłęm, to trafia się raz w życiu. Opalony, Szczęśliwy Teść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Teściu
Wróciliśmy właśnie z plaży. Żonka poszła szybciej a syn skoczył po piwo. Zostaliśmy ja i synowa - w pięknym pomarańczowym neonowym stroju, na pupie miała prawie stringi - takie mocno wycięte majteczki od stroju uwydatniające jej boskie kształty. Poprosiliśmy o pilnowanie rzeczy ludzi ktorzy byli obok, i pobiegliśmy z materacem i parawanem na pobliskie wydmy - było bosko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Temat: 5/6 2. Rozwinięcie tematu: 5/6 3. Styl: 5/6 4. Poprawność gramatyczna: 5/6 5. Ortografia, interpunkcja: 6/6 6. Słownictwo: 5/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpisujcie ktoś ewidentnie robi sobie jaja z tematu jednej z dziewczyn......... po co ciagnac taki temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też przeleciałem synową. Widziałem że chodzi smutna i jakaś taka nieobecna to jej się zapytałem co jej dolega (myślałem ze jest chora lub ma jakieś zmartwienia) a ona mi z grubej rury, że jest niezaspokojona i że zazdrości mojej żonie bo się przyjrzała mojemu rozporkowi (kiedyś w lato byliśmy całą rodziną nad wodą) i że też by chciała poczuć takiego. I tak się zaczęło. Nie powiem fajna jest. Lubi być niegrzeczną dziewczynką - idzie na całość w pełnym znaczeniu tego słowa. Lubi być w całości uległa - nawet z lekkim bólem. Trochę mnie to przeraża - bo ja raczej wolę być czuły i namiętny. Ale co mi tam. Tylko jak to skończyć. Boję się ze jej całkowicie odbije szajba - pierwsze objawy już są. Telefony - namawianie mnie na coraz ostrzejszy seks bez zahamowań. Jeszcze się nikt nie domyślił. Nie wiem co dalej z tą babą zrobić. Z jednej strony chciało by się mieć taką odskocznię od czasu do czasu (ja już mam 55 lat - zawsze pracowałem w biurze i dbałem o kondycję - biegi, basen, siłka - syn nie) i powoli przestaje mnie to bawić a zaczęło przerażać. Co będzie jak się wyda. Jak to skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale widać że historia kobiecym językiem pisana. Stary chłop by w inny sposób pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przy kompie. To fakt z zodiaku jestem Panna ale jestem zdrowy facet Na ciele (chciało by się dodać ze na umyśle) ale po tym co zrobiłem raczej już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak na marginesie dlaczego sądzisz że to pisała kobieta. Albo czym się ten tekst wyróżnił ze myślisz że to kobieta go pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co miałem rzucać łaciną. Raz że nie wypada dwa że nie w moim stylu. Zawsze można powiedzieć dosadnie to co się chce bez używania łaciny i ordynarnych słów. Zresztą i tak mnie poniosło. Użyłem parę słów których na ogół nie używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×