Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Mocno gardze sezonowcami, co "wyrośli" z metalu

Polecane posty

Na koncertach metalowych jest zawsze sporo ludzi dorosłych, po 30 i 40, ojciec mojego znajomego ma 46 lat i nadal słucha metalu, metalu słucha też były wiceszef policji w Polsce Arkadiusz Letkiewicz. Wobec tego dlaczego zawsze, szczególnie w tematach na kafeterii o metalu, zawsze musi sie znaleźc jakiś idiota/idiotka, co musi napisać, ze z metalu sie "wyrasta", tak jakby to były jakies za małe spodnie, i że to muzyka tylko dla małolatów? Jeżeli ktoś "wyrósł" to udowodnił tylko że jest plebsem który nigdy nie miał prawdziwego hobby, tylko robił wszystko w celu pozerstwa, jedyne przypadki, w których uznaje przestanie słuchania metalu, to te, w których ktoś zaczął słuchać innej ambitnej muzyki, np. jazzu, ale jak ktoś przerzucił sie z metalu na jakiś pop z radia albo inne g****o, to jest zwyczajnie uposledzony umysłowo :) Gardze takimi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudzisz dziołcha wyjdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórym gust się zmienia, w tym nie ma nic złego. Czasem ludzie odkrywają coś innego co bardziej im odpowiada i dają spokój. Nie musisz być chamska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wariatko skończ pitolić o tym metalu bo to już jest nudne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niektórym gust się zmienia, w tym nie ma nic złego. Czasem ludzie odkrywają coś innego co bardziej im odpowiada i dają spokój. Nie musisz być chamska." to też pisze, ze jak komuś zmienił sie gust, że np zamiast metalu słucha teraz jazzu albo naprawde ambitnej elektroniki, muzyki klasycznej to spoko. Ale sporo jest osób co przestają słuchać metalu i zaczynają popu z radia, a znacznie ambitniejszy od tej muzyki metal uznają za dziecinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jest złego w tym, że ktoś zaczyna preferować pop? Niech sobie lubią, gust się zmienia, a nie tobie oceniać co jest ambitną muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w tym złego, ze w życiu takiej osoby doszło do regresu(z dobrego na proste i plebejskie), a uważa ona że doszło do postepu(bo przecież wyrosłam z tak dziecinnej muzyki, metalu, to dobre dla małolatów!) I owszem, metal obiektywnie jest ambitny, tu moja ocena nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, nudzisz. Jak ktoś mówi, że wyrósł z metalu, to źle. a jak ktoś powie, że wyrósł z techno, to dobrze? punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zrozumiesz to za jakieś 10 lat a może prędzej a może dużo później .. Ja jestem dokładnie w połowie drogi między 30 a 40. nadal słucham metalu. Byłam w tym roku z mężem (włosy ma długie do polowy pleców nadal) na Iron Maiden. nasza córka 6-letnia płakała, że nie możwe jechać z nami bo ich lubi ;) ale ja słucham też takiej muzyki, którą gardziłam 10-15 lat temu. Jestem wielką fanką zumby fitness i muzyka do której tanczę na zajęciach wprowadza mnie w znakomity nastrój, więc w moim domu często gęsto leci playlista typu: Samael "Crown" potem coś skandynawskiego black a potem np. Kaoma "Lambada" albo nawet Shakira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ty się dziwisz, że cię ludzie tutaj nienawidzą...Każdy ma prawo słuchać co chcę, a to, że z metalu już zrezygnował i przerzucił się na pop/jazz czy co innego, jest jego sprawą. Tylko plebs uważa się za lepszy, bo sądzi, że muzyka określa wartość człowieka. Proszę cię, przestań już zakładać takie tematy, bo aż się prosisz, żeby ludzie cię atakowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy gatunek metalu jest "ambitny" - niektóre zespoły są mocno przerysowane, inne wręcz głupie. Podobnie jest z popem. Jeżeli ktoś wcześniej słuchał głupich zespołów i robił z siebie idiotę na siłę starając się być mhrocznym kinderkiem to nawet dobrze, że z tego wyrósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, ale tornister nowy, to już masz na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocno gardze gimbusiarami, które myślą, że są dorosłe! Kaszana to do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, jaka ty jesteś nudna i daremna. :O Napisz lepiej co ci się dziś śniło gimbazo. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 34 lata i wlasnie bylam na koncercie Iron maiden 28 czerwca u siebie w miescie :) w ciagu 4 ostatnich lat zaliczylam Black Sabbath, Ozzy Osbourne and friends, Motorhead, Ghost, oraz wiele innych. Sabaton, Guns n Roses, Pearl Jam, Alice in Chains , itd. Mysle ze nie wyrasta sie z metalu , mozna po prostu lubic tak jak ja jeszcze cos innego :grunge , hard rock, rock. Jesli ktos nie sluchal przejsciowo muzyki dla szpanu a widzial cos w niej glebszego, to nie wyrosnie, bo go dalej bedzie to ruszac i tyle . Jestem w ciazy wlasnie i slucham z synkiem wlasnie starych Wilkow, starego heya, starej chylisnkeij itd i ogolnie dobrego starego polskiego rocka. Twoje obruszanie sie uwazam jednak za dziecinne i Ty mozesz gardzic innymi ludzmi ktorzy wyrosli z metalu, ja nie. Sama nie mam zamiaru wyrosnac bo jak wyrosnac z uwielbienia do czegos... Ale rozumiem ze ktos byl na etapie poszukiwan swojego stylu i byc moze metal sie nim nie okazal. Jednak do tej pory usmiecham sie na mysl o moium licealnycm metalowym "przebraniu" i wiem ze metal nie ma obowiazku nosic glanow jak to moja glupia mloda glowka kiedys myslala. moj maz ma caly czas dlugie wlosy (na szczescie po rodzicach geste i ladne )brodke i uwielbia czern, ale sie nie ograniczamy tylko do czerni, jak kiedys w czasch liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może do pracy idź na skup złomu,tam metalu po dziurki w nosie będziesz mieć,gdzie nie spojrzysz puszki alu,miedziane chłodnice,miski, nocniki,metalowe pręty,to coś w sam raz dla tak supkulturalnej metaLUFKI:) tylko z magnesem się nie zadawaj,proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błąd w słowie "subkultura" też był celowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994....... K*u*r*w*o...szanuje ciebie...s*z*m*a*t*o....j*e*b*a*n*a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, nie denerwuj się. Gdybyś jednak nie miała jeszcze tornistra, to chętnie oddam Ci używany, co prawda, ale super tornister mojego syna. Niby taki bardziej chłopięcy, ale Ty też taka bardziej męska Jesteś. Silna taka, mądra, elokwentna i w ogóle. To co, reflektujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam metal ale nick autorki ubawil mnie do lez, mam tylko nadzieje ze jak juz to autorka wie ze mowi sie satanista a nie szatanista, ogolnie nick gowniary, widac ze dziewcze mlode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, podzielam Twoje zdanie :D Mam ojczyma, ma 38 lat. Opowiadał jak w młodości był metalem, opowiadał że miał długie włosy, chodził na czarno ubrany i metalu słuchał, no ogólnie że był zagorzałym fanem metalu. Nie wiem co mu odwaliło, ale dla PRAWDZIWYCH metalowców to z pewnością jest żenada i wielka porażka, że ktoś kto kiedyś był metalem (a raczej pseudo metalem) po jakimś czasie przerzuca się na disco-polo, tak jak w przypadku mojego ojczyma. Śmiech na sali jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrośniesz z tego :D poza tym nie wiem jak możesz pisać że słucha się metalu dla pozerstwa jakby to było coś fajnego, czym się można chwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ten nick to żart, już wielokrotnie o tym mówiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malpiszonie, ja tez jestem grubo po 30 i slucham metalu ale nie wysmiewam innch ludzi, ze zrezygnowali z tej muzyki,nie jest to moja sprawa przede wszystkim, a PRAWDZIWOSCI bycia metalem nie swiadczy to czy gardze takimi ludzmi czy nie, ja kocham swoja muzyke i nie mam zamiaru odejsc od niej, ale ocenianie ludzi na takim poziomie jaki pokazujecie ty i autorka swiadczy tylko o tym ze jestescie po prostu bardzo mlode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie przepadam za Kasia ale racja, o wyrastaniu nie tylko z metalu ale i rocka pisze pewnie jakas babka ktora fascynuje jedynie kupa swojego dzieciecia i jest tak dojrzala i powazna ze kzde zainteresowanie to infantylizm, lub tez dobrze ustawiony snob dla ktorego radosc zycia to pokazywanie perfekcyjnej skorupy zewnetrznej kryjacej wewnetrzna pustke.Juz widze jak mnie tu wszyscy beda zjezdzac, ze "nie mysle powanie o zyciu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślisz? Tylko dlatego, że komuś zmieniły się upodobania z wiekiem ty zdegradowałaś tą osobę do bezmózga jarającego się kupkami - i mówię to jako fanka metalu i pajac noszący łańcuch przy pasku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze slucham rocka nie metalu ale slysze komentarze, walnij ty sie w leb, po 30 to juz nikt nic nie slucha a juz na koncerty lazic to kompromitacja, siedz w domu na tylku, czytaj ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra, ale niech ta osoba sie jara kupkami i nie wstraca ani nie porownuje, ja jakos sie takich nie czepiam ale oni owszem nie ma nic gorszego niz ktos kto wtyka nos w cos co zupelnie go nie dotyczny ani nikogo nie krzywdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kto tu ustala granice, ze np do 21 rz slucha sie rocka i metalu, 21-25 popu a po ukonczeniu 25 disco polo?ja tez takimi prawodawcami gardze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×