Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Mocno gardze sezonowcami, co "wyrośli" z metalu

Polecane posty

Gość gość
ale kto powiedział, że ktoś kto wyrósł z "jarania" się metalem, zmienił mu się gust muzyczny itd. nie ma innych zainteresowań niż kupki? Niektórzy "fazę na metal" mięli w okresie kiedy sami szukali tego co lubią i po prostu to akurat się im znudziło. W międzyczasie wydorośleli i im cała subkutlura kojarzy się właśnie z infantylnością. Można normalnie porozmawiać, podać kontrargument, a nie od razu robić konkurs wyzwisk i poniżania! I są ludzie którzy POWINNI dorosnąć, a nigdy tego nie zrobili. Jakiś czas temu w temacie o gotkach wypowiadał się facet który twierdził, że bójki metali z gotami to coś zupełnie normalnego i część subkultury. Szczęka mi opadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźcie dorośnijcie w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego się nie wyrasta. ale po wielu osobach nie widać, ze takiej muzyki słuchają, nie strój czyni fana :P. chociaż tych takich cholernie tru co wszystkich krytykują i w każdym zespole doszukują się kiepskiego muzyka...wrrr wnerwiają mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, czas wyrosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vikernes, ale sobie idola znalazles, mieszkam w miescie gdzie doskonaly Varg spalil jeden z kosciolow (nie jestem katoliczka, zeby nie bylo) i gdzie zreszta sie urodzil. zapewne znasz historie doskonalego Varga skoro taki nick sobie nadales (tak wyobraz sobie ze wiem o kim mowie, bo tez naleze do tych co lubia ciezka muze) .... wracajac do tematu to nie ma co gardzic takimi ludzmi.. ja juz wczesniej sie tu wypowiadalam, ze dopiero bylam 28 czerwca na koncercie itd,,, (tak zebys wiedzial o kogo chodzi) uwazam ze wypowiadanie sie w sposob negatywny o osobach ktore tak lekka reka "porzuclily" metal jest nie na miejscu, nie mozna gardzic czlowiekiem ze odnalazl sie jednak w czym innym (nie mowie tu o pozerach ale o ludziach ktorzy faktycznie szukaja muzyki ktora ich poruszy) a zdanie o mamuskach interesujacyh sie kupkami jest beznadziejne, jedno nie wyklucza drugiego. sama bylam na koncercie Ironow w 4 miesiacu ciazy a jak urodze to znajdzie sie na bank opiekunka dzieki ktorej pozwolimy sobie na koncerty. nigdy tez nie slyszalam ze pasuje mi wydoroslec bo zyje jak kazdy normalny czlowiek i nikt mi nigdy nie zarzucal tego ze sluchanie metalu w moim wieku jest czyms negatywnym, bzdury i zasciankowosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat nie chodziło mi o dorośnięcie i "wyrośnięcie" z muzyki, tylko z bycia skończonym dupkiem względem innych ludzi. Takie trochę gówniarskie, chamskie zachowanie z waszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vikernes, widze dopiero teraz ze jestes kobieta, wiec czytaj moja wypowiedz skierowana jak do kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze bo ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×