Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Muszę do wiosny schudnąć 20kg. Jestem zdesperowana, stosuję diete jem nie jem

Polecane posty

Gość gość

Poniedzialek JEM Wtorek NIE JEM Środa JEM Czwartek NIE JEM i tak dalej poza tym zrzygnowalam ze wszystkich potraw pieczonych, slodyczy, chipsow, wszystko slodze o polowe mniej, zadnych ciast etc Nie podjadam, mam 3 posiłki dziennie Waga spada powoli, widze ze mam coraz mniejszy brzuch juz nie mam takiego wielkiego wiszacego flaka Poza tym ta dieta jest sprawdzona, u szczurów i małp wydłuza życie o 25% , jelsi stosuje sie ją cale zycie mam nadzieje ze mi sie uda, MUSZĘ do konca marca byc szczupla, musze i juz, inaczej zmarnuje szanse na nowe zycie i związek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz tylko chcesz ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem nie jem to najgorsza z możliwych diet. Efekt jojo i chora skóra na twarzy gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie :O nagle przestalas jesc i do tego raz jesz a raz nie jesz :O na 100% bedzie jojo chyba ze masz zamiar tak głodzic sie przez nastepne lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahha głupiaś :) jeśc musisz ,:) ale mniej , o stałych porach no i odmówic słodyczy, gazowanych itd..Nie bedziesz jadła będa braki w organizmie i zapadniesz w choróbsko !!! troche z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dość ekstremalna dieta. Dużo zdrowsza jest tzw. up days-down days, tzn., że jednego dnia jesz ''normalnie'', bez przejadania się, a drugiego około 30% tego co zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy silownia, ja jadlam wszystko a chudlam caly czas, nic mi nie obwislo, ale jeszcze sie ujedrnilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego czegoś nie można nazwać dietą. Gdzie masz rozum autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna poscic 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuije siłownię, sama chodzę do Saturna na warszawskim targówku i przez pół roku zchudłam 8kg (a bardziej zależy mi na wyrobieniu mięśni niż utracie wagi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
Co to za bzdurna dieta? Trzeba cwiczyc a nie sie glodzic, mozna jesc 5 posilkow dziennie. Eh kobiety, wymagac od nich logicznego myslenia.`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten Saturn jest niedaleko mnie, z chęcia bym zaczeła tam chodzić, powiedz tylko jak ze sprzetem i kolejkami? niczego nie brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to krypto reklama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz nie jesc nic, po pierwsze nie pociągniesz tak dlugo po drugie zwolnisz metabolizm i jak pozniej rzucisz się na jedzenie przytyjesz podwojnie. Żeby zrzucic pare kilo powinnas stosowac zblinansowana diete o obniżonej wartości kalorycznej. Ja w czasie odchudzania jadlam zestawy z http://www.salmix.pl/ sa pyszne a jednoczesnie bardzo fit, jest tez opcja dostawy do domu wiec nie musisz się meczyc. Powodzenia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w czasie odchudzania jadalam zestawy z http://www.salmix.pl/, sa niskokaloryczne i pyszne, poza tym można zamowic do domu. Dzieki zmianie sposobu odzywiania schudłam 10 kilo w 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 111
ta "dieta" to gwarancja na zwolnienie metabolizmu i rozregulowanie gospodarki hormonalnej. dodatkowo utrudniona funkcjonalnosc mozgu. zrezygnuj z pieczywa, cukru, smzonych potraw i tlustego miesa. jedz sporo bialka (jaja, chudy nabial, chude mieso) i bardzo duzo warzyw. nie pij nic slodkiego, nawet sokow, tylko wode, herbate, kawe. nalezy jesc codziennie i niebyc glodnym, tylko jesc zdrowo. jak glodzisz organizm, to automatycznie on nie chce spalac tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słaby pomysł z tym jedzeniem i nie jedzeniem na przemian. Chyba najgorsze, co można zrobić na początku. Polecam udać się do specjalisty, ja osobieście korzystała z RMEDICA, profesjonaliści, z indywidualnym podejściem, znają się na swojej robocie, wiadomo, że trzeba ciężko pracować, żeby osiągnąć swoją wymarzoną wagę i żeby efekt był zadowolający i można go było utrzymać. Dr Radwański genialny specjalista, jego kuracja enzymatyczna przynosi dobre efekty. Poza tym przygotowują dla każdego indywidualny program dietetyczny po badaniach, więc jeśli się chce to 'sukces', efekty gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi pomysł. Dwie godziny tr****iku dziennie i ograniczenie posiłków do chudego mięsa i warzyw (ale z pary) w zupełności by wystarczyło, a czułabyś się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy sposób an schudniecie to seks z brunetem 3 razy dziennie ;) i jeść mozna do woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na serio: to jest dużo. Wszystko można, ale jest to dość drastyczna zmiana, nie warto za wszelką cenę, lepiej schudnij "tylko" 10 kilo a zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też musze trochę zrzucić ale nie tak drastycznie. Dieta 1000 kcal, dużo ruchu i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dieta . Zakochać się bez wzajemności i szans na cokolwiek. Efekt murowany !! Schudłam juz 18 kg bez zadnej diety i wyzeczeń. Tylko serce boli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie moge schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sertus
Ja chodzę do saturna - sprzęt jest w porządku, tylko ludzie tam chodzący to w większości młotki... ale nie dla ludzi się chodzi. co do sprzetu to maja nawet wage olimpijska, wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×