Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rhówka

Myślicie że uda wam się znaleźć pracę w ktorej bedziecie się spełniać?

Polecane posty

Obecnie pracuję jako handlowiec. Praca sama w sobie jest nawet znośna, tylko że firma w której pracuję nie uznaje czegoś takiego jak umowa o pracę. To jeden z największych minusów. Jaka jest moja praca marzeń? Na pewno stabilna -więc z perspektywą na stałą umowę - to ważny aspekt. Co do obowiązków to mogłyby być zblizone to tych, które wykonuję obecnie - handel, kontakty z kontrahentami, oddziałami - tyle że wolałabym kontakt z klientem zagranicznym (język angielski i niemiecki) bardziej rozwojową firmę(jakieś wyjazdy służbowe, szkolenia). Wolałabym, aby moje obowiązki były poważne :) Odpowiedzialne. Teraz jest bardziej bezstresowo - mniej wymagająca praca - raczej słaba płaca -około 2000 netto. Chciałabym też się przeprowadzić. Wiele zmienić w swoim życiu. Chcę by stać mnie było na kredyt na mieszkanie. Zwykłe 38 m2 mi wystarczy. Małe acz funkcjonalne. Chciałabym czuć się w pracy jak w swoim żywiole :) Może też realizować się jako nauczycielka języka niemieckiego? Tak dodatkowo i mocno hobbystycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×