Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam liste zabawek

Na prezenty dla dzieci wydam 700 zł, a Wy?

Polecane posty

Gość mam liste zabawek

Właśnie spisałam listę wymarzonych zabawek. Wyszło ze na prezenty i od mikołaja i pod choinkę wyjdzie 700 zł. Ogromna kwota. Aż mnie zmroziło. Dziadkowie dali 300 zł, my dokładamy 400. Czy wy też tyle wydajecie czy nam coś na umysł siadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam liste zabawek
3 mam lista tak wygląda: na mikołaja dla pierwszego lalka z akcesoriami 200 zł dla drugiego lalka gadająca plus piesek 100 zł dla trzeciego maniek złota rączka plus klocki 150 zł Do tego książki za około 30 zł już dla wszystkich razem Pod choinkę pierwsze klocki lego 80 zł drugie wózek na zakupy 40 zł trzecie klocki 60 zł Ceny są zaokrąglone. To są ich wymarzone prezenty. Dziadkowie dali 300 zł bo tak w tym roku uzgodniliśmy że lepiej się złożyć i kupić to o czym marzą niż dużo byle jakich zabawek. Wszystko było ok ale jak sobie to rozpisałam i zobaczyłam ceny to mnie zmroziło że tyle aż wyszło za zabawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Weronika
Ja wydam ponad 1.200zł mam 1 dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam liste zabawek
To co ty zmierzasz kupić? Strasznie drogie są zabawki. Ja chyba sknera jestem bo mi szkoda na takie rzeczy pieniędzy wydawać, ale cały rok czekali na prezenty i to jedyna taka okazji prócz urodzin kiedy mogą spełnić swoje marzenia dlatego chcę im dać to o czym na prawdę marzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 700 troche duzo, chociaz w sumie jak robisz prezenty i na mikolaja i pod choinke dla trojki to chyba nie tak zle. W sumie wydacie tylko 400 zl wiec takiego szalu nie ma. Ja robie prezent dla mojej corki tylko pod choinke bo nigdy nie uuwazalam mikolaja za jakies swieto i tez chce jej kupic cos czym bedzie sie bawic a to sie takze wiaze z kosztami. Tyle ze ja mam jedno dziecko ty 3 wiec nie dziwie sie ze taka suma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaona*
Ja mam jedno dziecko i wydałam ok.400zł ( 200zł na Mikołaja i 200zl pod choinkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama weronika a co ty kupujesz jezeli mozna wiedziec? Bo 1200 na jedno dziecko to olbrzymia kwota,ja sama wydam na moje ok 300. Nie pisze tego zlosliwie tylko jestem ciekawa co to za prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Weronika
Kupujemy jeep 2os na akumulator, to wydatek ok 600zł.- na mikołaja Do tego kolejka elektryczna z akcesoriami juz zamówiona na allegro 270zł. -pod choinke, 2 gry do psp, oraz taki fotel piłka do pokoju. Dziecko nie dostaje w ciągu roku zbyt wiele zabawek- kupejmy 1 raz w m-cu razem i to nie droższe niż 100zł. Niestety zabawki są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer time a
Dla mnie to przesada takch rozpieszczanych dzieci wyrastają nieznośne i aroganckie nastolatki. Sami robicie krzywdę Waszym dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer time- raz w roku mozna rozpiescic dzieci. Po to sa swieta. Sama jak bylam mala dostawalam duuzo prezentow i wcale nie jestem jakas nienormalna z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
U mnie wyjdzie mniej - około 400zł na Święta /większe prezenty/, po około 60-70 zł na Mikołajki i jeszcze mała ma urodziny w grudniu - kupiłam prezent za 120 zł i starszej książkę za 30 zł, żeby jej smutno nie było... W sumie i tak wyjdzie na prezenty w grudniu 700 zł na dwoje dzieci. Moja mama robi prezenty osobno, teściowie też /zwykle drobiazgi+kasa. To są prezenty tylko od nas. Ja prezenty kupuję tylko na Boże Narodzenie i urodziny, drobniejsze na Mikołajki i Zajączka/Wielkanoc. Pozostałe okazje, np. Dzień Dziecka wyjeżdżamy gdzieś albo organizujemy inne atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w tym roku swojemu dziecku jeszcze nic nie kupujemy, ale za to mamy dwoje chrześniaków i nie wiem ile na to kasy przeznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez mi wyjdzie tyle
Jakies 700 albo i predzej 800 zl. Dobrze ze kupilam troche po promocji wiec nie przekrocze kwoty. Mam dwoje dzieci, dla corki kupuje zestaw Barbie, zamek Pony i Winx. Dla syna statek Jake'a, plus dwa inne zestawy cos z Mikiego i jeszcze cos z Jake'a albo dwa Mikiego. Planuje kupic po trzy prezenty na dziecko i kupuje tylko dla moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kupiłam zabawki dla czwórki dzieci. Wydałam 400zł. Trzy zabawki z fischer price i jeden komplet ciastoliny play doh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady.D.
Na Mikołaja oboje dostaną po książce+bloku+flamastrach+plastelinie+czekoladzie- koszt ok. 80 zł na dwoje dzieci. I to są prezenty od Nas. Dziadkowie, chrzestni dają osobno. Do tego oboje mają opłacone paczki w przedszkolu. Pod choinke od nas syn klocki lego leśny posterunek (ok. 250 zł), córka domek dla lalek (ok. 300zł). No i Wigilie spędzamy w tym roku u nas wiec będą wszyscy dziadkowie, ciocie, wujkowie itp Więc od nich też napewno cos dostaną (mamy tak, ze prezenty dajemy tym z którymi spędzamy wigilie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez mi wyjdzie tyle
Ale wam zazdroszcze tyh rodzinnych wigilii, my nie mamy nikogo wiec nasze biedaczki nie dostaja prezentow od cioc czy wujkow czy babci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwójki
Ja na prezenty wydam 400zł ale to na 4 dzieci , moja dwójka + 2 siostrzeńców, z tym że moj córka ma 4 latak i ma mnóstwo zabawek bo dostała sporo po starszych kuzynkach a synus ma kilka miesiecy i chyba żadna zabawka nie sparwi mu jescze frajdy, więc postanowiłam córci kupić jakiś drobiazg i pieniązki jej dam tak samo synkowi piłeczki kolorowe takie do abseniku i reszta pieniążków, od dziadków też dostaną pieniązki złozymy je do skarbonki a latem kupimy każdemu jakąś konkretna zabawkę, od cioci tez dostaną po zabawce wiec pezenty beda pod choinka :) sisotrzeńcom kupie to co beda chcieli bo sa na tyle duzi ze nie wierza w mikołaja i smai mi podsuwają pomysły an prezent czasem chca pieniadze czasem im cos kupie zalezy od ich pragnień :) a na mikołaja to symboliznie córci torebeczka wymarzona z myszką miki a synkowi jakiś pałąk do wózka z grzechotkami:) i paka słodyczy bo mi mikołaj kojarzy się ze słodkościami a że córcia jest raczej filigramowej figury to nie musze jej słodyczy odmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj: Syn - 120 zł zabawka + 20 zł zł za impreze z mikołajem Chrześnica 100 zł - pamiętnik na hasło Chrześniak 100zł Syn Brata 100zl Ramez 450zł Wigilia: - tu tylko prezent dla Syna ile? nie wiem.. jeżeli nadal będzie chciał zamek z Lego to go dostanie - 350zł czyli razem 800zł ale to wersja MAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytuyyiuiu45
a skąd ty jesteś, że takie duże prezenty na Mikołaja? bo wszędzie to raczej takie mniejsze swięto, że daje się słodycze i ewentualnie jakieś drobiazgi, a nie lalkę za 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enkepenke
ja 20 z na mikolaja i mysle ze ok 100 pod choinke mam 1 dziecko/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtyy5y
ja opłaciłam dzieciom paczki w przedszkolu i nic więcej nie kupuje na mikołaja,dziadkom i chrzestnym tez zapowiedziaam ze prezenty będa tylko pod choinka,jeszcze nie zwariowalam zeby po kilkaset złotych wydawac na 6 ggudnia i za 2 tygdonie znowu :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
nie obchodzimy mikolajek, no chyba, ze tak symbolicznie, czekolade dla corki, bo syn jeszcze malutki, ale pod choinke dostaja prezenty i niestety sporo pieniedzy na to nam pojdzie, ok 1000zl+, ale my dzieciom kupujemy tylko na swieta, urodziny i dzien dziecka, no i dostaja tylko od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ludzie bogaci w Polsce
fiu fiu mnie teraz stac na prezent nawet za 2 tysoace zlotych, ale wydam maksyalnie sto zlotych na dziecko. Jeszcze na glowe nie upadalam, zeby sie pozbywac pieniedzy na durne prezensty, z ktorych KAZDE dziecko cieszu sie jakies dwa dni a potem lezy ze stosme innych zabawk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez mi wyjdzie tyle
Ja mikolajek w ogole nie robie. To rozrzutnosc. Tzn zrobie moze jakies male paczuszki ze slodyczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie az mrozi to wszystko
ja swoich dzieci nie mam, za to jestem chrzestna dwojki maluchow, 3 lata i 5 lat, moj narzeczony takze jest chrzestnym dwojki dzieciakow, oprocz tego ma dwoje mlodszego rodzenstwa, takze my robimy prezenty dla 6 dzieciakow, i kurcze nie mam pojecia co kupic maluchom aby byly szczesliwe, u nas nie ma zwyczaju dawania kasy dzieciom na swieta (tylko na chrzest kazde dostalo), na spokojnie policzylam ze na prezenty dla nich wydamy jakies 1500 - 1700 zlotych na 6, moze macie jakies ciekawe propozycje prezentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla croki na mikolaja mam juz puzzle plus kupie jeszcze malego chinczyka ok 20zl, czekolade. Czyli wyjdzie ok 40 zl max. Na swieta mam juz kupiony zestaw lego za 59zl ale pewnie jeszcze cos dokupie za ok 50zl. razem 150zl Potem dochodza jeszcze dzieciaki kuzynow z ktorymi speczam swieta 50zlx 4 (starsze) 30zlx2 (bobasy) Czyli jakos ponad 500zl lekko ale jak na 7 dzieciakow to mysle ze nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym roku młodsza wnuczka
dostanie kucyka, starsza wypad w Alpy, wnuk znaczną kasę. jestem przerażona tymi prezentami - wnuki mają odpowiednio -5, 16 i 18 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojkaa
a macie moze jakies pomysly co kupic pod choinke 11 - miesiecznej dziewczynce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×