Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam liste zabawek

Na prezenty dla dzieci wydam 700 zł, a Wy?

Polecane posty

Gość Mama2013_MAJ
Obrzydlistwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka56684
Ja wolę dać prezent tańszy, ale taki, który czegoś dziecko nauczy. Fajne zabawki edukacyjne można znaleźć na http://szkolnis.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjd
Za tylebto ja kupie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak robie
Ja mam jedno dziecko drugie w drodze: w grudniu prezenty na mikolaja, swieta + w grudniu urodziny rowniez : - 370zl na taki stolik piracki wodny- urodziny - na mikolaja : kuchenia wielofunkcyjna z akcesoriami pralka itp: 120zl - na wigilie: kosz na zakupy 40zl+ klocki 50zł+ misiek za 20zł =110zl nie liczac paczek ze slodyczami : a na urodzinki tort i inne ozdoby . I jak dla mnie nie ma w tym nic dziwnego ze ludzie kupuja dzieciom wymarzone zabawki na takie okazje jak : swieta , urodziny, mikolaja, dzien dziecka czy nawet imieniny. Normalnie w roku nie kupuje wielu zabawek a jesli kupuje to wlasnie plastyczne czy jakies niedrogie drobne . Ale jak przychodzi do wyjatkowego dnia dziecku nie zaluje. Z tym ze u mnie na imieniny corcia dostaje cos tez symbolicznie : typu paczuszka slodyczy i jakies ladne ubranko czy buciki + jakas ksiazeczka puzzle czy pluszaczek lub zwykla lalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka825
Naprawdę sporo. Ja mam dwójkę dzieci i wielki problem z terminarzem listopad-grudzień. 4 urodziny synka, 14 urodziny siostry dzieciaka, 23 męża, 29 córeczki, 6 mikołajki, wigilia i moje 31 grudnia :) Także wydatków na koniec roku, mam tyle, że głowa mała. Staram się na te dwa miesiące odłożyć koło 1000zł i rozplanować to tak, żeby każdy był szczęśliwy. Z uwagi na to że jestem jednak zwolennikiem zabawek wysokiej jakości, to zazwyczaj biorę drewniane albo szmaciane, które wytrzymują więcej dziecięcych eksperymentów :) brałam z tąd ostatnio lalkę czerwonego kapturka, bo córeczka uwielbia tą bajkę http://tree-house.pl/pl/p/EBULOBO-Duza-szmacianka-czerwony-kapturek/363 . Miałam trochę obaw ale sprawdziło się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka1p2
Ja mam jedną córeczke i urządamy jej pokój na mikołajki i urodziny bo ma w tym samym dniu, ale żeby nie tylko tyle to zamawiamy video od mikołaja http://www.listymikolaja.pl/ i góre słodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla dziecka kupilam kubek z nadrukiem ze strony www.vitaminum.pl i dziecko bedzie zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelek1244
Jeśli chodzi o prezent dla dzieci to szczególnie polecam lalki z firmy Berenguer. Są bardzo naturalne, włoski wyglądają jak żywe i łatwo rozróżnić ich płeć, przez co zabawa z nimi jest ciekawsza. Moja córcia była nimi zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
U nas też będzie spory wydatek w te święta. Ja jednak lubię kupować prezenty i nie szkoda mi na nie kasy ;) Dzisiaj znalazłam spersonalizowane listy i wideo dla dzieci - http://www.listymikolaja.pl/ Zastanawiam się nad zamówieniem czegoś takiego dla moich pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej na pewno mniej, chociaż to dopiero zobaczymy. Ogólnie raczej staram się kupować prezenty, które będą dosyć praktyczne. Prezent Marzeń właśnie takie ma - np. kurs karate czy jazdy konnej. Niech te dzieci mają coś pożytecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Mikołajki to się kupuje coś skromnego a nie za 200 zł ja kupie kredki bambino w biedronce 30 zł a pod choinkę play doh dentysta ok 100 zł jedno mam dziecko a dla chrzesniakow nie kupujecie? Ja mam trzech wspólnie z mężem i też coś dostaną jeszcze nie wiem co ale nie droższe niż 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra... Ja nie mam jeszcze dzieci ale mam małych kuzynów. Starszy ma tyle zabawek że można by było otworzyć sklep. Nową pobawi się chwilę i zaraz chce następną albo idzie grać na tablecie. Ja kiedy dostawałam jeszcze prezenty na te okazje w dzieciństwie dostawałam na mikołaja prezent za ok 30 zł np. piórnik z kolorowymi długopisami, jakąś lalkę może nie Barbie ale równie porządną (teraz oryginał można kupić nawet za 30 zł kiedyś nie było to możliwe). Na święta rodzice robili prezenty maksymalnie za 60-80 zł. Do tej pory mam dwie piękne lalki z porcelany... Potem się dziwią że dziecko w przedszkolu płacze że chce iPhona albo tablet... Sami sobie szykujecie piekło rozpuszczając tak dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze nie mieć dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam już coś kupić dziecku to wchodzę na avans.pl tam mają fajne propozycje wiekowo dobrane do dziecka. Jeszcze się nie zdarzyło że nie trafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReniaJarząb
My staramy się zachęcić syna do gry w kosza, tutaj http://educzytanie.pl/sprzet-do-koszykowki/ czytałam o sprzęcie do koszykówki, mamy trochę miejsca przed domem i planujemy zakup takiego fajnego kosza aby się uczył grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wydam trochę :) Moja córeczka to nasze długo wyczekiwane oczko w głowie, chcemy dla niej jak najfajniejsze rzeczy, niech ma i się cieszy :) Planuję jej kupić taka zabawkę z Fisher Price robota Bellę - sporo już mamy z tej firmy zabawek i wszystkie się super sprawdziły, teraz ta śpiewająca i tańcząca Bella bo córcia kocha tańczyć, ciagle podryguje, więc jak zobaczyłam Bellę "śpiewaj i tańcz ze mną" to od razu podjęłam decyzje. Poza tym uczy wielu rzeczy ten robocik , powinna się spisac ta zabaweczka. A Chrześnikowi mamy zamiar kupić jakies wielkie puzzle przestrzenne bo je uwielbia a to bardzo rozwijająca sprawności manualne zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Ja proponuję, aby poza standardowym prezentem, podarować swojemu dziecku również coś, czego się nie spodziewa. Może to być na przykład list lub nagranie od świętego Mikołaja, które można zamówić na https://www.listymikolaja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I U nas kupuje sie prezenty dla całej rodziny - rodzice, teściowie, łącznie 5 rodzeństwa i każdy po 2 dzieci + kupuje 2 przyjaciołom i ich dzieciom....i oczywiście swojej rodzinie - maz i 2 dzieci. Wiec idzie jak dla mnie ogromna kwota ale za bardzo lubię dawać prezenty i nie chciałabym z tego rezygnować ( Tak samo przywozimy prezenty z wakacji czy wyjazdów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie kupujemy prezentów dzieciom ,dajemy im tylko po czekoladzie ,przychodzą dziadkowie i chrzestni z prezentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Mikołajki 150zł, pod choinke za 250zł. Jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i oczom nie wierzę. Już wiem kto bierze te chwilówki przed świętami. Ja dzieci co prawda nie mam, ale mamy z mężem dwie chrześnice w bliskiej rodzinie. Mąż u brata, ja u siostry. Od początku przyjęliśmy zasadę, że owszem robimy prezenty, ale tak m/w do 100złotych. Do bo często bywało mniej. Uważam, że z powodzeniem wystarczy, tym bardziej, że otrzymują też upominki od drugich chrzestnych, rodziców i dziadków. Na mikołaja zaś jak najbardziej jakiś drobiazg, np książeczka o zwyczajach świątecznych lub coś w klimacie nadchodzących świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię prezenty
Pewnie wiele z was się oburzy jak napiszę że my naszemu synkowi w grudniu dajemy codziennie jakieś niespodzianki. Tak więc na prezenty przeznaczamy całkiem sporo. To nasze jedyne dziecko. Wbrew pozorom syn bawi się wszystkimi zabawkami i strasznie o nie dba(niestety nie niszczy) więc pokój dziecięcy jest dosyć zagracony. Po to pracujemy żeby pieniądze wydawać na nas a nie odkładać na bliżej nieokreśloną czarną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 190588
Widziałam ostatnio w tvnturbo robota Photon który uczy programowania. Znalazlam stronę internetową gdzie można poczytac coś wiecej www.photonrobot.pl. Myśle, że jest to świetny prezent dla malucha. Mój jest niestety jeszcze za mały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka ma prawie 9 lat i pod choinka dostanie prezenty za laczna sume ok 500€ ... dostanie prezenty wymarzone od wielu miesiecy. Podstawowm prezentem bedzie konsola Nintendo switch o ktora corka marzy od kilku miesiecy a ktora, nie ma co ukrywac, bedzie w sumie troche dla nas wszystkich ;) :P Corka duze prezenty dostaje tylko 2 razy w roku : wlasnie pod choinke i na urodziny. Na Mikolaja prezentow nie robimy, Dnia Dziecka ani imienin tez nie obchodzimy (mieszkamy za granica i tu nikt tych "Swiat" nie obchodzi) Swiata sa dla mnie okresem radosnym, rodzinnym i magicznym a ich magia oznacza rowniez spelnianie marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na wozek dla corki wydalam 40zl i do tego pieluszki dla lalek 10zl. To prezent o jakim marzy. Dla reszty dzieciakow z rodziny (6 dzieci) wydalam ok 250zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wózek dla córki i pieluchy to prezenty o jakich marzy? Biedne dziecko.. :( szkoda ze jeszcze nie marzy o zelazku, desce do prasowania i pralce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwie coreczki 2 i4 latka Pod choinke - Mlodsza - kolejka drewniana z pociagami + zestaw lalek Koszt - 210 zl Starsza - piekarnik play doh plus dwa dodatkowe zestawy lodziarnia i zestaw sniadaniowy + zestaw lalek Koszt 300 Na mikolajki obie dostaly zestawy pony plus mlodsza klocki koszt dla dwojki 200 Uwielbiam robic im przyjemnosci te male i wieksze Gdybym miala wiecej kady kupilabym im mega wielkie prezenty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×