Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Whiskeysipper

nagła zmiana tonu

Polecane posty

Gość Whiskeysipper

moja dziewczyna wyjechała za granicę do pracy. Po trzech miesiącach nagle z dnia na dzień unika rozmów, odkłada je na później, "kotek, napiszę więcej jutro..". Jeszcze dwa tygodnie temu jej maile przepełnione były uczuciem. Ostatni brzmiał "chciała bym się z Tobą kochać". I nagle odmiana. Co o tym sądzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostałeś rogaczem, kotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whiskeysipper
tez tak pomyślałem ale czy to możliwe tak z dnia na dzień? Nic między nami się nie działo złego, wręcz przeciwnie, nie chce mi się wierzyć, Wczoraj miała zadzwonić i znów cisza. Ale boję się ją skrzywdzić podejrzeniem które będzie bez podstaw. Tłumaczę sobie że pewnie zmęczona itp więc się nie odzywa. A po powrocie mielismy wziąć ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whiskysipper
z drugiej strony tak podejrzewam że po trzech miesiącach mogła się puścić zwłaszcza że jest ładna i zawsze uwielbiała sex. Ale milczenie wskazywało by na coś więcej niż przespanie się z kimś. Jak dojść do prawdy nie mam pojęcia. Zawsze jej ufałem -czyli przez cztery lata i nigdy nie było powodów do podejrzeń , zresztą nie jestem zazdrosnym typem szpiegującym każdy jej ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialbym byc na twoim miejscu. Lubie jak mnie zona zdradza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×