Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ayesha

Najlepsze lakiery do paznokci

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Jakich firm lakiery do paznokci polecacie? I jakich używacie? Czy są trwałe? I w jakich cenach je kupujecie? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze sa z inglota, nie zasychaja i sa trwale, multum kolorow do wyboru.. niestety sa droogie :) Ale jezeli komus zalezy na skutecznosci to sa warte ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghgh
te z bazarów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam z Inglota, bo dla mnie są nawet tanie (nie to co zaschnięty L'Oreal z Rossmanna za 48zł :O), mają duży wybór kolorów - to mnie przyciąga. Ale jeśli chodzi o trwałość - do kitu. Już po ok. 2 godzinach od wyschnięcia potrafi odprysnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer_summertime
ostatnio kupiłam czerwony lakier do paznokci, nieznanej mi firmy Coral. Kosztował 5-6zł. Okazał się naprawdę rewelacyjny. Trzymał się 5 dni i nie odpryskiwał ani nie ścierał się. A usunęłam go tylko dlatego, że już mi się znudził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ursula31
według mnie najlepsze są lakiery Artdeco. Nie najtańsze, ale super jakości - długo się utrzymują, szybko schną, ładnie kryją kolorem. To sprawia, że wg mnie naprawdę się opłacają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara karksa
Bardzo cenię sobie lakiery hybrydowe New nails. To w zasadzie jedyne kosmetyki, które faktycznie dały mi trwały efekt, dla tego co na nich maluję. Nie mam z nimi żadnych problemów, są zdrowe, odżywione, ale to już zasługa odżywki tej samej firmy. Generalnie, moje paznokcie doprowadziłam do stanu oczekiwanego ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super sa firmy Barielle, ale ceny szokuja ok. 60 zl szt za to bez tego calego syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia mielcarz
Testowałam te lakiery new nails o których piszecie - są znakomite. Ponad miesiąc i nie mam nic do poprawki na paznokciach, wyglądają ładnie i zdrowo. Nawet nie sądziłam, że efekt będzie aż taki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm.. ja nie pamiętam firmy dokładnie, ale kupuję lakiery na stronce allinside.pl, są bardzo dobre! trwałe i przepiękne kolory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×