Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ombmmi

Najlepszy sposób na długie włosy

Polecane posty

Gość ombmmi

jakie macie sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombieeeae
prawidlowe odzywianie, nawilzenie, ewentualnie suplementy.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlorwer
no trzeba o nie odpowiednio dbac... nie rozumiem pytania chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ombmmi
bardziej chodzilo mi o to, ze wlasnie dbam o wlosy... a nadal nie rosną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinka2121
przedluz je sobie i tyle, na powaznie mowię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ombmmi
calinka to juz chyba hardkor rozwiązanie jest... nie przewidywalam w ogole takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinka2121
ja kiedys tez probowalam zapuscic moje wlosy, przez kilka lat doslownie...ale nic z tego nie wychodzilo i w koncu zainteresowalam sie przedluzaniem wlosow. jest naprawde wiele metod i mysle ze cos dla siebie bys znalazla.. jesli nigdy tego nei robilas kup sobie dopinki na clipach, sa tanie i mozesz przyczepiac keidys chcesz ;) mim zdaniem jest to wlasnie najlepszy sposob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ombmmi
hmm bo zaczne sie zastanawiac... a ty jak przedluzasz wlosy? w jaki sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinka2121
kiedyś zrobilam mikroringi ale baaardzo tego pożałowałam. metoda metodą ale jeszcze specjalistów musisz mieć zaufanych. od 3 lat przedłuzam juz na ultradźwięki we wroclawskim salonie gdzie przedluzaja metodą great Lengths i wiem, ze nie zmienie metody na zadna inna ;) sporobuj od clip inów, zebys zobaczyla czy odpowiada tobie w ogole takie doczepianie włosó. tylko decyduj sie wylacznie na wlosy naturalne! syntetyki to złooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ombmmi
musze sobie poczytac i poprobowac wcierek roznych itp, jak nie beda skutkowac bede myslec dalej ;) ale te doczepki moze i sprobuje zakupic... nie sa chyba az tak drogie w sumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9909
o matko tylko nie mikroringi! poczytaj sobie w sieci. moim zdaniem tylko ultradzwięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie robię i mam włosy prawie do pasa. 1. nie rozczesuję ich codziennie - bo się kręcą (trochę), tylko po umyciu. 2. Myję włosy raz na 2-3 dni (są suche- no może normalne, ale nie przesuszone ani przetłuszczone): szampon Garnier MANGO (zajebiście pachnie), po umyciu odżywka z tej samej serii (zawsze), spłukuję, i kolejna odżywka Gliss Kur w sprayu (tą zostawiam bez spłukiwania). 3. Witaminy ? Suplementy? nie biorę. Jem mało warzyw (jeśli już to gotowane ;) ) , no może raz na jakiś czas pomidora lub ogórka ,a owoce to tylko truskawki, poziomki, maliny, borówki , czasami wiśnie i mandarynki (połączenie mandarynek z pomarańczami). Innych nie lubię. 4. 1 cm na miesiąc to minimum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLOLA
o genach nie ma sensu dyskutowac. niektorzy maja piekne, dlugie wlosy, nie robiac z nimi nic specjalnego. inni zas bardzo o nie dbają i... nic z tego nie mają. koncowki sie kruszą, odpadają, wlosy nie chcą być dłuższe. w takich przypadkach zostaje tylko przedluzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaDAY
gość9909 - jakie ultradzwiki masz konkretnie na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9909
takie ultradzwieki: www.facebook.com/GreatLengthsPoland. przejzyj sobie galerie z ich metamorfozami. przekonala wiele moich kumpeli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZOL
OMG! ta galeria mnie zabila! chce takie włosy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stluk
o nie! jakie super wlosy! dlaczego to pokazalyscie! tez chce great legths!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena – strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę. Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne. Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakośc***asemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstości i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić. Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać. Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze. Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku – infralight. Szybko i bezpiecznie. Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe – ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami. Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby. Mam nadzieję że Wam nieco wyjaśniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×