Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zelss

naturalny suplement diety

Polecane posty

Gość zelss

Skąd zamawiacie suplementy diety w necie? Wiem, że jest teraz bardzo wielu dostawców, ale chciałabym trafić na pewne rzeczy, przebadane, sprawdzone i najlepiej naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam w warzywnaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Suplementy dla dzieci, dorosłych, kobiet i mężczyzn w każdym wieku można znaleźć na stronie www.intermedico.pl . To profesjonalne centrum, które realizuje też różnego typu terapie, treningi ruchowe, czy programy oczyszczające organizm z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje w prostoznatury sklep ma sprawdzone naturalne suplementy jest dużo nowości ,czystek ,hericium młody jęczmień .Kupiłam hericium na żołądek do tej pory stosowałam olej cedrowy firmy alterMedica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mowa o suplementach to polecam amerykański sklep iHerb.pl Można tam kupić suplementy ponad połowę taniej niż w Polsce. Koszt wysyłki wynosi maksymalnie 4 dolary. Mam też kod do tego sklepu na 5$ lub 10$. Kod to QQF004 Wpisuje się go podczas zakupów. Jedyna niedogodność to czas oczekiwania 2-3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mowa o suplementach to polecam amerykański sklep iHerb.pl Można tam kupić suplementy ponad połowę taniej niż w Polsce. Koszt wysyłki wynosi maksymalnie 4 dolary. Mam też kod do tego sklepu na 5$ lub 10$. Kod to QQF004 Wpisuje się go podczas zakupów. Jedyna niedogodność to czas oczekiwania 2-3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o tabletki na odchudzanie to ja mogę polecić Foreverslim.Nie wiem jak działają inne bo stosowałam tylko te.Efekty odchudzania są po prostu rewelacyjne.Wystarczyły trzy miesiące i byłam chudsza o 14 kg i tak jest do dnia dzisiejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam, bo też szukam sklepu z większym asortyment coby nie płacić kilka razy za przesyłkę. znacie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturala.pl - zamawiałam pierwszy raz, wszystko ok, a ceny dosyć niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×