Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie lubię niskich facetów, wyglądają jak zmutowane dzieci z Czarnobyla

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio jechalam wieczorem do domu (mieszkam pod miastem) widze przede mną jakies dziecko, w spodniach, z plecakiem, wygladal jak chłopiec, zatrzymalam się by zapytac czy potrzebuje podwiezienia, patrze a TO DOROSLY FACET :O z twarzy ok 25 lat, w okularach, spore zakola, zarost na twarzy, budowa ciala jak 10 latek :D masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, kto ma rodziców tych wysokich jak matki to kurd**elki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie drwij z ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się pomylić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:D Ja jak miałem te 14, 15 lat byłem w odwrotnej sytuacji. Byłem dość wyrośnięty, a wyglądałem z twarzy jak dzieciak i nie przeszedłem mutacji. Z resztą starałem się podwyższać głos, żeby ludzie nie widzieli, że przechodzę mutację, bo się wstydziłem. Kiedyś napotkałem grupkę facetów. Jeden mnie szturchnął i powiedział: "Przepraszam Pana". Ja się obróciłem i cieniutkim głosem powiedziałem: "słucham?". A cała grupa zaczęła się brechtać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hengist - ja miałam w szkole kolege, który w wieku 12-14 lat wygladal jak dziewczyna :D serio, był niski, drobny, twarz mial bardzo dziewczecą, a glos ? sweet 13stka :D Raz przyniosl mi zeszyty, gdy bylam chora i moj starszy brat wchodzi do pokoju i mowi, ze jakas kolezanka do mnie przyszla :classic_cool: teraz 10 lat pozniej ten sam chłopak wyglada zupelnie inaczej :O nadal niski, tyle ze gruby, głos jednak dalej kobiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tematu jest nieźle p o p i e r d o l o n a i zapewne sama ma wielkie kompleksy, skoro obraża innych ludzi... zwłaszcza tych, którzy tacy się urodzili i nie mają żadnego wpływu na to jak wyglądają. I jeszcze jedno. Niech autorka się modli, żeby jej się nie urodziło "zmutowane dziecko z Czarnobyla". Bo za drwiny często przychodzi kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie lubie, tzn nie są dla mnie atrakcyjni jako mezczyzni, nie zwracam na nich uwagi, ale zeby porownywac ludzi do ''mutantów'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile miał wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo niscy są aseksualni, nie wiem jak mozna uprawiac seks z facetem 160-170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bycie aseksualnym to nie chodzi o wyglad tylko to orientacja seksualna kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie gustuję w niskich facetach, mimo że sama mam zaledwie 160 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sąsiadów, małżeństwo obydwoje ok 160 cm i jest ok, jest też u nas para gdzie facet o głowę od baby niższy, razi w oczy ale widać sa szczęśliwi. Jak fajnie że ludzie są różni :)Było by nudnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi mutantami to przesada ...pani autorko. Ale jest coś innego "stare " dzieci. Bachor 10-13 lat a gęba jakaś nie dziecinna jak u dorosłego prawie -to jest dopiero dziwne. Częste w podłych podstawówkach w dzielnicach lumperskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"razi w oczy" ja po prostu nie rozumiem jak ludzie mogą się tak wpier dalać w życie innych ludzi czy to polska cecha narodowa? jeśli tak, to wstyd mi za moją narodowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 165 cm wzrostu i jestem pokurczliwym knypkiem. Uważam, że facetów poniżej 170 cm wzrostu powinno się utylizować komisyjnie. :classic_cool: Dlatego nie przekaże nigdy pokurczliwych genów, zresztą z kim bo 90% kobiet nie zwraca uwagi na niskich facetów. To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do: gość dziś marsz do psychiatry, to się leczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy z niepełnosprawnych też szydzicie? Kto was wychował na takich ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzezwa_Ilona_Felicjanska
Nie rozumiem dlaczego nazizm propagował antysemityzm, Żydzi są mniej szkodliwi dla otoczenia i poczucia estetyki niż niscy mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niscy i niskie potrafią być bardziej wartościowymi ludźmi niż taki pustak jak Trzezwa_Ilona_Felicjanska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzezwa_Ilona_Felicjanska
Powiedziala ci to sprzdawczyni w dziale dzieciecym h&m'a, kiedy probowales/as sobie kupic nowe spodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy, ale większość niskich facetów ma dziwne proporcje, krótkie nogi, szerokie bary...takie kransoludy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaRusin
Zgadzam się z tym, że niscy mężczyźni to coś okropnego. Przecież poniżej 1.7m facet to już karzeł. Jak w ogóle można być z takim kimś? Dla takich to specjalne getto powinni otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 187 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaRusin
To się ciesz. Bycie niskim to gorsza rzecz niż bycie dzieckiem pedofila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
Ja nie lubie kobiet z malym biustem, wygladaja jak przedszkolaki a potem maja czelnosc wymagac od faceta zeby byl wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzezwa_Ilona_Felicjanska
Swoją drogą, czy mężczyźni żyjący w związkach z osobami niskimi to kryptopedofile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaRusin
Coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×