Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidzę facebooka i przeklinam dzień w którym odkryłam ten portal

Polecane posty

Gość gość

Posiadanie tam konta zupełnie mi nie służy. Podłamałam się psychicznie, czuję się mało wartościowa, widzę, że inni mają lepsze życie, są bardziej lubiani, kochani, odnoszą większe sukcesy. Wiem, to głupie, ale ja mam bardzo niskie poczucie wartości i w dodatku w realu czuję się bardzo samotna, więc przeżywam to mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przybij piatke. Tez tak mam. Wchodze i sie doluje. Czuje sie gorsza od wszysykich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To usuń albo dezaktywuj konto i nie zawracaj d**y! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to usun konto:) ja nie i zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam konto ale z fikcyjnym nazwiskiem i imieniem tylko mam rodzinę w znajomych i założyłam bo gierki w sumie uważam że ujawnianie informacji o sobie jest nieodpowiedzialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Ci przeszkadza ten temat, to się nie udzielaj. Ja mam prawo napisać, co czuję. Najchętniej bym zlikwidowała tam konto, ale tak się składa, że wszystko tam teraz się toczy i muszę być na bieżąco. Zarazem uważam, że to byłaby tylko ucieczka, a ja chcę nie tyle likwidować tam konto, co się jakoś zdystansować i nie brać tego tak serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Mam zawsze doła, gdy nikt nie lajkuje/nie komentuje moich postów i od razu czuję odtrącona. Już wcześniej miałam niskie poczucie wartości, ale fb je spotęgował. Proszę, byście się nie śmiali, a jakoś mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zrób jakiś lifting konta dodaj parę fotek typu spacer piknik nowe buty i będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh... No to teraz niech dotrze do ciebie ze Facebook to jedna wielka ściema... myślisz ze wszyscy są tacy super piekni, bogaci i szczęśliwi jak to wyglada na zdjęciach... Każdy sie photoshopuje, wstawia zdjęcia na tle samochodu sąsiada a juz na pewno nie dodaje postu pt mąż mnie zdradza, dzieci wyprowadzają z równowagi a ja potrzebuje psychologa... Jedna wielka ściema na tym facebooku i nie ma sobie co głowy tym zawracać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóż może sobie fikcyjnych znajomych i sobie lajkuj sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez na fb macie w znajomych ludzi ktorzy was nie do konca was ,lubia i wtedyjak maja was w znajomych maja nastepne powody do plotek na wasz temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kręci mnie wstawianie żadnych sweet foci i tego, co mam w posiadaniu. Mam tylko jedno zdjęcie, reszta to muzyka, obrazki natury, artykuły, które komentuję, cytaty. Chciałabym, żeby ludzie lubili mnie właśnie za to, jaką mam osobowość, co mam do powiedzenia, a jak wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy piszą o takich pierdołach, że aż głowa boli, są non stop lajkowani, a ja, poważna dziewczyna, która długo się zastanawia zanim coś wstawi, jestem często pomijana. Ciągle tylko piszą ze mną te same osoby, to samo z polubieniami. Myślałam, że dzięki fb moje życie towarzyskie rozkwitnie, że ludzie będą chcieli ze mną się lepiej poznać, a tutaj jak zwykle wyszło tak samo. Kto jest nieudacznikiem w realu, ten w sieci też nim pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanitas prawdziwa
A ja bardzo lubię fb, poznałam przez niego wielu fajnych ludzi i mam nadzieję na jeszcze więcej. Miej jakieś zainteresowania zamiast skupiać się tak na sobie i tym jak jesteś odbierana. Facebook jak wszystko co ludzkie nie jest ani dobry ani zły, ale nabiera okreslonej wartości zależnie od tego co z nim zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ja mam zainteresowania, które rozwijam. Chodzi po prostu o to, że często niskie poczucie wartości i poczucie odrzucenia biorą nad nimi górę. Czasami jest super, jestem szczęśliwa i radosna, a potem nagle wszystko się chrzani. Dla mnie życie na tym portalu zastępuje to w rzeczywistości, dlatego też tak mocno odbieram to, co tam się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE po co wstawiac co i rusz swoje zdjecia na FB ?? przeciez nasi znajomi wiedza jak wygladamy.. wiec po co co i rusz nowe zdjecia swoje dawac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam już wyżej, że na moim fb jest tylko zdjęcie, na którym jestem. Więcej nie daję. Są za to inne rzeczy, którymi ludzie powinni się interesować bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanitas prawdziwa
Tobie byłoby wszędzie źle. Zlikwiduj konto i nie zawracaj głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat, załozycielko wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21, bo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka duża i taka egzaltowana? Weź rozpęd i walnij baranka. Nie każdemu bym poleciła, ale dla ciebie jak w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam w fb sa takie ustawienia konta , wejdź i poblokuj sobie to co cie wkurza a pododawaj sobie optymistyczne fanpejdze i będziesz miała za każdym razem jak wejdziesz powod do radości. Ja tak mam , po co od razu usuwać konto jak mozna wiele sie ciekawostek dowiedzieć, no chyba ze nie masz żadnych zainteresowań ... A najlepiej pousuwać tych co cie wkurzają , na huj ci to . Bądź asertywna. Rób tylko to co sprawia ci przyjemność .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzigroch
To ja nienawidzę facebooka bo mam urodę jamnika i jak tu pokazać zdjęcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mam autorka i powaznie myślę o skasowaniu konta. Porównuje się z innymi i wypada blado. Dodać zdjęcia, wpisu czy udostępnić czegoś nie chce bo boje się ze będzie głupie i mnie wysmieja. Jak juz coś dodam to góra 5os zalajkuje i to z grzecznosci. ...żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Ci przeszkadza ten temat, to się nie udzielaj. Ja mam prawo napisać, co czuję. Najchętniej bym zlikwidowała tam konto, ale tak się składa, że wszystko tam teraz się toczy i muszę być na bieżąco. Zarazem uważam, że to byłaby tylko ucieczka, a ja chcę nie tyle likwidować tam konto, co się jakoś zdystansować i nie brać tego tak serio. Xxxxx ja nie bede mily wybacz ale twoja glupota nie zna granic:-D Gratuluje półmózgu :-D. Ciemnota, glupota,szczyt szczytow:-D Powiem Ci,ze Ty to masz autorytety nie ma co:-D Popelnij sampbojstwo najlepiej jak Ci nie linkuja i oddtracaja na fb:-D. Masakra jak ty to przezyjesz? Moze powinnas udac sie do lekarza? Psychiatry najlepiej:-D. Zamkniecie dobrzeby Ci zrobilo moze bys do reszty nie zglupiala:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrege
a ja sram na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na fb znajomą,która codziennie wrzuca po kilka zdjęć siebie i swoich dzieci i wszystkie lajkuje,a potem lajkuje wszystkie komentarze pod nimi.Następnie wrzuca posty,co jadła,gdzie była ,i że kocha swojego mężusia i te swoje posty leż lajkuje.Normalnie szlag może człowieka trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie bede mily wybacz ale twoja glupota nie zna granicsmiech.gif Gratuluje półmózgu smiech.gif . Ciemnota, glupota,szczyt szczytowsmiech.gif Powiem Ci,ze Ty to masz autorytety nie ma cosmiech.gif Popelnij sampbojstwo najlepiej jak Ci nie linkuja i oddtracaja na fbsmiech.gif . Masakra jak ty to przezyjesz? Moze powinnas udac sie do lekarza? Psychiatry najlepiejsmiech.gif . Zamkniecie dobrzeby Ci zrobilo moze bys do reszty nie zglupialasmiech.gif x Się uśmiałam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do uslug :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×