Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie podążam za modą...

Polecane posty

Gość gość

nigdy nie kupuje rzeczy ktore akurat sa modne bo ta moda co pare miesiecy sie zmienia, w szafie mam naprawde same perełki, klasyka klasyka i jeszcze raz klasyka, i co najlepsze zawsze mam co na siebie wlozyc, nigdy nie mam problemu nawet gdybym sie dowiedziala o jakims wyjsciu 5 min przed....to jest super sprawa kupowac sobie raz na jakis czas cos porzadnego i klasycznego, na ulicach widze dziewczyny doslownie w tym samych ubraniach butach jedne co ich rozni to kolory, wszechobecne rurki ktore niepasuja na 80 procent dziewczyn w Polsce z powodu figury, a wystarczyloby troche poszperac w sklepach, z butami to samo, kupuje klasyczne porzadne buty, i bardzo czesto kobiety mnie pytaja skad mam to czy tamto i gdzie robie zakupy...wiec chyba mozna, a poza tym nie stac mnie na zmiane garderoby co kilka miesiecy, kupic raz a porzadnie...to bedzie nam dlugo sluzyc, czy ktos robi tak samo i nie ma problemu z ubraniem sie na jakas impreze bo ma wszystko gotowe w szafie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też stawiam na klasykę i "porządne" ubrania i z tego powodu rzadko (to znaczy dużo rzadziej niż bym chciała) sobie coś kupuję, bo nic mi się nie podoba, albo jest podłej jakości, a nie zmieniam ubrań co sezon stawiam głównie na materiały naturalne (wełna, jedwab, len, bawełna), dużo rzeczy mam uszytych przez krawcową (w zarze np. były lniane sukienki, za to podszewkę miały z poliestru- nie rozumiem tego) ale jednak z ubieraniem na 'wielkie wyjście ' mam problem, bo spotykamy się przeważnie z tymi samymi ludźmi, więc nie mogę tak samo się ubrać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez was popieram, wkurza mnie chodzenie po galeriach bo tam rzadko mozna cos porzadnego znalezc, akurat moje miasteczko jest malutkie i w galerii sa tylko same sieciowki a nie ma takich sklepow jak chociazby solar gdzie czasem mozna znalezc porzadne ubranie, kupuje przez neta czasem w dobrych polskich sklepach i tez w szafie staram sie miec same dobre gatunkowo ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nigdy nie byłam niewolniczką mody, kiedyś po prostu nie było takij możlwiości. Pamiętam jak mama szyła mi sukienki, spódniczki i bluzki koszulowe. Wszystko było takie samo, tylko różniło się kolorem. Do tej pory zostało mi zamiłowanie do rzeczy na wymiar. Sama kupuję materiały z http://www.luxpol-bis.pl/ i kupuję różne wykroje w burdzie i szyję dla siebie. Wolę zrobić coś idealnie dopasowanego i swojego, niz nosić rzeczy takie same jak pół miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 15:08, podałaś link do dzianin z poliestru i poliamidu- to nie jest dobra tkanina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×