Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwa0090

Nowy wózek JANE Epic, może któraś z Was go zamówiła?

Polecane posty

Gość malwa0090

Dziewczyny, może któraś z Was zamówiła ten wózek? Dostępne mają być niby od lipca, ale może wcześniej można było zamówić? Bo jestem nim zainteresowana, zawsze lubiłam produkty JANE i chciałabym go kupić, termin porodu mam za 4 miesiące, a wózka jeszcze nie kupiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam też się bardzo spodobał, wzornictwo naprawdę super, czegoś takiego szukaliśmy, czytałam, że jest leciutki, to akurat dla nas ogromna wygoda, mieszkamy na 4 piętrze bez windy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola94
No wygląda naprawdę fajnie! Siostra ma inny model JANE, ale nigdy nie narzekała, też lekki i po 2 latach naprawdę dobrze wygląda jak na tak częste użytkowanie. Teraz sama szukam wózka i chyba zdecyduję się na ten model Epic - firma sprawdzona, wózek naprawdę ładny i wygląda z opisu, że funkcjonalny, czego chcieć więcej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawialam jane muum, a moja siosra jane epic. jesli masz jakies szczegolowe pytania - dawaj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola94
Z nieba mi spadłaś! :) przede wszystkim czy jest komfortowy dla dziecka? jak wypada na nierównych powierzchniach, telepie? jak z materiałami, dobrej jakości, generalnie wykonanie? no i generalnie jak się go prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalips0
Ja właśnie zamówiłam Epic 3w1 i mam dostać torbę za 1zł - przyda się, bo oddzielnie torby wcale nie są tanie a ta będzie idealnie pasować więc sie dodatkowo cieszę :) nie mogę sie doczekać az przyjdzie :) jakie macie kolorki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie na szczęście wózek już dotarł. :) mam kolor Dune, prześliczny. ale do rzeczy: solidne opony, odwracane siedzisko, dobra amortyzacja, bezpieczne materiały - głównie na to patrzyliśmy, pod tym kątem Epic naprawdę nie ma sobie równych, pierwsze spacery przeszedł na szóstkę z plusem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się na Jane nie zawiodłam. :) mam Epica w kolorze Brown, naprawdę śliczny. bardzo fajne atestowane materiały, lekko się prowadzi, z bajerów - odwracane siedzisko, bardzo pomocne zresztą. solidne kółka, wykonanie pierwsza klasa. jak najbardziej polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się spodobał taki fioletowo- śliwkowy jak oglądałam w internecie Ja myslę o wersji 3w1 , z fotelikiem- czytałam o tym foteliku i wydaje sie bezpieczny i wygodny- co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje,mozecie wkleic link z wozkuem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANNAJA
podoba mi się bardzo obejrzałam też w innych kolorach - no mega fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likaonaka
Jeszcze nie zamówiliśmy ale jest faworytem i tez z fotelikiem wersja. Czytałam i pytałam o te foteliki matrix light 2 mają dobre rekomendacje. Ogólnie wózek Jane Epic podoba mi się, lekki, dobra amortyzacja i nie jet taki "krowiasty" jak przeważnie 3 w 1 wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baaardzo fajny, super wygląda. Jane czytałam że to dobra marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możecie się podzielić opiniami po kilku miesiącach użytkowania? Znalazły się jakieś wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helawopalach
Jak na razie nie doszukałam się żadnych hihi, Koła mimo iz piankowe spokojnie nadają się na nasze drogi. Polecam wóżek szczególnie wysokim rodzicom bo jak u nas ta regulacja wysokości raczki okazała się strzałem w dziesiątke,a i podnóżek dla dziecka regulowany więc jak mały odziedziczy wzrost po nas- bedzie jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam go w końcu, jakoś nie mogłam upolować w sklepie tego Jane Epic. Fajnie wygląda, lekko sie go prowadzi. Na razie "ogladam" wózki, termin mam na wiosne więc mam czas a może do tej pory wózek stanie sie popularniejszy i już będzie więcej opinii na jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halorka
Mam podobnie- jestem na etapie ogladania ale na pierwszym miejscu listy na razie EPIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skusiłąm sie dziewczyny i powiem jedno- warto! Fajny nasz epiczek :) Lepszy niż z opinii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam opinie i widzę same pozytywne Miałam już jeden wózek tej marki i byłam zadowolona, a teraz czytam opinie o Epic i widzę same pozytywne , to cieszy bo wózio mi ise spodobał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EPIC własnie odebraliśmy przed samymi świętami - bardzo fajny wózek! w środę idę na porodówkę więc pora była na niego ;) zadowolona i troszkę... wystraszona porodem , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam- rewelacja ten Epic ! warto dziewczyny, serio mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To go trzeba pooglądać, a jak sie prowadzi? byłaś już na spacerze tym epic-kiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisza tu że dobrze się go prowadzi wieć chyba ok ten Epic pojade go w pn obejrzęć w sklepie wiecie może czy mają go w Smyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek jest ogólnie bardzo fajny i lekko się go prowadzi. Niestety właśnie zepsuł się nam w nim hamulec i pękły blokady przednich kółek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewcia
Ooo a jak długo go masz? Ja jeżdżę 4 miesiąc i na razie wszystko dobrze, w sumie bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hamulec zepsuł się po ok. 8 miesiącach użytkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Epic dziala bardzo sprawnie- zero awarii jestem bardzo zadowolona a też mam go długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjjj
Jaka dl ma gondola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×