Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aśka 1987

Odzyskałam piekny brzuch i faceta. Podziękowania dla dr Sankowskiego

Polecane posty

Moja historia jest jak wielu kobiet po dwóch porodach. Nie miałam już nawet ochoty patrzeć na siebie w lustrze. Rozstępy i sflaczały wiszący kawałek skóry. Po pierwszej ciąży jeszcze było ok. Przybrałam 17kg, ale jakoś je zrzuciłam. Po niespełna 2 latach kolejna ciążą i tym razem prawie 25kg nadwagi. Nie wspomnę o tym ze czułam się jak czołg. Nie chciałam wychodzić z domu, zero romantycznych uniesień, bo się wstydziłam. Nie wiem czy to pocieszające, ale w życiu prywatnym posypało mi się wiele. Prawie straciłam partnera. Przez co? Nie przez wygląd, ale moje lenistwo i ucieczkę w jedzenie, podjadanie nocne. Impulsem było zobaczenie mojego faceta jak się oglada za innymi. Weszłam do sklepu a on został na zewnątrz. Chciałam mu coś powiedzieć, ale zatkało mnie jak siedzi przed sklepem i łypie okiem na wszystkie panienki, które odwzajemniają jego usmiech. Wiecie co wtedy pomyslałam? Nie że wyglądam beznadziejnie źle, ale to że ja nie odwzajemniam jego usmiechu od dawna. Łatwo zwalić wszystko na nadprogramowe kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze co zrobiłam nagle wychodząc ze sklepu to to że się do niego uśmiechnełam tak jak te panienki. On zaskoczony i w sumie przyłapany na tym co robił odwzajemnił takim samy uśmiechem sprzed lat. Wiecie co? To był impuls i dodała mi ta cała sytuacja takiej siły, że jeszcze w czasie powrótu do domu z zakupów wprowadzałam już zmiany. Nie poszliśmy na szybkie jedzenie do M jak zawsze tylko zrobiliśmy zakupy na smaczną kolację z winkiem. Od tego dnia dbam co jem, co piję i dużo się ruszam. Schudłam, ale wczesniej mój facet zauważył, że ze sklepu wyszła od niego jego dawna dziewczyna. Dziś jestem po plastyce brzucha, odchudzanie i wszystkie mazidła nei pomogły by skóra i mięśnie wróciły do normy. Jestem może czepialska, ale długo szukałam chirurga. Te wszystkie fora achy i ochy i te negatywne opinie działały na mnie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałam 4 doktorków. Byłam u wszystkich, ale dr Sankowski wręcz mnie oczarował swoją wiedzą, delikatnością w podejściu a zarazem konkretnym słowem. Nie czułam się namawiana na zabieg a wręcz mi nakreślił jakie mogą być powikłania. Widomo, że się bałam. Obudziałam się po operacji i jakie to było cudowne uczucie mieć znowu płaski brzuch. Teraz wyglada lepiej niż miałam swój przed ciążąmi. Mam małą kreseczkę-bliznę, ale chowam ją dokładnie w naturalnym zgięciu brzucha i spod bielizny nic nie widać. Po 3 miesiącach jest jeszcze delikatnie różowa, ale masują ją różnymi maśćmi i za rok będzie bladziuchna. Dziewczyny nie czekajcie na cuda. Macie problem to go rozwiązujcie i korzystajmy z życia. PS. swoich facetów też nie atakujcie tak zaraz jak coś takiego przeskrobią. Spójrzcie na siebie i zobaczcie czy mozecie coś zmienić w zachowaniu, wyglądzie. Pozdrawiam Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki i gratuluję. Ja bym się wściekła jakbym tak przyłapała swojego. Dobre podejście Aśka. W pierwszym momencie jak to czytałam pomyślałam jaka głupia baba. Ale teraz muszę to napisać. Zdrowe podejście. My baby zbyt emocjonalnie podchodzimy do wszystkiego. Teraz i ja pomyślę dwa razy zanim wyskoczę z czymś. Gratuluję zabiegu. Motywujesz kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak wszystko cacy ale co facet zrobił dla ciebie? Wkurza mnie ze my kobiety musimy o siebie dbać poddawac sie operacjom zabiegom. Musimy cierpiec wyrzekajac sie ulubionych potraw, biegac na siłownię. A co faceci robią dla nas? Niektórzy nic. Chcieliby mieć laske przy sobie a sami wyglądają nie najlepiej. Szkoda ze tylko jedna strona zabiega o względy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt faceci w Polsce albo tak dbają o siebie, że są gejami albo wyglądają tak niechlujnie, że zastanawiam się czy dlaczego nie pociągają mnei baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda tylko że to spam pisany przez kogoś z kliniki doktora S !!! Kto da się nabrać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnym trafem ktoś założył taki post po tym jak tyle złych informacji pojawiło sie na temat tego lekarza czyżby zabieg marketingowy ,bo jakoś w te pozytywne bzdety nie wierzę,zwłaszcza jak osobiście widziałam osoby które oszpecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda czarować na konsultacjach umie,kłamie bez mrugnięcia powieką,jeżeli chodzi o cudowne efekty operacji a rzeczywistość jest przerażająca,po jego operacji twarzy można grać w filmach grozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ten sankowski jeszcze działa a myślałam że ludzie są na tyle mądrzy ,że nie płacą aby dac się oszpecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze dzięki ,bo o mały włos a zapisałabym sie do nigo na operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba do tego lekarza chodza już tylko osoby w wieku emerytalnym,bo ten pan ma poczucie estetyki rodem z niemieckich filmów lat osiemdziesiątych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chętnie podziękuję panu sankowskiemu ,ale wtedy gdy zamknie tę pseudo klinikę i przestanie udawać że robi operacje,bo niszczy ludziom zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki a mózg też odzyskałas? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam biust od sankowskiego jeszcze nie opadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Sankowskiego to można tylko stracić. Ten temat to reklama. Byłam na konsultacji. 500zł zgarnął :( Przyjechałam 2000 km po to by obejrzeć budynek na jakimś osiedlu typu blokowisko. Środek nie zachęca do odwiedzenia. Babcie cherlały, bo jakiś ośrodek zdrowia tam. Nie wiem jak można pisać o klinice, która na klinikę nie wygląda. Odrzucił mnie budynek, nadąsana panienka w poczekalni i rachunek za obietnice. Do pani co odzyskała piękny brzuch-gdybym nie była u Sankowskiego w przybytku pewnie bym uwierzyła. W odzyskanego faceta też nie wierzę. Opowieść jak z harlekina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie rozumiem, jak mozna w ogole isc do tego czlowieka na konsultacje i placic 500 zlotych. trzeba po prostu nie miec rozumu...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może być prawdą te kalumnie. Facet był w TV jak Szczyt a więc musi być znakomity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego że był w tv -to magia.Mnie oszpecił tragicznie ,a też dałam się nabrać na to że kiedyś był w tv,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam na myśli Sankowskiego nie szczyta,jaki jest szczyt nie wiem,bo nie mam nikogo znajomego kto by akurat robił nos u tego lekarza ,natomiast mi nos spartaczył sankowski ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba porażką było że się wogóle urodziłaś.Może zmień miasto bo tu nie masz czego szukać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tytuł powinien być taki: "Otrzymałam pieniądze od sankowskiego za napisanie tego kłamliwego tematu. który wymyślałam całą noc." Teraz mnie facet zostawił bo stwierdził że sie sprzedałam. Oglądał sie za innymi bo go nie kreciłam, gdyż mam zwisająca skóre na brzuchu po operacji u sankowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tvn (Miasto kobiet)była osoba ,która miała nieudany zabieg powiększania piersi z poważnymi powikłaniami,mówiła,że operowała w renomowanej klinice u doktora Andrzeja S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tvn (Miasto kobiet)była osoba ,która miała nieudany zabieg powiększania piersi z poważnymi powikłaniami,mówiła,że operowała w renomowanej klinice u doktora Andrzeja S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy to było transmitowane chetnie obejrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na konsultacji w Klinice Sankowskego w poczekalni było dużo ludzi a doktor przyjmował pacjeta po pacjęcie. Nie rozumiem tu czegoś czytałem wpisy i myśle tylko debil się na to nabierze czytając to co jest w sposób wulgarny napisane. W styczniu mam operacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×