Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacy....

ona 16 lat, ja 31 , czy to ma sens?

Polecane posty

Gość pytajacy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jesteś pedofilem
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy....
czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet31lat
16 lat ....dziecko przecież .... o czym wogóle rozmawiacie ? macie jakeis wspolne tematy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy....
świetnie nam się gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet31lat
z 16 letnim dzieckiem ???????? o stopniach w szkole ??? bu hhahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe o czym
:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy....
za 2 lata będzie juz pełnoletnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkaka
Kretynie, to podpada pod paragraf. A jak ci się świetnie gada z 16 to musisz być infantylnym niedorośniętym chłopcem mimo tego trzydziestaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znajdziesz to daj znac
jak ona do ciebie mowi?? misiaczku , skarbenku , tatusku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest twoja
no moze jest niedorozwiniety...dajcie chopakowi spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy....
raczej ona jest rozwinieta ponad swój wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooiiaj
Na miejscu twoich rodziców podoniłabym bym cię ostro, kopem w głupią dupę najepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilka chwileczka
jakby miała 15 to mozecie nasyłac prokuratora.....ale fakt za młoda jest dla Ciebie ;) duuuuuuzo za młoda bo to jeszcze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale przecież...
Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale coś mi świta, że jak Brodka się z Wieczorkowskim związała to miała chyba 17 lat, a on też 31 albo coś koło tego. Co prawda im się rozpadło, ale żeby od razu twierdzić, że ze wszystkimi tak ma być... Miłość nie patrzy na wiek. Oczywiście zakładam, że między wami jest miłość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooiiaj
Taaak? To znaczy ma rozwinięte dwa balony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby za dwa lata, ale to sa az dwa lata, ona nie ma jeszcze w pelni wyrobionego zdania, ty juz jestes dojrzalym mezczyzna a ona dopiero jest w fazie dorastania, bez przyszlosci jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooiiaj
Miało być: na miejscu jej rodziców pogoniłabym cię ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaddf
Jak dla mnie to jesteś kryptopedofilem, pomyśl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agik
ja mialam 14 a on 28...bylo pieknie...pierwsza milosc...platoniczna na poczatku...pozniej bardziej odwazna,ale bez naciskania z jego strony...pokazal mi dorosle zycie...jestem mu do dzis wdzieczna,ze nie wykorzystal mojego uczucia...nie kochal sie ze mna...to bylo 16 lat temu...dzis jest inaczej,dzis czesto dziewczeta 16 letnie nie sa juz dziewicami...a u mnie?skonczylo sie po 2 latach...zostawil mnie ..presja srodowiska,ze ja za mloda...cierpialam dlugo...codziennie go widzac..po 5 latach znow on...tym razem juz do konca...caly moj...ale i tak sie skonczylo tyle,ze z mojej strony...lecz dzis wiem,ze on byl najwieksza moja miloscia...gdyby tego nie zepsul...kocham teraz i jestem kochana,ale jak slysze "nasze"piosenki...jade samochodem w "nasze"miejsca cieplo robi sie na serduchu...i jak go widze wiem,ze zaluje ze zniszczyl to a Ty autorze...no coz..zalezy co Toba kieruje i jaka jest dziewczyna...ja uwazam,ze wiek nie ma nic do rzeczy..Ty jestes dorosly wiesz czego chcesz..a ona?raczej nie...wiec moze bolec za jakis czas...zycze powodzenia i nie daj sie "zagadac"madrym doradcom...serce-to Twoj przewodnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoola
ale pojechany kolega nam sie trafił.Jak ona bedzie miała 24 lat , to on bedzie miał 40 hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agik
zoola nie zgodze sie z Toba...nie jest pojechany...mijasz czasem na ulicy przystojnych,zadbanych facetow?dalabys im 40 lat?zalezy od faceta...nie kazdy 40 latek to zgrzybilay staruszek o lasce...teraz czesto tycy zostaja ojcami a nadodatek odpowiedzialnymi,wiec nie uazam,ze jak ona bedzie mic 24 a on 40 to bedziezle...wlasnie,ze na odwrot...w seksie bedzie im natomist super bo takie uklady sa najlepsze-tak jak i mlody facet i partnerka starsza...wiecej tolerancji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoola
układy ...tak wiem . ja miałam 19 on 34, czyli identyczna sytuacja. Jaki był the end? Kiedy osiągnał 40- stke uswiadomiłam sobie , ze ma juz 40 lat i postanowiłam poszukać duzo młodszego...nie zycze autorowi takiego losu , więc niech otrzeźwieje , a dziewczynie nie zabiera młodości, bo przed nią najlepsze lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Tez Tere Fere
przeciez ona to dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.s.76
Podoba mi się pytanie zawarte w tytule:-) Czy to ma sens...? Jeszcze bym to pytanie zrozumiała, gdyby je zadał ktoś w wieku, powiedzmy, 20 lat... ale 31...? No się uśmiałam...:-) Powodzenia, bracie... Kto pyta, nie błądzi niby, ale niektórzy błądzą zawsze...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oi9 n
pytasz, czy to ma sens odpowiadam zdecydowanie nie ma to sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoola
powiem ci bracie z własnego doświadczenia. Ona nigdy nie wybaczy ci czasu , który jej zabrałeś.Skumaj to w końcu!Poszukaj w swojej grupie wiekowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×