Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacy....

ona 16 lat, ja 31 , czy to ma sens?

Polecane posty

Gość bi.........
dokladnie.. zabierasz dziewczynie mlodosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agik
zoola...a gdze milosc u Ciebie???nie zawsze musi sie tak konczyc..ja nie zaluje...do dzis mam czule wspomnienia...chociaz wiele przecierpialam przez niego teraz zrobilabym to samo co kieys...pozdrawiam Cie i zycze szczesia..ja swoje odnalazlam...a tamto?zawsze co pierwsze to najpiekniejsze,a tym bardziej co zakazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.s.76
Niektórzy, widzę, bardzo poważnie traktują temat... :-) Dla mnie jest on śmieszny. Nie wgłębiłam się jeszcze we wszystkie opinie, ale... ludzie, wystarczy przeczytać zapytanie autora, żeby wiedzieć, że nie jest to coś do rozważenia w ogóle. Bawcie się dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem bys wzial
przy tej róznicy wieku nie widze dla was zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawie my
ja mialam 16 lat a on 33 spotykalismy sie mi zalezalo tylko na tym by zrobic 'to' z doswiadczonym facetem no i na poczatku bylam z nim tylko dla seksu on domator ktory juz swoje w zyciu poimprezowal po rozwodzie no i zakochal sie ja wtedy jeszcze nie mnie nie ciagnelo az tak bardzo do imprez ale chcialo sie poszalec kiedy wychodzilam bez niego on sie wkurwial spotykalismy sie u niego bo wolna chate mial moi rodzice ze wzgledu na wiek i jego przeszlosc dowiedzieli sie o nas 3 lata pozniej kiedy bylam w ciazy kochamy sie mieszkamy razem mamy dziecko i tak minelo 8 lat teraz jest dobrze mam nadzieje ze tak bedzie zawsze ale to ja musialam cale swoje zycie zmienic dla nas i wlasciwie sobie mnie wychowal a i tak narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan X
Polskie prawo pozwala na seks z osobą mająca min. 15 lat, więc w tym przypadku to nie pedofilia. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu młode dziewczyny wychodziły za dużo starszych facetów. Moja babcia miała 19 lat gdy wychodziła za dziadka, pana w wieku 33 lat. I co? spędzili ze sobą chyba 50 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekujemy za dodana opinie po 7 latach od zalozenia topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×