Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adakamin

oszukani przez sklep outletkids.sklepna5.pl

Polecane posty

Gość adakamin

ktoś został oszukany przez ten sklep internetowy? www.outletkids.sklepna50pl Adam Karny było forum dzisiaj założone przez kogoś ale zniknęło więc zakładam drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie bo oszukanych jest dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycu38
Zamówiłem w niedzielę furbiego córce a pieniądze przelałem wczoraj.Szukałem wcześniej opini o tym sklepie ale nic google nie znalazło.Dziwiła mnie niska cena. Otrzymałem potwierdzenie zamówienia przez maila z informacją że gość towar wysyła raz w tygodniu. W moim przypadku jeszcze za wcześnie żeby sprawe zgłaszać na policję,ale coś tu śmierdzi. Na pewno mu nie podaruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie ma co Pani liczyć na to że Pani otrzyma towar. Ja kupiłam i zapłaciłam tydzień temu , dzwoiniłam koleś zapewniał że w piątek wysłał kurierem ale nistety to kłamstwo. Od poniedziałku telefony tego Pana i tej firmy są wyłączone. Oszukał dużo ludzi. Założone jest też forum przeze mnie na gazeta.pl Prosze sobie sprawdzić ile ludzi oszukał outletkids.sklepna5.pl czy ktoś kupował? powyższe zdanie to tytuł forum na gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam Pan nie Pani, jestem taka wściekła że nie widzę co czytam, ja zamówiłam wózek za 320 zł nietety tydzien temu zapłaciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycu38
Witamy i dziękujemy za zakup w naszym sklepie!  Paczka zostanie wysłana w przeciągu 7 dni od dnia zaksięgowania wpłaty (paczki wysylane są raz w tygodniu).  Na wpłatę czekamy 48h od chwili zamówienia. Po upływie tego czasu zamówienie jest automatycznie anulowane. Proszę dokonać wpłaty na dane: 22 1240 6986 1000 0000 0456 1398 OutletKids PHU Adam K.... ul. Og..... 5 14-520 Pie...żno W tytule przelewu powinny znaleźć się - Imię, Nazwisko, Adres mailowy. Pozdrawiam Zamówienie numer: 81 Zamówione towary: Nazwa (ID) Cena (PLN) Ilość Hasbro Furby Boom Sweet - Blue Waves Wersja Polska 104.55 1 Forma zapłaty: przelew Dostawa: Przesyłka Pocztowa (15.00 PLN) Całkowity koszt: 119.55 PLN. Oto mail który otrzymałem od sklepu po zakupie. Nazwisko zakropkowałem specjalnie( chodzi o ustawe o danych osobowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aphassan
Właśnie wróciłam z policji, zeznanie złożone, dowody przedłożone, będą drania szukać! Wszystkim radzę zrobić to samo, im nas więcej, tym lepiej. Zauważyłam, że numery konta do wpłat są też różne. 1 z forumowiczów na innym portalu pokazał swój, ja mam inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak napisała aphassan trzeba zgłosić to na policję, im więcej zgłoszeń tym gorzej dla oszusta. Na pozew zbiorowy przyjdzie czas, na razie policja musi ustalić prawdziwe dane oszusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod tym adresem zarejestrowana jest forma transportowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lud
Ja tez jutro zamierzam to zgłosić. Co trzeba wziąć ze sobą poza potwierdzeniem przelewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maile ze slepem , korespondencje , nr telefonów tego pana miał 2 numery jeden na OLX na którym ogłaszał sklep a drugi na swoim sklepie, powiedzieć że codziennie na stronie sklepu był inny nr konta bo okazuje się każdy płacił na inny nr konta, Podać że są zgłoszenia na innych komendach np w Słupsku, Gdańsku, w Otmuchowie, we Wrocławiu, żeby sobie sprawdzili , nr strony sklepu internetowego a przede wszystkim że był założony na serwerze sklepów o nazwie sklepna5,pl. Powiedzieć również żeby zwrócili się do OXL ponieważ oni chętnie udzielą info policji gdyż zabezpieczyli dane które posiadają. Wspomnież że na tym adresie zarejestrowana jest firma transportowa Piotr wiesław elbruda chociaż oni i tak to wszystko oleją bo ja takie wrażenie odniosłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11111
ja też jestem oszukana masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maładarieczka
Ja dzisiaj zgłosiłam ,na dzień dzisiejszy 60 osób zgłosiło :( mam nadzieje ze dorwą gościa i otrzymamy swoje pieniądze , ale wolalabym żeby nam wszystkim kupił to co zamowilismy i wysłał towar większe straty by miał chociaż materialne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11111
ja jutro na policję idę co trzeba przedstawić i do jakiego działu się kierować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladarieczka
Ja wzięłam potwierdzenie przelewu potwierdzenie złożenia zamówienia i cała pocztę dotycząca zakupu nr tel sprzedającego zrzuty ekranu sklepu i zrzuty z forum i oczywiście dowód osobisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeusz z Lublina
Witam Ja również przymierzałem się do zakupu na outletkids_sklepna5_pl. Złożyłem zamówienie, ale nie zgodziłem się płacić z góry, więc nie straciłem pieniędzy. Znalazłem inną mocno tanią firmę, która mi się skojarzyła: spaceraczki_pl numer NIP podają w regulaminie, a można sprawdzić go potem tu: stat_gov_pl/regon/ (czy to coś daje?) (Data rozpoczęcia działalności ** 2014-09-15 ) Czy ktoś rozpozna po głosie, dzwoniąc do tej firmy, czy to nie ta sama osoba ? Jak zweryfikować wiarygodność spaceraczki_pl ? PS "_" zastępuje "."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja znalazł swiathasbro.pl i tez b. Podejrzanie tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11111
ja też już zgłosiłam na policję ciekawe czy coś z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep www.spaceraczki.pl to ten sam facet oszust co miał www.outletkids.sklepna5.pl to ta sama osoba, swoją drogą szybko wziął sie za następne oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11111
byłam też z tym na policji z tymi spaceraczkami ale musi być ktoś poszkodowany przez sklep na razie nic nie mogą zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11111
zgłoście to u siebie na policji może was potraktują lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta31
Witam, niestety sklep www.swiathasbro.pl to ten sam oszust.Zamówiłam towar 23.09.14 a dziś już nie odbiera telefonu i nie istnieje podana wyżej strona sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11111
zgłaszajcie to wszystko na policję i podajcie też te inne sklepy, że są inni oszukani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swobodna
Ja juz dwa razy byłam na komendzie. Jak usłyszeli z czym przyszłam przesunęli mnie na inny dzien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11111
mam nadzieję ze go dorwą - mnie policja powiedziała ze dochodzenie potrwa ok 10 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby z Warszawy - na jakie posterunki poszliście ? Chciałabym zeby chociaż przyjęli zgłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycu38
Niestety jeżeli tego śmiecia znajdą,a nie będzie miał już tej kasy,a napewno jej miał nie będzi,to i tak nici z odzyskania kasy. Kiedyś gówniarz włamał mi się do samochodu ,rozwalił przy tym zamek i skradł radio za 700 zł.zgłosiłem to na policje i po 2 miesiącach przyszło mi pismo że złapali delikwenta,przyznał się do winy, na wizji lokalnej pokazał nawet jak to zrobił,i że już siedzi ale radia już nie miał . Jedyne co to podano mi jego dane żebym założył sprawę cywilną o to żeby naprawił mi szkody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pięknie,zakupiłam dla córeczki furby boom-wymażone. olx.pl-swiathasbro.pl :pan odebrał tel.przed zakupem,udzielił info. wydawało się wszystko wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swiathasbro.pl-oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwniacy z was :P wiadomo, że jak jest bardzo tanio i gość nie chce wysłać za pobraniem to oszustwo murowane. ja nigdy nie wpłacam komuś kasy na konto, zawsze zamawiam za pobraniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×