Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adakamin

oszukani przez sklep outletkids.sklepna5.pl

Polecane posty

Gość gość
Ja zostałam oszukana przez spaceraczki na kwotę 710 zł ryczeć się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na oxl chcą historie i od ogłoszenia najlepsze jest to ze jak z historii wyciąga się link z ogłoszeniem to przekierowuje na stronę z bieżącymi ogłoszeniami a po tym ani śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11111
zgłaszajcie to wszystko su......wysyn zarabia na oszukiwaniu dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o spaceraczki ja mam iD ogłoszenia na olx jednego z wózkow więc mogę podać. Spaceraczki w tym samym dniu w którym został utworzony sklep zgłaszałam do wszystkich możliwych komisariatów, wojewódzkiego, w Andrychowie że to prawdopodobnie ten sam oszust co www.outletkids.sklepna5,pl. Chciałam uchronić inne osoby przed tym oszystem żeby policja jak najszybciej zablokowała podejrzaną stronę ale niestety moje wysiłki poszły na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11111
ja tez to zgłaszałam na policji ale nic z tym nie zrobili widocznie złodzieje mają w tym kraju większe prawa niż uczciwi ludzie.... smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to zauważyłam , tyle nas sie zebrało a nic z tego jak nie chcą nawet nas wysłuchać , moze po prostu trzeba wkroczyć na ścieżkę czystego zarobku jesli to nie jest karalne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
Ogólnie na OLX trzeba strasznie uważać. W dziale "praca" jest drugi oszust który oszukał podobno ponad 80 osób. Jego ogłoszenia są do dzisiaj, a pierwsze się pojawiło w 2012Przedstawia się jako pracodawca i oferuje np: prowadzenie sklepu internetowego, call center, prace biurowe- rozliczenia przez internet. ale chce dane osobowe - adresowe i pesel ( czasem o skan dow. os.) i prosi o przelanie 1gr z waszego konta na swoje. Jak to zrobicie to na wasze nazwisko w alior banku przez internet zakłada konto bankowe i bierze na nie pożyczki w internetowych chwilówkach. Współczuję ludziom których oszukał, musieli walczyć o umorzenie nie swoich długów... Możliwe, że to jakaś szajka oszustów i obie sprawy mogą być powiązane z sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W głowie się nie mieści... A strona dalej działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia1305
Jestem w szoku!!!W zeszlym tyg zamowilam na spaceraczki pl wozwk za 600 zl i nic. Czy juz go naprqwdw niw otrzymam??? Maz mnie zabije!!! Ale bylam glupia i naiwna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie otrzyma Pani , nawet proszę się nie łudzić . prosze zglosić się na policje choć to i tak nic nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia1305
Jak ostrzec innych aby nic nie kupowali u tego faceta??? Ja dojsc do siwbie nie moge ze tak oszukuje male dzieci. Ale wierze ze dobro powraca tak samo i zlo ktore ten czlowiek nam wyrzadzil odbije siw na min!!!Nawet szybciej niz mysli!!!Moze nie zostanie ukarany przez policje ale przez los na pewno!!!Bo jak mozna ograbiac dzieci nie ma nic bardiej ochydnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na tej stronie,wszystko tylko na przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11111
czy policja coś w ogóle robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te bobowozy to na 100 % ten sam oszust , na to wygląda że policja nic nie robi, oszusta mieli podanego na tacy i co i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można łatwo sprawdzić nr konta na który trzeba wpłacić pieniądze za wózek , jeżeli konto jest na karte przedpłaconą to oszust na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11111
ja myślę ze to chyba jakiś idiota i go złapią bo jak my go znajdujemy to policja może też go znajdzie.... przynajmniej by asortyment zmienił a on cały czas bazuje na tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. oszustwo. my z żoną zakupilismy wózek. niestety dalismy się nabrać. sprawa trafi na policję. widzę że jest trochę oszukanych osób. raczej nie ma co liczyć na odzyskane pieniądze, ale zgłosić trzeba. nie podaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoxxx
rowiez zostalam oszukana przez ten rzekomy sklep w kwcoie 300 zl za wozek quinny zapp xtra. sprawe zgłosiłam juz dawno na policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na Facebooka wszystkie zainteresowane i poszkodowane osoby, w jednym miejscu będzie łatwiej się zorganizować --> facebook/Oszukani na outletkids.stronana5.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11111
coś u mnie na fb nie wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę podać całego linka, może po nim wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×