Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeteria kafffeteria

PALENIE PAPIEROSÓW -ICH WPŁYW NA URODĘ

Polecane posty

Gość kafeteria kafffeteria

cześć, dziewczyny wszyscy trąbią, że palenie papierosów ma bardzo negatywny wpływ nie tylko na zdrowie, ale tez na urodę żółte zęby, zmarszczki, pożółkłe paznokcie waszym zdaniem to prawda?! powiem Wam, że ja palę od 7 lat, jakieś 5-8 papierosów dziennie niczego takiego nie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja bratowa jest bardzo
zniszczona, nie wiem czy bardziej papierosy czy solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trololol
mi zawsze wyskakują takie małe żylaki na czole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOKOszka77
bo ty tego nie widzisz. Ja obserwuję wiele osób palących i widać wyraźnie poszarzałą, zmęczoną twarz, lekko żółte zęby a już nie wspomnę o smrodzie, którego nawet perfumy w 100 % nie zniwelują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEZ PAPIEROSY FATALNA CERA
Paliłam ponad 20 lat i wiem co piszę.Odkąd rzuciłam palenie widzę poprawę.Twarz nie jest szara, ładniejsza cera, nie śmierdzę papierosami.Palenie jest już niemodne.Jestem szczęśliwa,że nie wydaje kasy na fajki i mam lepsze samopoczucie.Za parę dni dwa lata odkąd nie palę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vagina morszczuka
sraty taty kazdy tak powie kto rzucil. A ja pale i wygladam 100 razy lepiej niz te niepalace kuchty. Niektore oczywiscie, ale nie ma reguly. Regula jest dbanie o siebie o higiene. Branie tablet anty gorzej wykancza organizm kobiety, a sie o tym nie mowi. Bo chca sie pieprzyc to sie truja dla tych durnych ogrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiii
vagino morszczuka, rzecz w tym, ze seks jest czyms naturalnym normalnym a palenie nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjhtt67
Dziwne, ja palę od 16roku życia, mam 28 lat i wszyscy mi ciągle gadają że wyglądam na góra 22 lata do tego żem cholernie przystojny facet więc wydaje mi się że to po prostu od człowieka zależy.Owszem papierosy przyczyniają się szybszego starzenia skóry ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vagina morszczuka
jakii to sie pieprz bez pigul wtedy pogadamy. Palenie i chlanie wykancza urode to fakt ale samo palenie od czasu do czasu...trochu mniej. Przyznam wam szczerze ze jakos wiosna rzucilam na 2 miesiace palenie i moj wyglad mnie wnerwial. Owszech smrod dymu mi przeszkadzal, ale na gebie zrobilam sie jakas opuchnieta po rzuceniu, chyba ze to jakas faza dochodzenia organizmu do siebie. Wyskoczyly mi jakies pryszczole no i sie wnerwila i siegnelam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benek gruby.w
trujta się dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiii
nie biore żadnych piguł. Są inne metody antykoncepcji :P ale nie rozumiem po co wyskakiwac z pigułami w temacie o paleniu? :D a palaczki wyglądają staro, szczególnie po 40 i to fakt. nie znam żadnej atrakcyjnej nałogowej palaczki po 40, niepalące za to znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vagina morszczuka
bo to wyniszcza organizm a co za tym idzie wplywa na wyglad kobiety a skoro jestes facetem to dlatego nie rozumiesz. Niektore po pigulach tyja jak maciory bo piguly zatrzymuja wode w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vagina morszczuka
aaa i znam atrakcyjna nawet po 70 Marysia Czubaszek.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiii
w ogóle jak trzeba miec zrytą banie, zeby facetów uprawiających seks(jakiś 90% dorosłych mężczyzn) nazwać "durnymi ogrami" :D co za okreslenie :D twój ojciec to też "durny ogr"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vagina morszczuka
moj nie ale twoj na pewno skoro mu sie nie udalo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PALACZE WYGLĄDAJĄ STARO!
Nikt mi nie powie że osoby palące mają superowy wygląd,zwłaszcza kobiety.Człowiek ma wyobrażenie jakby pocałował popielniczkę.Mają szarą cerę i cuchną fajami na odległość.Ale doskonale rozumiem palące panie.Trudno jest rzucić palenie więc nie mają nic na swoja obronę.Nie widziałem żeby osoby palące miały ładną cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiii
czyli co, według ciebie lepiej żeby wszyscy zachowali celibat, ale za to palili papierosy zamiast brac pigułki i uprawiac seks? :P wyjasnij mi swoje poglądy, sa pasjonujace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vagina morszczuka
ojej spodziewalam sie chamskiej riposty a tu tak wesolo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiii
no odpowiedz na moje pytanie :D ci co uprawiają seks do durne ogry i grube maciory i kuchty po pigułkach, nie to co te palące piękne dziewice, tak jak ty - tak uważasz tak w skrócie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vagina morszczuka
oj nie, nie uogolniaj, wiesz ze nie to mialam na mysli. Jesli mowimy o wplywie czegos na urode, jak w temacie, wiec mowie ze nie tylko papierosy maja na to wplyw a raczej na jej brak. Milo sie gawedzilo ale musze spdadac do wyra, wolaja mnie...bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia_85
Jeszcze zauważysz. :) Jeżeli masz ok. 20 lat to zmiany te mogą jeszcze nie być zbyt widoczne. Wszystko wychodzi po latach. Takie są fakty! Zresztą ja widzę u swoich palących koleżanek negatywne zmiany, właśnie żółte zęby nawet z brązowym nalotem, żółte paznokcie, brzydką cerę itp. Także nie masz co się łudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twerwtr
Trzeba być idiotą żeby palić! To nie ma absolutnie żadnego sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wdaje ze jak ktos
pali paczke dziennie to po 20 latach bedzie negatywny efekt ale jak kobietka popala kilka cieniutkich papieroskow, to raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trabalo
Jak ze wszystkim, nie ma sprawiedliwości na świecie. Mam kumpelę, która kopci jak parowóz od 7 klasy podstawówki, ma 40 lat, jest szatynką i ma jasną cerę. Nikt nie posądziłby jej o palenie, gdyby nie to, że non stop fajkę trzyma w ręku. Jeszcze geny mają coś do powiedzenia. Żadnej zmarszczki na twarzy, cera jasna, świetlista, błysk w oku i sznur adoratorów (ostatnio połowę młodszy). Lecą chłopaki jak pszczoły do miodu(nie żeby każdy skosztować mógł, żeby nie było, że łatwa, czy coś). Ale dba o siebie dziewczyna. Od piętnastu lat filtry wysokie, kuracje kwasami regularnie, nigdy solarium, żadne bezsensowne opalanie i efekt jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nigdy nie paliłam ale obserwując moje koleżanki czy osoby w rodzinie,które palą wyglądają dużo starzej niż osoby niepalące.Jak ktoś ma 20 lat to takiej różnicy nie ma ale już koło 40-ki to palące osoby wyglądają na 60+.Bruzdy,okropna cera,smród z buzi papierosami,zachrypnięty głos,inny zapach skóry,żółte zęby i paznokcie.Mój facet też palił ale podałam mu taki argument,że rzucił niemal od razu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtamojtm
glownym efektem palenia jest zwezenie naczyn krwionosnych w obrebie twarzy do powoduje jej niedotlenienie,niedozywienie wiec i wyglad sie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vagina morszczuka
tallalana to bys sie zdziwila jak wygladam a mam kilka lat do 40 i zapewniam cie nie jest to 60+ :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorooowwa
łeee, ja tam efektów nie widze, pale 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×