Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeteria kafffeteria

PALENIE PAPIEROSÓW -ICH WPŁYW NA URODĘ

Polecane posty

Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebleeee
od palących śmierdzi bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustinQa1
Paliłam 5 lat i rzuciłam dzięki epapierosowi, stopniowo odstawiłam nałóg i wcale nie utyłam. Ale skórę miałam żółto - szarą. Wtedy tego nie widziałam, dopiero kiedy rzuciłam :/ Miałam w sumie 2 takie urządzenia, ale ten był zdecydowanie lepszy http://www.epalacz.pl/pl/p/E-papieros-E-MOD-900mAh/935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jakiś czas temu namówiłam mamę by rzuciła palenie i po dziś dzień mi dziekuje za to :) kiedys sie o to ostro klocilysmy, ale bylo warto. A ostatnio nawet w lux medzie są bezplatne badania tomograficzne dla palaczy i ją zabrałam to też się cieszyła, bo na szczęście wszystko ok wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia palila cale zycie. Ma 78 lat, a jest okazel zdrowia, wyglada na nie wiecej niz 60. Znam tez dziewczyne, ma cos ok 35 - 40 lat, pali doslownie co 20 minut, a wyglada na dwudziestke, cere ma sliczna, zadna szara, zebow zoltych tez chyba nie. Niektore co w zyciu fajki w reku nie trzymaly potrafia wygladac staro. moze i to truje, ale takie gadanie, ze to zawsze niszczy cere, a kazdy palacz bedzie mial raka to takie sranie w banie. Kazdy robi co chce, a wam gowno do tego. Ja tez popalam, choc nie codziennie, zmarszczki mam takie same od kilkunastu lat, ogolnie juz jako nastolatka wygladalam tak sobie i w d***e mam, piekniejsza nie bede. Ogolnie mam zdanie ze jak ktos chce palic, pic, i cpac, to niech to robi, jak mu sprawia przyjemnosc to o to chodzi. Nie chodzi o to zeby byc menelem na srodku ulicy( nie kazdy tak konczy, uwierzcie mi), ale lepiej zyc krotko i miec jakakolwiek przyjemnosc z zycia, niz dlugo i sie meczyc nie mogac odreagowac. Ale jak ktos umie byc szczesliwy bez uzywek, to zazdroszcze i ciesze sie, bo nie oszukujmy sie - nie wiele osob potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka

ja pale od kiedy pamiętam tak naprawdę, jestem mocno w to wkręcona, nie umiem zrezygnować z tego. Pale też sporo... Moja skóra w pewnym momencie poszarzała, kto pali ten wie... a ja zawsze chciałam zdrowo wyglądać... wiem papierosy i zdrowie wygląd, ale no tak chciałam i mezoterapia igłowa w klinice Dethloff mi to dała. Koktajl który mi podano, zrobił z moją cerą cuda. Skóra nabrała znów blasku a ja nadal mogę palić! haha! Kocham życie i klinikie Dethloff, co by się nie stało oni pomogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wystarczy o siebie dbać. Papierosy nie są główną przyczyną brzydkiej urody. Jeżeli jesteście palaczkami tak jak ja to zajrzyjcie na stronę trafikajoker.pl Tam znajdziecie spory wybór ciekawych akcesoriów tytoniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×