Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po raz 3 zostanę mama

Polecane posty

Gość gość

Kto ze mną ? Czy planowalyscie to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwie córki i marzę o jeszcze jednym,ale po pierwsze jestem po 2 cc i muszę swoje odczekać,po 2 nie mam za bardzo warunków na 3 i niewiem,czy coś z tego będzie.Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie :) Wczoraj dowiedziałam się, że jestem w trzeciej ciąży, szczerze - nie planowaliśmy. Najśmieszniejsze jest to, że o poprzednie ciąże długo się staraliśmy, a tutaj raz (dosłownie raz!) się nie zabezpieczyliśmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję,ja dawno ,dawno temu wierzyłam,że będę jak moja babcia miała 3 synów :) a nie mam dzieci w ogóle :( no i teraz to nawet trochę późno na takie plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam trojeczke.nie planowalam wiecej niz dwoje jednak zycie zdecydowalo I w drugiej ciazy dalo moje kochane coreczki blizniaczki :) pracy duzo ale jest coraz latwiej bo w koncu Rosna ;) juz 7 miesiecy ;) I zyje I Ty przezyjesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję wam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy otoczenie też będzie tak życzliwie reagować.. Teraz nie w modzie są rodziny większe niż 2+2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak model rodziny może być w modzie?a co kogo obchodzi reakcja otoczenia?niech każdy patrzy na siebie,a nie na sąsiada :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co tyle plodzic?a czy bedzie praca dla tego dziecka?Nie napewno pojedzie do Uk.za praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no gratuluje skoro sie cieszysz-ale stac was na to?? 1 dziecko to jest skarbonka bez dna, a co mowic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało kogo stać,ale dzieci sobie narobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie rodzic tyle bach'''orow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarlett my też o drugie długo staraliśmy się a teraz nie planowane i klasyczna wpadka . Miałam zostać przy dwójce bo mam już 8 latka I 16 miesięczna córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba jechac do UK.zostanie ksiedzem i bedzie okradal chrzescijanow i molestowal ich dzici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to pytanie do mnie - nie wiem, co rozumiesz przez "stać kogoś na coś". Jeśli masz na myśli podstawę czyli jedzenie, ubrania, zabawki, dodatkowe zajęcia itd to tak, stać nas. Jeśli chodzi Ci o to, czy będziemy w stanie kupić każdemu dziecku mieszkanie, to nie, na pewno nie będzie nas stać. Autorko jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo nie stac na te bachory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata86
Ja tez mam trojke,7 lat,4 i pol oraz 3 latka. Jest mi tak ciezko nieraz,ze nie wiem w co rece wlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarlett jestem który u Ciebie tydzień bo u mnie 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j bogaczko od siedmiu boleści. Autorko Gratuluję. Ja mam dwójkę. Warunki bez rewelacji alw dobre. Dzieci najedzone, ubrane, na wakacje raz w roku pojedziemy. Fakt faktem mieszkania im nie kupimy. Gratuluję słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mnie stać nie do końca miałam inne plany ale skoro tak jest to po woli oswajam się z tą myślą i pewnie niebawem zacznę się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22.46 dziękuję ;) Ja się martwię bo nie mamy łatwych warunków ale i Bogu dziękuję za kolejne dzieciątko . Miesiąc temu mój szwagier zginął w wypadku i wiem już że dzieci nigdy za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dokładnie, nie pamiętam daty ostatniej miesiączki, tzn mam dwie wersje :P Ostatnio miałam dużo na głowie i zupełnie przegapiłam termin miesiączki, co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło. Sądzę że 6-7 tydzień, dokładniejszy wiek ciąży określi pewnie dopiero lekarz.. Powiedziałaś już komuś o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje :) taka wpadka, jak nie ma tragedii, że będzie kolejne to fajna sprawa :), a jak się planowało kiedyś kolejne to już rewelacja :) my planujmy drugie, niby jest luz, a tu miesiąc za miesiącem, jak ciąży nie było tak nie ma, niestety takie że tak powiem świadome starania obciążają mnie psychicznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas jest troje (brat 16, ja 15, siostra 5). Na pieniądze nie narzekamy. Chodzimy w Levis'ach, ja z bratem mamy iPhony, on jeszcze ma MacBook'a, siostra ma iPad'a. W domu mamy 3 telewizory. Dom też niczego sobie - 3 łazienki i 5 sypialni. A w domu jest 5 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż wie i rodzice ale dziś byliśmy na ślubie wszyscy nam gratulowali czyli teść papla rozgadal po rodzinie bo dostał pod choinkę buciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty już powiedzialas komuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×