Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po raz 3 zostanę mama

Polecane posty

Gość renata86
do Scarlett. Najwiekszy problem mam z organizacja,zawsze jak cos zaczne robic to jedno chce pic,drugie jesc itp. oraz to,ze najstarsza i najmlodsza zyja w zgodzie,lubia sie i tp. a z srodkowym synem obydwie zawsze sie kloca,bija itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 22:50 - my nie planowaliśmy, nie powiem że nie byłam w szoku, ale zaczynam oswajać się z tą myślą. I masz rację, psychika odgrywa ogromną rolę, wiem sama po sobie - dwa lata starań o starsze dziecko (wszystkie badania), dwa lata starań o drugie (zaszłam w cyklu, w którym nie miałam żadnej nadziei), a tutaj RAZ bez zabezpieczenia wystarczył :P Ja póki co powiedziałam tylko mamie, no i oczywiście pierwszy dowiedział się mąż. Trzeba będzie zmienić niektóre plany, jakoś to wszystko poukładać, ale mimo wszystko wiem, że damy radę. Pamiętam, jakim koszmarem były dla mnie starania o dzieci, jak zazdrościłam kobietom, które bez trudu zachodziły w ciążę. Może dlatego cenię nowe życie. Uciekam spać, życzę powodzenia wszystkim mamom i tym, które dopiero nimi zostaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcc
Ja tez jestem w 3 ciazy,obecnie 23 tydzien, ciaza nieplanowana, na poczatku szok ale teraz juz tylko spokojne oczekiwanie A reakcje otoczenia rozne,ale mam ich gdzies,stac nas na to dziecko od nikogo nic nie potrzebuje wiec nauczyllam sie olewac tych niezyczliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scarlett to ja autorka a masz jakies objawy ? bo u mnie luz poki co zero mdlosc****ersi nie bola podbrzusze czasem troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stać czy nie stac to innych nie powinno obchodzić. Bo nikt wam do portfeka dokladac nie musi. Pracuja wasi mężowie. Wy praciwalyscie wiec podatki sie na cos niech przydadza. I to mowi mama jedynaczki. A nie wielodzietna. Ludzie za bardzo wchodzą w cudze życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko - u mnie też nie ma mdłości, ale pewnie jeszcze będą (w poprzednich ciążach źle się czułam), pobolewa dół brzucha i piersi - dokładnie tak, jak w poprzednich ciążach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlkarlkarla
Ja też mam już trójeczkę i nie rozumiem osób, które mówią, że to za dużo. Czemu?! Jak ktoś ma pieniądze i miłość to może przecież. Moje dzieci były zaplanowane i wszystkie specjalnie też są z grudnia. Syn - 12 lat, syn - 6 lat, córka prawie miesiąc. Różnice co sześć lat też zaplanowałam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scarllet ty chyba rodzilas w listopadzie 2011 co ? Ja tez :) Ania 23l:D tez jestem w 3 ciazy 20 tydzien zaczynam jutro :) pozdrawiam I zycze milej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja wam zazdroszczę :( też chciałabym zostać matką po raz 3 - mam już 14-letniego syna i 6-letnią córkę. Ale mąż nie chce więcej dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję i również zazdroszczę ja mam dwójkę, żałuję że kilka lat temu nie zdecydowałam sie na trzecie, teraz mam juz prawie 40 lat i zbyt duża różnica wieku byłaby miedzy dziećmi już. Poza tym przeraża mnie ciąża i poród :) znów do tego wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam czwórkę dzieci :-) . Może nie mam 5 pokoi i 7000zl miesięcznie , ale ogromną miłość do dzieci. Nie brakuje im jedzenia i wielu innych rzeczy. Mam 29 lat. Do 35 lat planuje kolejne i chyba ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulinka to Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 dzieci i w tym roku kończę 35 lat. Chciałabym mieć jeszcze 1 dziecko, ale jakoś nie mogę się zdecydować. Napiszcie, co sprawiło, że się zdecydowałyście na 3 dziecko? W jakim wieku je urodziłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my czekamy na 3 zaplanowane i wyczekane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×