Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iwuusia

Pomocy !!!

Polecane posty

biore tabletki antykoncepcyjne i mam problem współżyłam z moim chłopakiem (miesiąc razem) w dni płodne po 3 dniach dostałam plamienia i tak z tydz one były poszłam do ginekologa i powiedzial ze to miesiaczka ale po 2 tyg zaczełam zle sie czuć mdli mnie piersi mnie bolą, boli podbrzusze,jajnik od czasu do czasu boli, boli kręgosłup, często chodzę oddawać mocz zrobiłam test ale wyszedł negatywny.. powinnam dostać miesiączke to nie dość ze spóźniła się o 3 dni to jeszcze 2 krople poleciały i tyle... Co się dzieje czy jestem w ciąży ??? proszę o pomoc ps. chłopak ani raz nie doszedł we mnie ale robiliśmy to kilka razy pod rząd on się tylko wycierał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno nie rozumiem co ty piszesz dni plodne ?a bierzesz pigulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj co Ty napisalas.Jakie dni płodne podczas brania pigułek.Nawet nie znasz podstaw antykoncepcji hormonalnej.Nawet nie wiesz kiedy i ze w ogóle wystepuje krwawienie z odstawienia.Nawet ciezko odpowiedziec ci bo nie wiadomo za bardzo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to że po 14 dniach od miesiączki miałam dni płodne i współżyłam z chłopakiem do 3 dniach zaczełam plamić i tak było tydzień teraz gdy mam przerwe nie mam miesiączki a mam mdłości boli mnie podbrzusze kuje jajnik i ciagle chodze do wc.. po za tym gdy brałam tabletki rano to po paru min dostawałam biegunke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ty masz lat dziewczynko? jakie dni plodne i jaka miesiaczka jak stosujesz pigulki anty , o co ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog nie wytłumaczył? Sama nie doczytalas? Stosując tabletki antykoncepcyjne nie ma się normalnych cykli. Nie występują dni płodne, a krwawienie to nie miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego nie mam okresu ciągle mnie mdli boli brzuch ciagle chodze do wc zmienia mi sie humor co chwile???? nigdy tak nie mialam i moge byc w ciazy... Lekarz powiedział żebym uważała bo nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zebys uwazala czyli co mial na mysli ? ty piszesz jak mala dziewczynka to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bralas pigulke, dostawalas biegunki i nie wiedzialas ze tabletka nie zdazy sie wchlonac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo prawdopodobne ze jestes w ciąży skoro po kilku minutach od przyjecia pigułki wystapiła biegunka. Masz internet to dlaczego nie dokształciłas sie na temat antykoncepcji która stosujesz.Skoro nie wystapilo krwawienie z odstawienia to stawiam jednak na ciąże. Ale jak wystepowały te biegunki trzeba było udac sie do gina i tabletki zamienic na plastry antykoncepcyjne i tu biegunki ani zadne wymioty nie osłabiaja antykoncepcji. A teraz zrób test i napisz jak wyszedł,tak z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test wczoraj rano i byl negatywny ale poszłam na bęte zobaczymy w pon co wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te tabletki przepisal mi endokrynolog termin do niego mam dopiero na marzec teraz nie dostane sie tam ale jak bede w ciazy to bedzie musiala mnie przyjąć bo musi mi tabletki zmienic na cukrzyce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×