Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gadkaszmatka

Poznałam faceta po 40,po 2 rozwodach z 3 dzieci

Polecane posty

Gość gadkaszmatka

Poznałam faceta po 40 tce,ma 2 małżeństwa nieudane za sobą,każdą zostawiał bo coś mu nie pasowało,z pierwszego małżeństwa ma dwoje dzieci,z drugiego jedno,jest fantastyczny tylko nie wiem czy się w to pakować,ja mam 38 lat i jestem panną,nie mam dzieci,on zapewnia mnie,że nie ma szczęścia do kobiet ale ze mną planuje przyszłość.Powiedzcie co o tym myśleć,martwi mnie też fakt,że nie ma kontaktu z dziecmi,zwala to na byłe żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie z nim spokój pewnie każdej to samo gadał wyrodny ojciec nie widuje sie z dziećmi ! znajdź sobie porządnego bezdzietnego z tob,a zrobi tak samo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadkaszmatka
Dodam,że z pierwszą był 11 lat,zostawił ją dla drugiej a z drugą był 9 lat,nie wiem sama,zależy mi na nim,tylko ta przeszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug wszelkich obliczen z toba bedzie 7 lat, zadnych dzieci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że też ci zrobi dziecko i po jakimś czasie zostawi taki facet się nie zmienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadkaszmatka
A możliwe jest,że trafiał na nieodpowiednie kobiety?Z pierwszą żonż to była wpadka ale z drugą był 4 lata i zdecydowali się na dziecko,jestem w rozterce.Czy zna ktoś taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trafiał na nieodpowiednie kobiety - i tak w życiu bywa. Ale ja bym się nad nim zastanowiła. Olał własne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpadka i był z nią tyle lat ? pewnie ją zdradził z t,a drugą a ty rozbiłaś małżenstwo tej drugiej NA NIESZCZĘŚCIU INNYCH SZCZĘŚCIA NIE ZBUDUJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zapewne jest biedny bo ma wydatki na dzieci, bajeruje cie ,on nie nadaje sie do zycia!! spytaj sie jego poprzednich kobiet co mysla o nim ;a potem przekonaj sie czy to jest prawda!!! ale nie dorob mu 4-tego bachorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno uciekaj, dziwne że kobieta 38letnia jest taka naiwna. przecież od razu widać że ten facet to kompletne zero. Ciebie też zostawi jak mu się znudzisz, tak samo jak potraktował swoje byłe żony. Poza tym co za debilne gadanie, że pierwsza żona z wpadki... jak mnie smieszy takie gadanie. Skoro się z nią pieprzył to chyba był świadomy tego że może zajść w ciążę? więc niech nie pieprzy bzdur, że to było małżeństwo z wpadki, bo nikt mu do wyra z nią iść nie kazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadkaszmatka
on nie utrzymuje kontaktów z byłymi żonami,z dziećmi a nawet z własną rodziną,dziwne to trochę,nie rozbiłam jego małżeństwa,był miesiąc po rozstaniu z tą drugą,to taki ciepły miły facet,naprawdę ciężko mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idź do niego jak tak imiły i ciepły po co pytasz o radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadkaszmatka
Jestem trochę ogłupiała,jesteśmy razem już 2 miesiące i jest fantastycznie tylko ta przeszłość mnie nurtuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahhha ciekawe jak cie wyprostuje ,jak anwet jego rodzina z nim nie ma kontaktu,na tulipana miw yglada ,i na to zte ma wiecej dzeici i ex zon.-) TWOJA SPARWA T%Y DAJESZ I DASZ JESZCZE TOPIKI; JAKS IE GO POZBYC Z ZYCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadkaszmatka
Czy zna ktoś podobny przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara i głupia :) stara 40letnia babo, na początku znajomosci każdy facet jest fajny, sympatyczny cud miod, dziwne że tego nie wiesz tepoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadkaszmatka
Może i jestem tępa i naiwna ale mam już swoje lata i też zależy mi na założeniu rodziny,chce mieć dzieci ale czy on jest odpowiednim kandydatem?A co jeśli naprawdę zle trafiał,aż trudno uwierzyć,że może być złym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 letnia stara panna chce rodzine i dzieci, po co ci to w tym wieku, pieska sobie kup... na dzieci to ty juz za stara, a męża w tym wieku też cięzko znaleźć, bo faceci wolą mlodsze, poza tym jest ich mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadkaszmatka
Napiszcie coś bo wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to bądź z nim, może będziesz mieć szczęście i zostaniesz jego ostatnią żoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadkaszmatka
Może i on w końcu zechce się ustatkować,mam nadzieję,z drugiej strony to jest 3 dzieci,alimenty i inne wydatki,narazie jest sielankowo.Może on jest po prostu nieodpowiedzialny,nie znam na razie jego znajomych na tyle,żeby kogoś o coś pytać,nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki fantastyczny,ciepły,nie ma kontaktu z własnymi dziećmi a jego byłe żony to na pewno złe kobiety były no i poznałaś go dwa miesiące temu,aha i masz 38 lat :) ......normalnie jak to czytam to mi słów brakuje Jeśli Twoim zdaniem to facet który zasługuje na uznanie( tak wynika z tego co piszesz ) to bierz go w końcu jak by nie było nie ważne jaki jest facet,ważne by był ;) Myśle,że jesteś zdesperowana no i zegar biologiczny tyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadkaszmatka
Mam wrażenie,że pali za sobą mosty,mało o tym mówi,zdaję sobie sprawę,że to wygląda nieciekawie ale są przecież ludzie po nieudanych związkach,tylko myślę,że on nie będzie chciał już mieć dzieci,nie wiem co robić.Jest zupełnie sam poza kilkoma znajomymi i to głównie z pracy,może to jakiś psychopata z wyglądem misia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadkaszmatka
Napiszcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co mamy napisać? juz pisały wyzej dziewczyny co o nim myslą, a ty swoje, czego oczekujesz? chcesz zeby ktos powiedział ci, ze wam się uda, ze masz spróbować:) A nie ma na to gwarancji, nie wiadomo co moze się wydarzyć. Mogło mu nie wyjść 2 razy, no dobra załóżmy że miał pecha, trafiał na nieodpowiednie kobiety, bywa i tak. Ale niepokojący jest brak kontaktu z własnymi dziećmi i dla mnie z tego powodu byłby facet skreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30plus
Kobieto ty masz 38 lat, chcesz założyć rodzinę, facet zapewne wciska ci dyrdymały że też tego chce ale czy ty naprawdę naiwnie wierzysz że facet po takich przejściach będzie się starał z tobą o kolejne dziecko w przeciągu 2 lat???( bo wiadomo ze w twoim przypadku im szybciej tym lepiej) Ja też jestem po 30-tce, dałam szanse rozwodnikowi z dzieckiem ( JEDNYM!!), który przede wszystkim był cudownym tatą ( twojego bym nie chciała nawet znać za to ze nie utrzymuje z dziecmi kontaktu) i tez mi opowiadał że marzy o założeniu rodziny, dzieciach, slubie. Dałam szansę, czas leciał, minęło 2 lata a on nadal cichutko siedział, gdy poruszyłam temet to okazało się ze on już dziecko ma i powinnam jego dziecko traktować jak swoje. Już z nim nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz zaryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30plus
Poza tym CUDOWNY, CIEPŁY facet ( tak o nim o dziwo piszesz), nie unika kontaktu z własnymi dziećmi, z byłymi zonami powinien mieć kontakt poprawny i nie unika rodziny. Cos się tu nie zgadza. A pamiętaj ze na początku to każdy jest cudny, pachnący, idealny i oczywiście to jego byłe żony były Be a on cacy! Kobieto zwiewaj od tego typa bo wdepłaś w wielkie łajno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×