Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cuux15

Prezenty wieczny problem

Polecane posty

Cześć wam :) Moim odwiecznym problemem jest wybieranie prezentów. Chodzi dokładnie o prezent dla kolegi który kończy 21 lat. Nie jest on zwykłym kolegą, zależy mi na nim, można powiedzieć "wszystko idzie w dobrym kierunku" Urodziny ma za miesiąc, ale wole pomyśleć o tym już teraz żeby się nie obudzić na ostatnią chwile... Kompletnie nie wiem co mogłabym mu kupić. Nie ma szczególnych zainteresowań, powiedziałabym to co każdy. Myślałam trochę nad perfumami, zawsze świetnie pachnie, ale obawiam się że nie trafie w gust, może jakiś ciuch ale tu też jest pewna obawa.. Nie mam pojęcia. Mogę liczyć na pomoc z waszej strony? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocałuj go w policzek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka011
Fajne są też obrazy ze zdjęcia :-) !!! Ja zamawiałam z firmy Art Obrazy i przyznaję że naprawdę warto :-) Można też zamówić obraz ze SWOJEGO ZDJĘCIA :-) !!! Na ich stronie internetowej są wszystkie informacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi super, chyba się skuszę na taki obraz, akurat dziś zrobiliśmy sobie z rodziną przepiękne wspólne zdjęcie, byłoby idealne na ścianę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol2014
Widziałem tam też że oprócz obrazu ze swojego zdjęcia można zrobić obraz ze zdjęcia z galerii, i są przepiękne zdjęcia kwiatów - a moja mama uwielbia kwiaty :-) Chyba sprawię jej coś takiego na urodziny, które już w maju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to kolega to ja bym kupila fajny portfel a ze macie sie ku sobie wloz do niego swoje zdjecie albo fajna skarbonke dla doroslych w jakims ciekawym ksztalcie z ciekawym napisem np.zbieram na wesele;)albo zbieram na emeryture bedzie weselej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portfel, pasek, pamięć, słuchawki, tego nigdy za wiele, perfumy też dobry pomysł. Wiem, bo mam syna w tym wieku i ciągle mu kupuję wyżej wymienione rzeczy. Ciuchy średni pomysł na prezent na początku znajomości, sama bym źle się czuła otrzymując ubranie od chłopaka. Mój syn od dziewczyn dostaje beznadziejne prezenty typu bokserki niby śmieszne, maskotki, kubki, poduszki. Wszystko ląduje na dnie szafy, czy szuflady. Zwykły pasek nosiłby, portfel, czy etui do kluczy ale nie, muszą to być bokserki w serduszka. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka555
Wiele świetnych rzeczy znajdziesz na http://myfonica.pl/! Ogromny wybór, świetna obsługa i szybka przesyłka! Polecam !!! Ogromny wybór zarówno telefonów jak i tabletów, laptopów i komputerów! Dostępne także akcesoria do telefonów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie, nie możesz mu kupować zbyt drogich prezentów, mogłoby to być odebrane jako trochę zbyt zobowiązujące na początku dobrze zapowiadającej się znajomości. Może zaproś go na czekoladowe fondue, na gokardy, itp. Tutaj masz spis fajnych prezentów dla obojga do kwoty 100 zł.: https://www.superprezenty.pl/pl/prezenty_dla_dwojga.aspx?F=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że mężowi, czy też chłopakowi ciężko jest znaleźć coś fajnego na prezent . W zależności czym się zajmuje, jaki są jego pasje, ważne jest by z tej strony dobrać mu prezent. Warto też zwrócić uwagę na to jaki zawód wykonuje, gdyż mogą to być w takim przypadku jakieś śmieszne gadżety. Ale zawsze dobrym, trafionym pomysłem jest zegarek, ja polecam Ci ze strony allinside. Jeżeli nie będziesz chciała zegarka to znajdziesz tam inne ciekawe pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×