Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcewkoncusieporzadniewyspac

problemy ze snem, help...

Polecane posty

Gość chcewkoncusieporzadniewyspac

Mam problemy ze snem. Właściwie zasypiam bez problemu, ale budzę się o 6 albo 8 i nie mogę dalej zasnąć, bo ciągle budzę się zdenerwowana. Serce mi wali, mam gonitwę myśli i nie mogę się ogarnąć. Analizuję wszystkie nerwowe sytuacje i ciągle chodzę przez to zmęczona.. co robić? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nerweczki :) wyluzuj troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiewkoncuporzadniewyspac
melisa i takie ziołowe bzdety nie pomagają :/ jeżeli dzisiaj znowu obudzę się o 6 to się pochlastam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam problemy .Jest już lepiej wyluzuj i zrób wszystko po swojemu na ile możesz. Ja się budzę przerażona śni mi się świat rzeczywisty sytuacje które mogą się wydarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiewkoncuporzadniewyspac
też mam takie sny ostatnio! kilka spraw już załatwiłam, które mnie męczyły, ale jedna mnie strasznie martwi i boje się czy dam radę to ogarnąć.. nie wiem co się ze mną stało, kiedyś tak nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja się w moim domu porządnie nie wyśpię ale powieki mi już tak nie puchną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiewkoncuporzadniewyspac
tragedia ;< kolejny dzień będzie z d**y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypróbuj suplementy przeznaczone dla osób, które mają problemy ze snem. Ważne, by oprócz składników ziołowych zawierały one także melatoninę, która pomaga w regulacji rytmu okołodobowego organizmu. Jeśli to nie pomoże, powinnaś zasięgnąć porady specjalisty. Być może Twój problem leży dużo głębiej i niezbędna jest terapia pod okiem psychologa lub psychiatry. Pozdrawiam. Magda, doradca online Sen Apotex. www.senapotex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób tragedii z tego, że budzisz się o 6:00. Gorzej byłoby, gdybyś budziła się np. regularnie o 4:00 (albo o 2:00)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze można sobie delikatnie pomóc. spróbuj czegoś ziołowego. na mnie działa destresan noc. też miałam problemy ze snem ale odkąd go biorę jest lepiej. zaczynam się wysypiać i nie budzę się zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę, chciałabym spać chociaż do 6. A ile godzin śpisz i o której się kładziesz spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawdziwe jest przekonanie, że każdy powinien kłaść się przed 22.00 i wstawać o 6.00 – nie istnieją bowiem sztywne zasady, które będą odpowiednie dla każdego. Niektórzy pracują do późnej nocy, inni zaś lubią wstawać rano bardzo wcześnie rano i właśnie wtedy są najbardziej aktywni. Wynika to z indywidualnych różnic – indywidualnego „zegara”, nie należy więc próbować dostosować się do jakiegoś uniwersalnego wzorca, bo go po prostu nie ma. Problem zaczyna się wtedy, kiedy zasypiamy o 4 rano a o 8 musimy być już w pracy. Jeśli sytuacja powtarza się każdej nocy, należy rozpocząć leczenie. Pozdrawiam. Magda, doradca online Sen Apotex. www.senapotex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×